Jump to content



Кой проект излязъл днес ?


Кой проект харесвате най-много?   

98 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Искаше ми се да има опции за гласуване за повече от един, за да мога да дам точка и на явният фаворит- прекрасната балада на Емилия и Борис Дали- но след като няма... гласувам само за любимката Десислава. :D Мен лично много ме зариби нейната песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да се сравни балада с бързо темпо , като песента на Андреа . И двете са много добри , Емилия е уникална и тая година смазва от хитове . Но в случая гласувам за Андреа , понеже не очаквах да ми хареса песента . Това е първия и чуждестранен проект , който ми харесва ...а и може би , който ще стане хит .

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Емилия може би най-ми харесва, след това Деси Слава..Но наистина като каза предишния потребител, не може да се сравнява балада с бърза песен..

 

И все пак много продукция се бълва. Аз дори не съм слушал част от пайнерските песни, които излизат. Знам, че тоя месец традиционно е така, но някак няма време песните да се възприемат, защото постоянно излиза и излиза нещо,,

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Деси Слава, и на Емилия ми харесват много.

Гласувах за Деси Слава единствено защото не харесвам участието на Борис Дали в другата песен. А в на Деси Слава - нямам забележка.

И двете много ще ги слушам, това е ясно. :)


Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...