Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Спокойно бе хора, това е първото изпълнение на живо.

Ще се справи в Стокхолм, не се безпокойте.

Дано! Аз вярвам!

Обаче дано си обере и движенията, че с това мятане никакъв шанс да я изпее добре никога! Пък е и страшно грозно.

 

П.с. дислайковете са доста, лошите коментари под клипа също. Лошо на цялата положителна еуфория в началото.

 

Инструменталче!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година съм сигурен в едно - руснаците няма да пожалят средства и цялостното им представяне на конкурса ще е нещо зрелищно!

Жалко, че песента им е под всякаква критика. Не мисля, че каквото и да е представяне може да ги спаси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че песента им е под всякаква критика. Не мисля, че каквото и да е представяне може да ги спаси.

Аз не съм на това мнение :3fdb8960598fa63e: За песенен конкурс като Евровизия песента им е чук, такива песни се харесват. То и песента на Полина Гагарина не беше кой знае какво ама за една бройка да откара конкурса в Майка Русия ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че песента им е под всякаква критика. Не мисля, че каквото и да е представяне може да ги спаси.

Глупости, много си е хубава песента, стига с този излишен хейт. Под всякаква критика им беше песента през 2014-та, тази обаче е клас. Повечето ми познати, които не следят Евровизия, са на мнение, че най-добрите песни са тези на Украйна, Русия и Франция. Определено и аз смятам, че тези ще са в топ 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен песента звучи като изкарана от някакво чекмедже, където е стояла минимум 10 години. Не може през 2016 да представяш такова нещо, с такъв ужасяващо аматьорски текст. За мен просто е несериозно - Сергей е голяма звезда и макар да не харесвам стила му, според мен трябваше да се яви с нещо типично за него. А неговите песни наистина са си модерни. Иначе като мелодия не е най-ужасното нещо, признавам, просто всичко друго ми е анти. Напомня ми на втория опит на Сакис да направи нещо - даже ако не се лъжа, той тогава работи със същия екип. И уж големия фаворит, щеше да мачка Рибак и накрая хоп - седми. Предчувствам, че и с Русия ще се случи нещо подобно тази година - може би не толкова звучен провал, но усещам, че няма да е в топ 3.

 

А на мен тези дни много ми прави впечатление арменската песен - на живо е нещо брутално и доколкото знам подготвят нещо брутално и като сценично представяне. Няма да се учудя, ако победи накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сакис беше потрес и с двете си участия, ама в онези години бяха много актуални такъв тип елементарни гръцки песнички. И аз не вярвам Сергей да спечели, просто малко прекалихте с негативните оценки, но да, по мои груби сметки ще е на 3-4 място. Армения е супер клас, имам чувството, че само аз харесвам тази песен, но съм сигурен, че ще мачка здраво. За Дами Им какво ще кажеш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сакис беше потрес и с двете си участия, ама в онези години бяха много актуални такъв тип елементарни гръцки песнички. И аз не вярвам Сергей да спечели, просто малко прекалихте с негативните оценки, но да, по мои груби сметки ще е на 3-4 място. Армения е супер клас, имам чувството, че само аз харесвам тази песен, но съм сигурен, че ще мачка здраво. За Дами Им какво ще кажеш?

Приятна песен, но припевът разваля всичко - много елементарен като текст и мелодия. Дами изглежда като много приятен човек и ще се развам да се класира добре. Иначе тук говорим за Австралия - журитата ще я бутнат много напред. Не знам дали ще се добере в челната петица обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли като цяло е много заета. "Капките", доколкото съм чел, е водеща и на някакво предаване, озвучава анимация, отделно ангажименти около конкурса, включително и международни, може това да е дало отражение, както и озвучаването, тя самата в началото се усеща, вижте как си оправя слушалката. Но и не е готова съвсем за живото изпълнение, така че се надявам да поработи и да ни представи на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен, но припевът разваля всичко - много елементарен като текст и мелодия. Дами изглежда като много приятен човек и ще се развам да се класира добре. Иначе тук говорим за Австралия - журитата ще я бутнат много напред. Не знам дали ще се добере в челната петица обаче.

Нещо такова мисля и аз, среднава ми е, Дами можеше да спечели с някоя по-добра песен. За Поля не се притеснявайте изобщо, финалът ни е сигурен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много беше яка миналата година рускинята, беше ми фаворит. Както казах и тая година имат яка песен и съм сигурен, че ще имат невероятно шоу и предполагам ще спечелят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да си направите пълно подреждане на всичките 43 песни от този сайт

 

Моето подреждане засега:

 

Русия - 12т.

Израел - 10т.

Хърватия - 8т.

Армения - 7т.

Гърция - 6т.

Кипър - 5т.

Румъния - 4т.

Сърбия - 3т.

България - 2т.

Дания - 1т.

____________________

 

11. Македония

12. Молдова

13. Латвия

14. Грузия

15. Швейцария

........................

41. Малта

42. Германия

43. Исландия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Русия пак ще си остане втора. Аз залагам на Франция. Макар, че нещата много могат да се изменят до финалите. Така или иначе, България ще се класира този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да си направите пълно подреждане на всичките 43 песни от този сайт

 

Моето подреждане засега:

 

Русия - 12т.

Израел - 10т.

Хърватия - 8т.

Армения - 7т.

Гърция - 6т.

Кипър - 5т.

Румъния - 4т.

Сърбия - 3т.

България - 2т.

Дания - 1т.

____________________

 

11. Македония

12. Молдова

13. Латвия

14. Грузия

15. Швейцария

........................

41. Малта

42. Германия

43. Исландия

Малта и Исландия са ми в топ 5 на мен. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Украйна

2. България

3. Армения

4. Хърватия

5. Франция

6. Холандия

7. Испания

8. Русия

9. Румъния

10. Кипър

 

11. Унгария

12. Италия

13. Азербайджан

14. Белгия

15. Австрия

 

---

 

39. Великобритания

40. Босна и Херцеговина

41. Черна гора

42. Швеция

43. Гърция

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето клипче от представянето на Поли тази вечер в Лондон на партито.

Този път се справи мноооого по-добре от миналото лайв изпълнение.

А накрая как всички пееят е мега яко!

 

Цък

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...