Jump to content



Online: Емануела feat. Константин - Съкровище


Препоръчани коментари

Много банална песен, нищо не запомних! Прилича ми на новата на Галена, която също не чух втори път!

Положителното е, че Емануела пее по-добре, отколкото в предната песен, която май й беше висока или гадно обработена - нея я чух 2-3 пъти някъде и такива са ми спомените.

Предпочитам песните на Емануела от Биолчев. Внасяха настроение.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Емануела държи едно много добро ниво в Пайнер, но все още ми липсва песен с потенциал за тотален хит. Вярвам, че скоро ще се случи и това. :1000 (30):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много прилича на "Една жена", която сама по себе си е бозица, какво остава за копието й.

 

Гледам модела "Оцко" го следват вече и други композитори. А тъпите кокошки лапат като ненормални за да купят еднаквите им песни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много прилича на "Една жена", която сама по себе си е бозица, какво остава за копието й.

 

Гледам модела "Оцко" го следват вече и други композитори. А тъпите кокошки лапат като ненормални за да купят еднаквите им песни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо в потчи всяка тема пишеш, че имаш WAV, смисъл, на кой му пука?

Песента е бомба, Емануела мачка като луда в Пайнера! Да се стягат всички! Клипът също е много добър, като цяло много добър проект, повече ме кефи от "Сменяй ме", дано стане хит.

 

 

ЗАРАДИ ТЕБ !!! :Vishenka_05: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква тапа ви гони в текста. Пее се, но да ме забравиш като ДАТА забранявам

и не е гадна, а ВЯРНА.

 

Също не е можем, а какво можеш още, идвай, чакам те.

 

Някой да си отпуши ушите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен. Като излезе, не ме кефеше толкова, но след като чух новото творение на Джорджано и си пуснах тази песен, просто я оцених. Наистина е много хубава. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като че ли участието й в дуета на Кали беше по-яко, както и включването в Скорпион.

От 4 нейни неща под шапката на Пайнер, мисля че Ft-товете бяха по-силни. Сменяй ме също се наложи. Тази ще е на нейното ниво.

Както казаха горе - очаквам още малко за топ хит. Но Емица (макар и да не е най-талантливата певица) има чар и харизма, както и специфично пеене, което се харесва на публиката. Добър ход да я вземат в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тебе, ма!

Пускай песен от Оцко. Там ти е силата.

 

Като гледам как мачка ЯнЕца първите два дни като гледания - хич не и трябват бози от Оцко!

 

Комбинацията Емануела + Пашев се превръща в тотален феномен! След Анелия и Кали, със сигурност това е точния изпълнител за неговите композиции! В началото помислих, че ще е поредното банално парче, но мога да кажа, че цялата песен колкото е позната, толкова се и отличава! Хит се очертава голям да бъде, Галка да се пази и да търси, че с Пшев не и се получава много, много! :whistling: Клипът също не е никак зле, интересна символика и кадри. Емануелица израства яко в Пайнер, не бие вече на онази евтина мастия, чиито образ и бяха изградили Касъмовите, че да изпъкват Ася и Теда...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам как Емануела мачка ЯнЕца първите два дни като гледания - хич не и трябват бози от Оцко!

За пръв път Минчеви да мислим по един и същ начин :1000 (33):

Тя ПиЯвица е смачкана от живота с тези пъпчаци и дупки в лицето. Без торба на главата, не може се ръга...

 

Емануела гръмна с тази песен. По-голям хит ще е от Сменяй ме. Дори неделя си ги удари 100 хилки, което означава, че сега ще набере и повече. Хит. Не е нещо нечувано, но не е и нещо познато като при Оцковите. Не правя асоциация с друга песен. За клипа - напомня на Галениния, но няма нищо копирано. По скоро носи подобна атмосфера. Ако трябва да ги сравняваме Емануела и Галена по хитове, то втората още много хляб ще изяде докато догони кака си

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса песента, но помислих, че е на Оцко - Пашев наистина яко го копира в последно време. И за клипа са се постарали, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така с времето да ви кажа, повече ме кефи от Една жена.

И двете песни следват стилистиката на Пашев в последните 6,7 месеца, и двете идват с черно-бели сюжетни клипове... Не искам да ги сравянвам пряко, защото проекта на Галена от към видео е много по-добре направен, много по-мащабен, идеен и реализиран. Но песните носят една енергия (и звучене) и затова ще си позволя и аз да изразя мнение една спрямо друго. Та, да, на Емануелица ме кефи, повече се разбира какво пее. Наистина се оказа минус доста наблъскания текст на Галена. Константин няма място в песента. Името му е вкарано с цел реклама. Емануела винаги е била хит машина и очаквах да бяха пак при Оцко, но евала, че е решила да залага на Пашев. Да, и той буксува, но решението на Емануела говори че е решена да покорява новите хоризонти с нови средства,а не с претоплени манджи.

А и знаем коя беше най-вървежната песен и певица през 2008 ... Тя няма какво по-силно да види от Оцко към днешна дата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...