Jump to content



Андреа,Даяна,Кристиана и Крум-аут от Пайнер!


Препоръчани коментари

Защото цял ден се пишат абсурди на тази тема .. А поста на Теодора беше върхът... Не й стига, че се подигра с целия бранш с това, че от въшлива манекенка стана фолк артист, който освен, че не може да пее ами и да говори не може, а сега тръгнала да се изказва за методите на работа. Да, Пайнер нямат правилната политика, но всичко спрямо нея винаги е било надценено и незаслужено. Сега да не реве, то с цици, зърна и цепки цял живот не става - изхабена е.

Никой не претендира, че Андреа пее кой знае колко добре, но си изкарва участията (които никак не са малко) предимно на живо, къде върху плейбек пеене, къде не, но ги изкарва. Тя си има страхотни качества, за да стане от "въшлива манекенка" - фолк артист и точно тези качества я държаха толкова години на върха на пирамидата. От "Най-добрата" нататък положението се разклати и на всички ни е ясно защо. Ще видим колко е изхабена Андреа, само времето ще покаже, но не бъди много сигурен, защото колелото се върти. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 282
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много изпълнителки имат песни от Оцко.

Няма как да не видят бял свят.

 

Джена вече няма. Тя затова се чуди какво да пуска след като разчиташе през последните години само на Оцко, а с другите композитори се изпокара и вече не искат да работят с нея.

 

Емилия има две негови песни. Тя май ще закрие ерата на Оцковите песни в Пайнер. Райна май също има ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена вече няма. Тя затова се чуди какво да пуска след като разчиташе през последните години само на Оцко, а с другите композитори се изпокара и вече не искат да работят с нея.

 

Емилия има две негови песни. Тя май ще закрие ерата на Оцковите песни в Пайнер. Райна май също има ?!

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Много ги разбираш, ей !

 

Има време за всичко. Тя Емата като като закърши бяга при Оцко, не Джена ;) И затова Емилия вече си е капарирала лятната песен.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Много ги разбираш, ей !

 

Има време за всичко. Тя Емата като като закърши бяга при Оцко, не Джена ;) И затова Емилия вече си е капарирала лятната песен.

Но от Джена се очаква повече, защото е по - голям хит мейкър от Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия си направи тоталните хитове и без Оцко. Не е като да е опряла само до него, даже година и половина не ползваше услугите му. 2014 най-добрия дует и най-добрата самостоятелна песен са нейни, а не са от Оцко. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия си направи тоталните хитове и без Оцко. Не е като да е опряла само до него, даже година и половина не ползваше услугите му. 2014 най-добрия дует и най-добрата песен са нейни, а не са от Оцко. :Vishenka_05:

 

 

Съгласен съм, че е така. Но това не променя факта, че на Джена песните бяха по - хитове. В смисъл "Моли се да не почна" и "Да ти се доказвам" бяха по - хитови, а и много яки. Като цяло Емилия последните години са й силни, но е една идея под Джена като успехи. Дано не вземат и те да напускат сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия си направи тоталните хитове и без Оцко. Не е като да е опряла само до него, даже година и половина не ползваше услугите му. 2014 най-добрия дует и най-добрата песен са нейни, а не са от Оцко. :Vishenka_05:

 

 

 

 

Да, права си най-добрата й песен в последно време е КАВЪР. :1000 (29): Недей ми говори за "Кой ще му каже", че си е претоплен вариант на "БРОЙ МЕ" .. . Тотален хит Емилия не е имала отдавна ..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, права си най-добрата й песен в последно време е КАВЪР. :1000 (29): Недей ми говори за "Кой ще му каже", че си е претоплен вариант на "БРОЙ МЕ" .. . Тотален хит Емилия не е имала отдавна ..

 

Е какво като е кавър? Нали все пак си е платила правата...Никой не беше чувал за оригинала преди да излезе на Емилия. Освен това нейната версия всички казаха, че е по-добра от на Нино. И че са тотални хитове, да, такива са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е какво като е кавър? Нали все пак си е платила правата...Никой не беше чувал за оригинала преди да излезе на Емилия. Освен това нейната версия всички казаха, че е по-добра от на Нино. И че са тотални хитове, да, такива са.

 

Не мисля така . .. Да, песента стана популярна, но масов хит, nope.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чистка или напускане по собствено желание - все тая!Важното е, че изчезват имена, някой от които с години се чудеха как да замаскират тоталната си липса на талант!От изброените единствено Даяна е талантлива, но пък не уцели на хит!

