Jump to content



Online: Джорджано ft. Кристиана & Силвър - 1001 нощ


Препоръчани коментари

Музиката е много готина, не знам защо мислите, че е чак такава какафония. Дори много ми харесва промяната в мелодията в частта на Кристиана. Проблемът е в бездарието на изпълнителите...

 

И са окрали любимото ми филмче "Аладин". Нещастници! Такива на съд и да им се забрани да "пеят".

Дано фалира компанията им!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И са окрали любимото ми филмче "Аладин". Нещастници! Такива на съд и да им се забрани да "пеят".

Дано фалира компанията им!

И на мен ми е едно от най-любимите филмчета "Аладин" и това страшно много ме издразни, макар, че с нейното бездарие по-трудно се разбира. И да, наистина е откраднал мелодията на "Арабските нощи" (В арабската нощ).

Дано! Права си за всичко.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И са окрали любимото ми филмче "Аладин". Нещастници! Такива на съд и да им се забрани да "пеят".

Дано фалира компанията им!

При условие че ползват няма и 4 секунди от Арабските нощи, никой не мое да ги пипне за нищо.

 

Песента е номер едно просто и първия хит за годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

При условие че ползват няма и 4 секунди от Арабските нощи, никой не мое да ги пипне за нищо.

 

Песента е номер едно просто и първия хит за годината!

 

Какъв хит, ти чуваш ли се. Това изобщо 2-ри път няма да го слушам. Кой им е казал,че могат да пеят. Ей заради такива ще ни плюят попфолка, защото някои се опитват да направят нещо хубаво и стойностно и идват едни боклуци като тези ,които се чудят какво да правят с живота си, защо да работят като нормалните хора и развалят всичко. Тая компания е за кофата!

 

 

 

 

 

Предлагам да се прехвърлим на Ариел, Херкулес, Покахонтас, Красавицата и звяра- има какво да се окраде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв хит, ти чуваш ли се. Това изобщо 2-ри път няма да го слушам. Кой им е казал,че могат да пеят. Ей заради такива ще ни плюят попфолка, защото някои се опитват да направят нещо хубаво и стойностно и идват едни боклуци като тези ,които се чудят какво да правят с живота си, защо да работят като нормалните хора и развалят всичко. Тая компания е за кофата!

 

 

 

 

 

Предлагам да се прехвърлим на Ариел, Херкулес, Покахонтас, Красавицата и звяра- има какво да се окраде.

 

Ами като не искаш не го слушай, това че на теб или 90% от форума не ви харесва не значи не е хит.

 

Еми да гепят, щом се харесва на хората, другия път предлагам да минат на нещо по-прясно, кви са тия забравени от всички анимации от 92ра? Кой ги е гледал, кой ги помни изобщо? Да чопнат нещо по прясно, във Фрозън има достатъчно песньовки за крадене на семпли, тъкмо ще зарибят и най-малките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като не искаш не го слушай, това че на теб или 90% от форума не ви харесва не значи не е хит.

 

Еми да гепят, щом се харесва на хората, другия път предлагам да минат на нещо по-прясно, кви са тия забравени от всички анимации от 92ра? Кой ги е гледал, кой ги помни изобщо? Да чопнат нещо по прясно, във Фрозън има достатъчно песньовки за крадене на семпли, тъкмо ще зарибят и най-малките.

 

Изобщо не е забравен. Аладин е класика и винаги ще се помни, и си остава вечен!

 

Помня как всяка събота и неделя имаше филмчета на Дисни по Канал 1 тогава. В събота игралните филмчета, в неделя анимационните от 19:00 часа.

Тогава с брат ми залепяхме за телевизора, вечеряхме по-рано, за да ги гледаме. То не даваха Малката русалка Ариел, което ми е много любимо също, Гумените мечета, Чичо Скрудж, Балу, Мечо Пух.

Още ги помня Мазньо и Трън. Въй, голям смях падаше на тях. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

хауахахах това ли ви е конкурекцията на Пайнер, бе? Тия ли щяха да го смачкат??? :roll1: :1000 (29): :roll1: И то като се има предвид, че за жена си, този трябва да пуска най-силното което има!!!! хахах Често казано това нито е смешно, нито е атрактивно, а просто тъжно... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без Джорджано звучи малко по-приемливо...не случайно някой се е сетил да го махне... :mf_surrender: Беше забавно да му вкарат 2-3 думи, ама половината песен да я "пее" той.. :gun_bandana:

 

И не знам как може дори след толкова обработки гласа на тая да звучи толкова фалшиво, определено бие Кати, Камелия и Малина по всички параметри за бездарие..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не е забравен. Аладин е класика и винаги ще се помни, и си остава вечен!

 

Помня как всяка събота и неделя имаше филмчета на Дисни по Канал 1 тогава. В събота игралните филмчета, в неделя анимационните от 19:00 часа.

Тогава с брат ми залепяхме за телевизора, вечеряхме по-рано, за да ги гледаме. То не даваха Малката русалка Ариел, което ми е много любимо също, Гумените мечета, Чичо Скрудж, Балу, Мечо Пух.

Още ги помня Мазньо и Трън. Въй, голям смях падаше на тях. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Да бе, се едно някой който е в таргет аудиторията на тая песен някога е гледал някое от тия детски ;) та да говорим как ги и помнели били. И един станиол завива мармота в шоколад, нали :)

Самия факт, че още помниш такива неща говори само как вече сме за за пенсиониране ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, се едно някой който е в таргет аудиторията на тая песен някога е гледал някое от тия детски ;) та да говорим как ги и помнели били. И един станиол завива мармота в шоколад, нали :)

Самия факт, че още помниш такива неща говори само как вече сме за за пенсиониране ;)

 

Това,че ти си от някоя друга Вселена, не значи,че не се помни. Много хора тук и не само помнят "Аладин" и им е любимо филмче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това,че ти си от някоя друга Вселена, не значи,че не се помни. Много хора тук и не само помнят "Аладин" и им е любимо филмче.

 

Много хора, които вече сме дърти, шма извиняваш. Ти сериозно ли смяташ че някой, който ти е на половината години даже ще разпознае трите секунди от 25 годишен филм? Щото тая песен е очевидно за някой с по-малко ЕГН от нашето, а тях такива неща като анимации по дърти от тях самите не ги вълнуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хора, които вече сме дърти, шма извиняваш. Ти сериозно ли смяташ че някой, който ти е на половината години даже ще разпознае трите секунди от 25 годишен филм? Щото тая песен е очевидно за някой с по-малко ЕГН от нашето, а тях такива неща като анимации по дърти от тях самите не ги вълнуват.

 

Абсолютно възможно е, сериалчето беше хит, а тогава телевизията от малките се гледаше много повече, с приятелите ми ставахме с час по-рано от необходимото, за да гледаме "Югио" преди училище, ако някой не успееше, другите му го разказваха. Сега с това разпостранение на технологиите и тва теглене.. кой ще си дава тоя зор. И е достатъчно няколко епизода да си гледал, за да запомниш песента. А с песните знаеш как е, дори отдавна да не си ги слушал, пак можеш да ги разпознаеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли мислите, че това нямаше да се пусне в канала на Планета, ако Кристиана и Силвър още бяха в Пайнер?! С нищо не е по-различно от творението на Криса ft. Джорджано от преди няколко месеца, което си се въртя яко по Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както си пее Силвър в песента - "Тъпотията няма край..."

Защо са откраднали идеята от песента "Барабанче" да се споменават цитати от други песни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...