Jump to content



Online: Джорджано ft. Кристиана & Силвър - 1001 нощ


Препоръчани коментари

  • Отговори 64
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да повърна ли, да се смея ли? Не знам... определено съм много, ама много изненадан, да не кажа отвратен. Даже Оцко не може да оправи Джордж, но все пак Джорджано си остава Певица на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джорджано е в Hit Music?

Да, ето на чий гръб пак ще се трупа интерес. Не на свой, със собствени сили, а с това да се подиграваме на Джорджано и той да ни прави гледания. Е, сори обаче тая какафония едва ли ще я пуснат в някоя дискотека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебати какафонията, манджа с грозде, дето се вика, склонен съм да мисля, че в "Пайнер" песните, дето бяха наричани какафонии, не са били чак така, защото изпълнителите са го изисквали, докато тук Оцко е бил в пълната свобода да прави това, което според неговите представи е как трябва да бъде една песен. Чак взели и от интрото на детско филмче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Арабските нооощииии ... :roll1: :roll1:

 

#нимоа #емиграция #искамубежище

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срам ме е, че слушам този жанр музика заради такива песни и заради такива изпълнители. А Азис като нищо може да си ги съди за думите от "Хабиби". Макар, че не мисля, че ще има голям ефект... дано това нещо изчезне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не, аз се бъхтя всеки ден, а такива недоразумения като тоя Джорджано дето на човек не прилича се има за нещо повече. Кой изобщо плаща за него- нито певец, нито човек е. За психото е. Как няма да те е яд на такива дето нищо не правят и всичко имат ей така от раз, а други се трепят и пак нищо. И на всичкото отгоре откраднали най- нагло песента от "Аладин" на Дисни- "Арабските нощи". Егати кражбата. Оцко е за съд заедно с тая Кристиана- жена му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, ама Оцко добре ли е? Какво е това чудо на чудесата?!

Единствените готини вокали са от Силвър и звучат много добре, другото е мазно, гнусно и ужасно. Бездарният Гущер вие на умряло и си проси гледания чрез Джорджано, понеже ще има интерес заради сеира който е голям. Нито Крисито става за певица, нито Джорджано за нещо различно от клоун в цирка ама той това няма как да го разбере - необходим е мозък. Тая обаче е нахална и противна. Може и да я бива като сладкарка, келнерка, барманка или друго, нека насочва усилията си другаде, защо трови с гущерското си присъствие музикалната сцена не ми е ясно. Все едно, обаче срам е за Силвър това клипче и мазно-гнусна евтина песничка, защото предвид, че има дуети с талантливи певици като Теди и Роксана, които имат глас, а първата има огромна заслуга в творчеството си, то и той е талантлив, до тия утайки стои смешно. Хит мюзик ще разчита на простотията явно. Направо ми стана адски тъпо, че Андреа е отишла там след видяното. Определено гнусна изненада! А който си я харесва и си въобразява, че ще е хит - приятно му слушане и да не си прави труда да обяснява как това нещо може да се нарече музика!!!!!!!!!!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-яката песен на Оцко! Пръсна ги, Пайнер само могат да съжеляват!

 

Да бе. Могат само да се радват, че такива "продукти" не са част от каталога им. То Митко квито и компромиси да е правил, не мисля, че би позволил това нещо да е част от програмата на телевизията му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявайте, какъвто и да е Пайнера, той това не би позволил да бъде нито в каталога му, нито да се излъчва по телевизията му или пък логото му да стои под тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер могли да съжаляват значи. НЕ! Пайнер трябва да ги съжаляват тях за това нещо. Направо ме е срам, че това го прочетох в момента! Не желая по никакъв начин и да го коментирам, защото трябва да използвам доста гадни думи! Иначе ще е хубаво да сте прави, че Пайнера не би го допуснал, но можем ли да сме сигурно след като допусна участие на Джорджано в "Цяла нощ"? Не знам. Накъде върви музиката? Тя е изкуство, удоволствие и забавление. Но от това до цирк и сеир има голяма разлика. В случая колкото и хейт да отнесат хората ще са напълно прави този път! Наистина вече има за какво, то чашата преля!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срам ме е, че слушам този жанр музика заради такива песни и заради такива изпълнители. А Азис като нищо може да си ги съди за думите от "Хабиби". Макар, че не мисля, че ще има голям ефект... дано това нещо изчезне!

 

Нищо не може да направи Азо. И преди са се ползвали фрази от актуални песни в други.

 

Противно ми е, че Джорджано си вярва, че става за нещо, но песничката е забавна. Даже ме домързя да я спра и я дослушах докрай. Включванията на Силвър много ме кефят, мелодията е шашава и готина. Много по-зле очаквах да бъде. А това е и най-добрата песен с участието на Кристина , хаха

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убеден съм, че в припева Кристиана е няколко тоналности далеч от слушаемото :mf_surrender:

Сребърния пък как вие... палец долу и повторно пускане от мен няма да имат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е много готина, не знам защо мислите, че е чак такава какафония. Дори много ми харесва промяната в мелодията в частта на Кристиана. Проблемът е в бездарието на изпълнителите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...