Jump to content



Оцко прави музикална компания!


Препоръчани коментари

  • Отговори 186
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Интересно...

Крум feat. Галена по Хит Микс ТВ. Митко Пайнера спокойно може да забрани чрез договора, който има с изпълнителите си появата на имената им по конкурентна телевизия. Не го прави - явно се е разбрал с Оцко по този въпрос.

И аз мисля,че има нещо гнило в Оцко Мюзик и отношенията с Пайнер - или Митака е направил много отстъпки (като това да качват клиповете си наново и фийчъринзи), за да прави Оцко песни за Пайнер и за вбъдеще или ... Не знам.

Като цяло съм доволен, че Оцковите бози осезаемо намаляха в канала на Планета и дори последното за Ваня е доста доста силно (и напомнящо Ще се возим ли), но си мисля,че много Пайнерски звезди на деня разчитат на Оцко, като Татяна, Яница и още куп некадърни, които 10-15 години са в константен период на изгряваме/завръщане/прогресиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана с тая телевизия? Стартира ли? Разбили пазара? Аз не чувам никъде и нищо за нея, а във фейсбук някакви хиляда харесвания...И все пак има нещо странно, Пайнерски клипове, дуети с пайнерски изпълнители. Имат договорка някаква с Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://hotarena.net/slavcho-hristov-spi-s-...romski-proizhod

 

Даянчето доста луда се оказа . Мислех че е забила един от близнаците на Славчо , а тя баш милионера хванала .

 

Сериозно ли тая спи с тоя. Това мъж ли е?

А уж на много скромна се правеше. Божеееееее, ако ще милиарди да има, с такъв не бих си легнала.

Ами то тоя от Влас има пари, ама къде е къде по-готин от тоя. Няма вкус тая Даяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли тая спи с тоя. Това мъж ли е?

А уж на много скромна се правеше. Божеееееее, ако ще милиарди да има, с такъв не бих си легнала.

Ами то тоя от Влас има пари, ама къде е къде по-готин от тоя. Няма вкус тая Даяна.

Този е доста богат , да не кажа сред най-богатите . Играе с всички политици. абе въобще опекла си е работите Даянчето . Тя и тя не е на 20 , нормално да търси стабилност и реализация ....като кръчмарка да не би да и е било много добре .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този е доста богат , да не кажа сред най-богатите . Играе с всички политици. абе въобще опекла си е работите Даянчето . Тя и тя не е на 20 , нормално да търси стабилност и реализация ....като кръчмарка да не би да и е било много добре .

 

И какво от това. Да стоиш в златна клетка с такъв- абсурд. Не ми ли харесва един мъж, никога няма да съм с него като тоя.

Не знам как си ляга с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво от това. Да стоиш в златна клетка с такъв- абсурд. Не ми ли харесва един мъж, никога няма да съм с него като тоя.

Не знам как си ляга с него.

Ти за това не си поп-фолк певица, и никой те не знае.

 

Всяка жаба да си знае гьола - народна мъдрост. Всеки сам за себе си преценя с кого и защо да си ляга. Поне си ляга с някого, за разлика от други ;) (сети ли се кого визирам?!) :3fdb8960598fa63e:

 

Дреми й, че ти сън не спиш и се възмущаваш как може да си легне с въпросния господин. И пак този ми се чини по-добър избор от Гущеров, Динев и Пеевски...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно фенчетата на Деса са супер нетърпеливи да видят дали тя не се е прецакала, като не изчака още една година....

Не вярвам ДесиСлава да се е прецакала, защото тя се върна в Пайнер през есента на 2014, т.е. е имала достатъчно време да работи с Оцко ако иска, но тя не пожела!

Дори и да не беше се върнала в Пайнер ме съмнява че щеше да подпише с Оцко, защото според мен, а и според това което ДесиСлава е казвала по интервюта, тя самата не се вижда с песен от него.Явно е че тя търси сигурност, и явно вижда такава в Пайнер.Ако се хвърляше така, щеше още преди години и тя да иде при Китаеца, но не го направи :)

Иначе за телевизията не знам какъв успех може да има.Самите кабелни оператори взеха да премахват тия канали от пакетите си и ме съмнява, че ще я включат!При нас от около година и половина махнаха Фен, Балканика и БГ Мюзик, а оставиха трите канала на Планета и един сръбски.По-добре да залагат на канала си в youtube, защото така или иначе те нямат и достатъчно клипове, за да запълнят програмата на един такъв музикален канал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой оператор ще я предложи тая телевизия? Според мен засега никой. . .

Ще почнат с някакви реионални кабеларки и полека ще стигнат на горе. Като имат пари ще си намерят кой да ги пуска в пакета си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видимо е, че не бързат.Ако наистина зад цялата история седи Славчо то когато трябва всички телевизии ще излъчват канала.Вероятно в момента се подготвя цялата продукция и програма.Няма как да пуснат 12 песни :1000 (29): Дано готвят нещо интересно, което да задвижи малко конкуренцията.Макето едва ли ще се хвърли в нищото :1000 (30):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе по-интересното е не по кои кабеларки ще пуснат ОЦКОТВ, щото пак казвам, тоя проект очевидно се прави с пари, щото засега таланти там не може да се каже, че има; а по кои кабеларки ще вървят каналите на инженера. И дали със съответните суми мюзик тивито на макето няма да вземе да влезе на мястото на някоя от чичо Митковите Планети в основните пакети за кабелна ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти за това не си поп-фолк певица, и никой те не знае.

