Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен пък тоя Евгени ми идва to much. Да, съгласен съм, че много пъти е прав и директен, но пък това, че се мисли за господар на вселената направо ме кара да го мразя. Винаги срещу всеки аргумента му е: "Внимавай, аз да не си отворя устата". Аз ако бях на тяхно място да съм го поставил на място досега, ама и те кой знае какви са ги вършили, щом мълчат като п***и.
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък тоя Евгени ми идва to much. Да, съгласен съм, че много пъти е прав и директен, но пък това, че се мисли за господар на вселената направо ме кара да го мразя. Винаги срещу всеки аргумента му е: "Внимавай, аз да не си отворя устата". Аз ако бях на тяхно място да съм го поставил на място досега, ама и те кой знае какви са ги вършили, щом мълчат като п***и.

 

Евгени избива звераски комплекси чрез напомпеното си самочувствие.

Та тя Кралицата няма да се разпорежда кой какво да яде в нейно присъствие, той тръгнал да се прави на звездата Слънце...

А'е моля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Соня не разкри проблемите си с цел да натрупа точки пред зрителите. Тя наистина изживя някакъв катарзис. Стана ми доста мъчно за нея в някои от сцените, дано здравето й да е ОК.

Ставам все по-объркан за това кой би спечелил. Иска ми се да е Деси, но няма да си правя предварителни илюзии, че тя ще получи някаква компенсация за предишния път. Пък ако спечели много ще се радвам. Не съм сигурен кой ми е вторият фаворит след нея, може би е Джаферович.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня просто много се обърка, почна добре със стратегията да смаже Евгени и дебелата свиня, но в един момент усети, че остава сама и се предаде и сега наистина изглежда зле..И на мен ми става жал за нея..

 

 

Обаче не мога да разбера едно ЗАЩО ЕВГЕНИ СЕ ТЪРПИ!!!!??? Такива отрепки, трябва да бъдат смазани от всички! Това не е човек, това е нещо гнусно, гадно, злобно. Нещо което може би няма аналог, не мога да си представя, че някой може да бъде приятел или близък на Евгени. Това наистина е боклук, ужасен човек, може би най-противния който съм виждал! Защо зрителите не се надигнат и да ги изритат, той дори не прави смях или шоу-това е една озлобена стара лелка, недоволна, от живота , че е гей и мрази всичко и всички в тоя живот! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси беше страхотна! Тази вечер всички са доста задълбочени, но тя и Джаферович ме разчувстваха най-много. А като запя за пореден път доказа, че е една от най-големите БГ певици! Радвам се, че е решила да е безкомпромисна и да не позволява на някой мъж да я кара да оставя кариерата си заради него. В това отношение и Кали спомогна, браво на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники Кънчев: "Певицата номер 1 Десислава"... :3fdb8960598fa63e:

Съвсем очаквано си беше Соня да напусне. Мен ме кефеше, но си беше ясно, че няма как точно тя да спечели.

Деси Слава победител!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пръв път от много сезони нямам никаква идея кой ще спечели. Единственият, който няма шанс, е Евгени според мен. При другите трима ще е изключително оспорвано. Аз съм за Деса и за Червенкова в този ред, но България обича да избира мъже за победители и по-скоро май бих заложил на Джаферович. Не ме спечели с нищо той, в Сървайвър не съм го гледал. Ако спечели Джаферович тримата победители тази година ще са Никита, Джино и Ваня Дж., т.е. избираме си победители, които или не са българи, или не живеят в България, което е доста показателно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен или Деса или Джаферович ще спечелят...мисля, че много бутат Десислава още от началото, а и ме съмнява, че може да е вътре с тази уговорка. Ваня Червенкова е за рейтинг, колорит и смс-и, защото има много хора, които гласуват за нея. Евгени е абсурд да спечели, после ще ги разнищят.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава изглежда най-харесвана от публиката, винаги има най-много коментари в нейна подкрепа. Обаче точно към финала ББ почва леко да насочват нещата към друг, с видеата и коментарите зад кадър. Май пак ще го докарат като предния вип брадър с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер може би ще е интересно. Пак са скалъпили някакъв "невиждан" сценарий.

Джафера иска да се отказва от победа дни преди финала, дали ще си ходи? Надявам се! Деса да има по-голям шанс, че и ако сега остане втора не знам... Ще е в депресии :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее мислех си, че Деси си е намерила истински приятел в лицето на Джаферович... Дано наистина си е бил близък с нея не само заради стратегията си (която беше изключително тъпо да разкрива точно преди финала). Сега май ще иска да напуска, за да докаже, че не всичко за него е стратегия, това може и да го покаже от по-добра светлина от тази.

Иначе действително това е просто една игра и стратегиите не са забранени, в това отношение Ваня се показва като доста оригинален с признанието си и опита си да въведе черти от Американският ББ. Но мисля, че не трябваше да се разкрива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След това отсвирване на Джаферович, само Деси Слава остава победител..

 

 

Но имам едно съмнение, че Евгени си е уредил победа..постоянно говори много убедително, че ще победи, а той има доста пари и няма да се очудя ако е платил хора да гласуват и т.н, уж да докаже, че не е мразен..Дано мисля грешно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евгени ако спечели ще бъде също толкова скандално като с Христина. :D С тази разлика, че нея я налагаха като някаква обикновенна симпатична майка от народа и заради това уж се беше издигнала в очите на хората, докато Евгени с неговото поведение не знам какъв победител може да е...

 

Джаферович обаче доста гадно го прецакаха в последния момент, подлъгвайки го да се изложи. Той сам си е виновен де, и все пак на мен още ми е донякъде симпатичен и не ми изглежда чак толкова манипулативен, колкото го изкарват. Мисля, че с Деси наистина се сближиха доста, да не говорим, че дори си пасват като за двойка, но може би в някой друг живот. :D

 

И все пак вече не трябва да има никакво съмнение кой е истинският победител в това шоу- Деси Слава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готови ли сме за финала на "най-великото шоу на планетата"? :D

Днес Деси ще е в свои си води- ще пеят дуети с гост изпълнители. Тя ще е с квартет "Славей", което много ме радва- надявам се да постигнат ефекта от "Пей с мен", макар и вече великата Надка Караджова да не е сред тях... Евгени Минчев ще е с Есил Дюран, Джаферович ще е с Део и Лео, а Ваня Червенкова- с Нели Рангелова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пак ще прецакат Деси. Виждам я на 2-3 място. Или Ваня Червенкова или Евгени Минчев ще спечели според мен. По-скоро втория. Като го знам с какви претенции е, нищо чудно да са се уговорили предварително да победи.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...