Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

Най-добрата песен е на Хърватия. Няма спор.

Дам, и тя е доста добра, певицата пее уникално, не съм чувал такъв глас никога. Добро завръщане от хърватите, те и те като нас не участваха в последните две години, ама ето, че се завръщат подобаващо. Ние за сметка на това май пак ще сме излагацията на годината. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дам, и тя е доста добра, певицата пее уникално, не съм чувал такъв глас никога. Добро завръщане от хърватите, те и те като нас не участваха в последните две години, ама ето, че се завръщат подобаващо. Ние за сметка на това май пак ще сме излагацията на годината. :gun_bandana:

 

Аз пък тайно се надявам да има приянта изненада.

 

Малко трудно, защото всички знаем Поли Генова колко е безлична. Въобще няма никаква харизма, никаква емоция не носи. Не я харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи да очакваме българската песен до края на Април... май се правим на големи, най-доброто за накрая по принцип.

Мне, до 15-ти март трябва всички песни да бъдат пуснати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано осъзнаят каква грешка правят с тая, макар и в последният момент и да изберат някой друг - който и да е. Още има време. Едва избихме пари за да участваме а ще заминат на вятъра. Пак няма да се класираме за финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано гласът на Гери-Никол би се харесал много на Европа и света. Като цяло тя самата прилича на 25 годишна кифла, а тя няма и 18 години. Може би след някоя друга година би била добър избор, колкото и да не я харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаме Амината пак на Евровизия и да смаже с продължението на ''Love injected''!

Ами тя и тази година участва, само че като автор на латвийската песен. Според мен е супер скучна и незабележителна, но по някаква причина е фаворит на феновете:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя и тази година участва, само че като автор на латвийската песен. Според мен е супер скучна и незабележителна, но по някаква причина е фаворит на феновете:

 

Много по-слабо от миналата година!

Амината е една. Този не ме кефи.

Песента на Испания също не ме кефи. :mf_surrender:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам Аминатчето отново на Евровизия, но надали ще успее да направи пак толкова яка песен.

 

Дори Императрица Яница се е вдъхновила от нея и е взаимствала малко кадри от клипа във "Върнах ти го"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Швеция като нищо пак ще победят. Момчето е изключително харизматично, а песента е много модерна и ненатрапчива. Впечатлява на първо гледане/слушане. Виждам Лена-фактор във него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Швеция не е сред най-лошите песни, но не е нищо особено. Не вярвам да спечели, по други форуми почти всички я хейтват.

 

Сърбия звучи доста ретро, но ми харесва долу-горе:

 

 

И Чехия е добра:

 

 

Накрая ще се съберат все пак десет песни, които да ми харесват :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли Генова - "If Love Was a Crime" [bULGARIA]

 

Автори на „If love was a crime” (#ILWAC) са композиторите и музикалните продуценти Борислав Миланов и Себастиан Арман, както и шведският композитор Йоаким Бо Персон. Успешната работа на тандемa “Symphonics International” е вече доказана при реализирането на съвместни проекти със звезди като Дженифър Лопес, Шакира, Кели Кларксън и Бритни Спиърс. Поли Генова е съавтор на текста и участваше активно творческият процес.

 

10371387_10153231069866525_1603061813500151907_n.jpg


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудващо но песента на Генова ми харесва. Точно такава музика се слуша в момента в Еврора. Дано се класираме за финала. Бях с впечетление че ще изпее някаква скучна балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като се сетя, че имаше вариант Преса наркоманката да ни представя :mf_surrender:

 

 

Толкова съм доволен от Поли, че просто не мога да опиша. Надмина ми всичките очаквания. Просто от първо слушане грабва и съм сигурен, че сме на финал този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...