Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

Уж добре започна, но някак си ми доскуча. Само 8 човека, нормално е за 1 месец, де. Мисля обаче, че можеха тази година да си спестят All Stars. Да не говорим, че ВИП-ът беше тооооолкова силен... Може би един от най-хубавите сезони. Ще гледам и All Stars колкото да си запълвам вечерта. А и всички участници ми се струват адски лицемерни един към друг. Едно такова мазно отношение имат един към друг, едни фалшиви усмивки... Абе ще си бият автогол с този сезон на Stars според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

То докато се усетим, че почна, и ще свърши. Много претупан ми се вижда, че ще е този сезон - с малко хора, само за месец. Според мен всички са с нагласата, че са за малко там и ще се сдържат от скандали и разправии.

Иначе Соня ще е първата изгонена, едва ли много хора й симпатизират на престорения, налудничев и изкуствен характер.

Аз съм за Деси или Ваня Червенкова. Другите са скучни и безлични.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса наистина не започна силно като Преслава, другата някак повече респект провокира чисто с излъчване, но нейното оръжие също е позитивното отношение.

 

Къци е супер странен, аз сезона, в който участваше, не го следих много и не мога да преценя хубаво, не знам какво точно да очаквам от него.

 

Евгени е с ясно изразен характер и умее да си служи с думите, но на мен не ми допада особено, изморява ме това, че като говори, почти винаги е супер несериозен, нали приказва си лафчетата, ама много префърцунено за мен, в миналия сезон показа, че трудно вирее в ограничено пространство с други, реагира и май бързо го изгониха.

 

Ваня е също много силен характер и много позитивизъм виждам в нея, кефи ме, печена просто.

 

Борислав е така бая уверен, но тези хора обикновено и някакви комплекси имат, не знам, не съм го гледал в другото шоу, малко като Деян ми идва, но не толкова земен, въпреки това едва ли ще е много конфликтен.

 

Йоана не ми показва кой знае какво засега, освен някаква вътрешна неувереност може би, а външно е няква намахана.

 

Соня е същото като Ваня, но не виждам тази сила да е задвижена от позитивна нагласа, струва ми се, че се интересува прекалено от себе си и малко безсрамница.

 

И Ваня Дж. си е като Джино, печен, нормален, адекватен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък Деси съвсем не започна по-зле от Преслава. В началото на предния сезон имаше голям хейт по Преси покрай нагласената история с Богданов. В последствие тя успя да се отдръпне от тази история и хората доста я харесваха преди да се стигне до другите кофти моменти. А Деси какво? Тук-таме някои я нарекоха тъпа, но като цяло хората доста й симпатизират, особено покрай мисията, с която ББ я измъчи, но тя се справи що-годе добре.

В момента според мен единственият й проблем е липсата на багаж. Няма как тя да остане задълго в предаването само с тези дрехи- дори и на Радо Прашката дадоха някакви в последствие, какво остава за Десислава. От друга страна ще е гадно ако сега я накарат да разменя 'съдбите' на съквартирантите, явно сценаристите ще се опитват да я вкарат в някакви скандали. Дано нейната опция да бъде просто да махне гадните неща на двама от тях, включително и на себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава няма никакъв шанс сред тези участници - Ваня Червенкова, Евгени и Соня са прекалено силни и ярки характери, а Борислав и Ваня ще се целят в победата на всяка цена. Според мен Деси не се чувства в свои води, несигурна е и ще е пасивна, т.е. безинтересна. Влиза като голямата поп-фолк звезда, но тя не е Преслава, няма да получи тази подкрепа и уважение от другите вътре, глуповата е и ще се изложи.

 

пс: Успех на Ваня, Ваня и Йоанна, но няма да гледам предаването. :3fdb8960598fa63e:

Соня и Евгени излязоха от първите. Само Ваня и Къци са реално конкуренти на ДесиСлава стигнали до тройката. Хората не искат негативни и каращи се хора за победител. Последните години това е основна критика към виповете.

 

ДесиСлава ще износи за втори път шоуто на гърба си. Тя е в двете крайности като мнения, а това винаги праща на финал - или тотален фаворит или голям дразнител в очите на хората, не като колежката си Преслава, която заемаше второстепенна потдържаща роля в нейния формат.