 

Всяка жаба да си знае гьола - народна мъдрост. Всеки сам за себе си преценя с кого и защо да си ляга. Поне си ляга с някого, за разлика от други ;) (сети ли се кого визирам?!) :3fdb8960598fa63e:

 

Дреми й, че ти сън не спиш и се възмущаваш как може да си легне с въпросния господин. И пак този ми се чини по-добър избор от Гущеров, Динев и Пеевски...

 

Те и тримата не стават, какво като имат пари.

Райна и тя е попфолк певица, ама не е тръгнала с такъв, нали и пак си прави каквото иска, и обикаля света.

Кариерата й може да не е на върха, ама си живее като хората. А такива като Даяна дето я мислих за скромна и като не може сама ще си ляга с идиоти, ако ще и милиардер да е. Такъв изобщо няма да го погледна, щом не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и тримата не стават, какво като имат пари.

Райна и тя е попфолк певица, ама не е тръгнала с такъв, нали и пак си прави каквото иска, и обикаля света.

Кариерата й може да не е на върха, ама си живее като хората. А такива като Даяна дето я мислих за скромна и като не може сама ще си ляга с идиоти, ако ще и милиардер да е. Такъв изобщо няма да го погледна, щом не ми харесва.

Славчо Лимонадата е всичко друго, но не и идиот :mf_surrender: По-скоро хитър плъх. А най-вероятно и той тебе няма да те погледне, Зай, така че бъди спокойна :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Славчо Лимонадата е всичко друго, но не и идиот :mf_surrender: По-скоро хитър плъх. А най-вероятно и той тебе няма да те погледне, Зай, така че бъди спокойна :derisive:

 

Егати прякора. :D

To това не мога да го нарека и мъж. Не ща и да ме поглежда. Не знам как спи тая с него, ужас.

То и едно име има тоя. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той и Токича имаше ТВ и Деса имаше... но до никъде не стигнаха. А с еднообразните бози на оцко и изпълнители от трета глуха... положението няма да стигне и до това на Касъмови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той и Токича имаше ТВ и Деса имаше... но до никъде не стигнаха. А с еднообразните бози на оцко и изпълнители от трета глуха... положението няма да стигне и до това на Касъмови.

 

Ей го и тоя бърза да отрича преди да е гледал телевизията. Много нерви в тази тема ми се види. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей го и тоя бърза да отрича преди да е гледал телевизията. Много нерви в тази тема ми се види. :whistling:

 

Що? Ти кога я гледа? :baaasmiley: Толкова те е яд на Пайнер, че за няколко месеца пак дръпнаха толкова много, че се чудиш какво друго да похвалиш само да не е Пайнер. А ти напомням, защото знам, че имаш къса памет, че ТИ беше основния който плюеше Оцко и песните му. Как те водели Пайнер към дъното и били дискотечни хитове за месец? Май много бързо забрави всичкото това солене по Оцко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що? Ти кога я гледа? :baaasmiley: Толкова те е яд на Пайнер, че за няколко месеца пак дръпнаха толкова много, че се чудиш какво друго да похвалиш само да не е Пайнер. А ти напомням, защото знам, че имаш къса памет, че ТИ беше основния който плюеше Оцко и песните му. Как те водели Пайнер към дъното и били дискотечни хитове за месец? Май много бързо забрави всичкото това солене по Оцко?

 

Никъде не съм я гледал и се чудя как някой може да е толкова дебилен, че да отрича нещо преди да го е виждал - като теб? Чудя се как нова телевизия може да е различна от ТВ Планета, след като по нея ще вървят клипове на изпълнители, които в голямата си част до преди месец вървяха по ТВ Планета. Явно повредата нито е в моя телевизор, нито в новата телевизия, а само в тиквите на принципно повредените мозъци, на пайнерските подложки в Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не съм я гледал и се чудя как някой може да е толкова дебилен, че да отрича нещо преди да го е виждал - като теб? Чудя се как нова телевизия може да е различна от ТВ Планета, след като по нея ще вървят клипове на изпълнители, които в голямата си част до преди месец вървяха по ТВ Планета. Явно повредата нито е в моя телевизор, нито в новата телевизия, а само в тиквите на принципно повредените мозъци, на пайнерските подложки в Рамания.

 

Айде, айде видяхме те тебе колко разбираш от чалга...Едно нещо като прогноза не стана..Аз не отричам, казах ЧЕ КАТО ПОТРЕБИТЕЛ НА ТАЯ МУЗИКА ЩЕ СЕ РАДВАМ НОВАТА КОМПАНИЯ ДА ИМА УСПЕХ!! Но Токича, Китаеца, Азис, Деси Слава и кой ли не правиха такива опити, нищо нямаше успех, нито съм гледал някоя от техните. Оцко напълни бъдещата си компания с бездарници, как да очакваме успех?? Казаха, че стартират на 5-ти, а още няма и следа, кое да очакваме??!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...