В по-горните постове се правят сравнения между ситуацията в нашия модерен фолк и случващото се в музикалния бранш в Сърбия - не мисля че нещата могат да се съпоставят, защото там се сключват договори за издаване на музикални албуми, а не като тук за права върху песни,патенти на имена, проценти и прочее глупости.В Сърбия няма делене на музикални компании и песните и видеоклиповете на всички изпълнители, без значение кой продуцент ги издава, се излъчват по всички радиа и телевизии!Според мен това е и разковничето на случващото се в Поп-фолка - преди да се появи Планета чалгата течеше от чешмата на всеки, а след това течеше само там където някой си завърти кранчето на Планета, Фен и радио Веселина.Искам да кажа, че музикалните продуценти(тук визирам и Касъмови и Димитров) сами се наиграха, като ограничиха излъчването на тази музика само по техните канали и няколко радиостанции!Е да, спечелиха от това, че спряха да плащат на всяка кабеларка за реклами, но сега когато нещата взеха да се разпадат, ще се окаже, че парите, които са спестили от реклама са били бял кахър, пред това да останат почти без работа, защото ги гонят от всякъде!

Андреа всички я знаем като малко талантлива и много амбициозна.Тя беше първата от Пайнер, която заработи с Кости;тя беше първата от Пайнер, която заработи и с Оцко;тя беше първата от Пайнер, която заработи и с Кастрати;тя беше тази, която наложи порочната практика да се пускат нови песни през 2-3 месеца;тя беше първата с лайф записи по концерти - все неща, които днес са масово неодобрявани от хората, които се интересуват от жанра.

Тя имаше силни представяния на големите сцени, но участия като че ли нямаше толкова.В интерес на истината на нейно участие не съм бил, но от това което се рекламираше по Планета и в сравнение с останалите топ имена на фирмата тя имаше най-малко участия, подбираше заведенията, в които да ходи и т.н.

Интересното е че в канала на Планета в тубата клиповете на всички тези вече бивши изпълнители на фирмата все още не са изтрити - това ме очудва, защото обикновено са много бързи в това.

За Оцко, до колкото знам, никога (след Ара) не е бил ограничаван да работи с когото и да е.След като започна да работи с изпълнители на Пайнер, той работеше и с Таня Боева, и с Дезаро, след това и с Джина Стоева и Ивена, с Джордан също.Не знам до колко е вярно инфото, че щял да прави собствена компания, но така или иначе той вече толкова се изтърка, че едва ли ще постигне нещо кой знае какво.Пък и пак ще му потрябва ротация и в крайна сметка ще трябва да опре или до Планета или до Фен.

За Крум и Кристияна няма какво да се коментира - няма да липсват на никого!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има време за всичко. Тя Емата като като закърши бяга при Оцко, не Джена ;)[/b]

За Джена, която изкара 2014 и 2015 почти изцяло с Оцкови песни ли говорим? :mf_surrender: Емилия също имаше Оцков период, но това не прави парчетата му за Джена по-малко. И какво значение има, че "Да бях от гадните" не е авторска? То и "Да те бях ранила" е кавър/крадена, това прави ли я по-малък хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали, Яница и Тотя имат нови песни с Оцко. Де да беше краят на неговите хитове... Но наистина в последно време не е излизала негова песен - явно се престуктурират нещата. Но от тези, напускащите, само името на Кристиана ни дава основания за подобни въпроси. Иначе да - последните хитове на Оцко са на Джулия и Джордан - мега ужасните песни. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали, Яница и Тотя имат нови песни с Оцко. Де да беше краят на неговите хитове... Но наистина в последно време не е излизала негова песен - явно се престуктурират нещата. Но от тези, напускащите, само името на Кристиана ни дава основания за подобни въпроси. Иначе да - последните хитове на Оцко са на Джулия и Джордан - мега ужасните песни. :D

 

Ани Хоанг наскоро изкара нова песен, която е от Оцко - не е като да няма негови нови песни ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Траяна извън "Пайнер"

 

Траяна е поредната изпълнителка, която се разделя с "Пайнер". Наскоро тя анонсира в социалната мрежа, че се завръща към участията си, споделяйки че изявите няма да бъдат обвързани с досегашната й фирма.

 

Певицата, която наскоро роди първородната си рожба, вече не присъства в каталога на музикалната компания, с която работеше години наред.

 

За момента Траяна не издава творческите си планове. Припомняме, че преди няколко месеца тя представи парчето "Наивна".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...