ДесиСлава в интересна и протеворечива личност. На пръв поглед срамежлива и спокойна, а след по-дълбок прочит над скандална и провокираща.

 

За тези , които смятат Деси за глупава, съм убеден, че IQ-то им е много ниско, щом не могат да разграничат хумора и играта на ДесиСлава от обикновената провинциална тъпотия.

Хареса ми включването на Тачо!

Аз лично мисля, че трябва да покаже поведението, което демонстрира в Къртицата преди 3 години. Идва ми много лигава, а от години критиката ми е насочена към това. не разбра ли, че българина е тъпо парче и вместо да схване шегата и, лепва етикет!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм за ДесиСлава и гранд дамата на българският бизнес Ваня Червенкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък Деси съвсем не започна по-зле от Преслава. В началото на предния сезон имаше голям хейт по Преси покрай нагласената история с Богданов. В последствие тя успя да се отдръпне от тази история и хората доста я харесваха преди да се стигне до другите кофти моменти. А Деси какво? Тук-таме някои я нарекоха тъпа, но като цяло хората доста й симпатизират, особено покрай мисията, с която ББ я измъчи, но тя се справи що-годе добре.

В момента според мен единственият й проблем е липсата на багаж. Няма как тя да остане задълго в предаването само с тези дрехи- дори и на Радо Прашката дадоха някакви в последствие, какво остава за Десислава. От друга страна ще е гадно ако сега я накарат да разменя 'съдбите' на съквартирантите, явно сценаристите ще се опитват да я вкарат в някакви скандали. Дано нейната опция да бъде просто да махне гадните неща на двама от тях, включително и на себе си.

 

Хейтът не беше пряко върху Преслава, то беше за три епизода и не беше свързан с нищо, което самата Преслава говори или прави. Само на база някакви информации около нея, някои плюеха предаването, други Богданов, че си фантазира, и някои вкуса на Преслава за мъже при условие че е вярно.

 

При Деси Слава коментарите са свързани пряко с нейното държание. В това е разликата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че Биг Брадър започна да се гаври яко с Десислава, това за "Плува нещо в басейна" после с минералната вода...върха беше когато влезе Боби. Според мен този "шум в слушалката" беше театър, измислен от Деса, защото и дойде в повече.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че Биг Брадър започна да се гаври яко с Десислава, това за "Плува нещо в басейна" после с минералната вода...върха беше когато влезе Боби. Според мен този "шум в слушалката" беше театър, измислен от Деса, защото и дойде в повече.

Не е чуваше се действително някакво шумене до като тя обикаляше из двора! :1000 (29):

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня, Соня, Евгени, Йоана с какво са Вип? ДЖОРЖАНО е по-голям Вип от четиримката събрани заедно. :mf_surrender:

Може ли да ми кажеш какво значи V.I.P. ? Защото Ваня е бизнес дама и между другото участва в много благотворителни инициативи напоследък. Това за мен е значително повече ВИП отколкото чалга певиците. ВИП означава много значима персона за обществото. И когато се говори принципно за вип се има точно предвид fat cats от бизнеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че Биг Брадър започна да се гаври яко с Десислава, това за "Плува нещо в басейна" после с минералната вода...върха беше когато влезе Боби. Според мен този "шум в слушалката" беше театър, измислен от Деса, защото и дойде в повече.

Убеден съм, че е така. Колкото е тъповата да изглежда в очите на някои, именно нейната хитрост и усет я движат 20 години напред.

 

 

Много мй стана мъчно за Деси като гледах този клип. Какви маски си слагаме хората, за да не ни личи колко ни е трудно

 

http://vbox7.com/play:151f8874d2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня ми е сред топ фаворитите за цялата история на предаването! Страхотна жена, силен характер и гарантирано шоу! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

п.с. Митеш, време е да поръчваме нови графики на Ваня Червенкова!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен нещо Кичка и Луна ми липсват хаха. Още ми се гледат.

Ваня е интересен образ, много умна жена - дано да си покаже и добрата страна. А Деса да спре да се притеснява.

Другите нещо не са ми интересни. Дано не умрем от скука, докато ги гледаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...