Jump to content



Концерт на Пайнер изцяло на живо!


Препоръчани коментари

Такаа, понеже искам за пореден път да покажа на един дървен философ, че много добре помня всичко. Нека се допитам до останалите. Понеже все се чуват коментари, че не е имало напълно на живо пайнерски концерт, нека някой си припомни как през Награди 2005 бяха ИЗЦЯЛО НА ЖИВО! От-до, без Малина, която пя "Черните очи" с Азис и само накрая цвили над плейбек!

Нека някой ми даде клипче с други на плейбек от този концерт и аз напускам форума веднага!

:whistling:

 

Някой хора имат мноооого лоша памет и стават за смях...

 

Ще припомня акценти:

Райна откри концерта, имаше проблем с микфорона.

Гергана за първи път пя на живо със "Сини очи" .

Мария се справи много добре с "Не те обичам"

Ивон на Анелия подскачаше из сцената,

Дори "Близнаците" бяха на живо

Веско Маринов на 2 пъти имаше гаф с микрофона и го изключи..

 

Хъм...чакам клип и напускам форума! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 26
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Има любоффф помним...ужаснооо фалшиво!

 

Това е едно на ръка, аз дори бях забравил тая песен... :mf_surrender:

 

Въпроса е , че той пак се скри като мишка и аз се допитвам до вас????!!!!! Според Фокса, почти всички са били на плейбек, без Ивана, Камелия и още някой си... :whistling:

А аз МНОГО добре помня как всички цвилиха на живо ОТ първия ДО последния, без вампира Малина!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е едно на ръка, аз дори бях забравил тая песен... :mf_surrender:

 

Въпроса е , че той пак се скри като мишка и аз се допитвам до вас????!!!!! Според Фокса, почти всички са били на плейбек, без Ивана, Камелия и още някой си... :whistling:

А аз МНОГО добре помня как всички цвилиха на живо ОТ първия ДО последния, без вампира Малина!!!!

И Накарай ме - Азис или нещо от тоя сорт пя...

 

Е той Фокси и за наградите на десетилетието на НФ когато само Деса беше на живо, той каза, че не е :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Накарай ме - Азис или нещо от тоя сорт пя...

Не мисля, че е било на тоя концерт...Азис не е пял самост. песен тогава..2008 е било това което казваш!

 

 

ЧАКААААМ КЛИП, за да се сбогувам с форумаааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това може спокойно да го обсъдим в скандалите. Аз също мога да пусна тема: Глория и турне 2004.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това може спокойно да го обсъдим в скандалите. Аз също мога да пусна тема: Глория и турне 2004.

 

Защо? Всеки трети коментар е, че Пайнер не били имали концерт на живо в НДК, а такъв има от-до преди 10 години. Нов Фолк пък още по-отдавна правят на живо концертите си..Това че гологъзка пропя на 15-тата година от кариерата си на живо, не значи нищо!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази тема? Толерират се истериите на един обсебен от Кама ли? Да дава клипчета в скандалите и това да се затваря. Ясно е, че такъв концерт, за какъвто сънува няма и никога не е имало. Това, че няколко души са пели на живо, в сравнение с предни концерти не значи, че други 20 не са били на плейбек. Овладейте лъдостта на човека, че става непоносимо досаден с истириите си всеки ден....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? Всеки трети коментар е, че Пайнер не били имали концерт на живо в НДК, а такъв има от-до преди 10 години. Нов Фолк пък още по-отдавна правят на живо концертите си..Това че гологъзка пропя на 15-тата година от кариерата си на живо, не значи нищо!!

Съгласен, че може и така да е;) Но Фокси няма да падне по гръб, всички тук сме различни и трябва до определена степен да правим компромиси, за да има мир. Той е полицай, къде си виждал ченге да падне по гръб. Няма смисъл от тази тема според мен. Аз си знам, че Глория е пяла от 2002 на живо на концертите "Ледена кралица", тя е първата с живи изпълнения, от там насетне който и каквото да каже ми е през центъра.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да, забравих. Темата я е направил, за да му покажете клипчета от тогава, щото той не знае какво се е пяло. :1000 (29):

 

Естествено, обсебените кралски са първи да си пуснат Глория с нейните неща.... :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, обсебените кралски са първи да си пуснат Глория с нейните неща.... :1000 (20):

Това не е от тогава. И е пример, че винаги е имало и плейбек и живи изпълнения. Иначе съм съгласен, че темата е за ключ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е от тогава. И е пример, че винаги е имало и плейбек и живи изпълнения. Иначе съм съгласен, че темата е за ключ.

 

 

Тя Глория тогава не ходеше на концерти, щото бе сърдина 4 години на Пайнер, че са предпочели Ивана вместо нея на турне 2005, но на теб не ти пречеше да вземеш отношение в тази сдухана тема и да си пуснеш някакво изпълнение на Гло. Концертът и мина, време е да се култивирате малко, че ви отпуснахме края....

 

И не му търси клипчета на тоя анонимния. Тук не е училище за чалга, нито пък точно на такъв зомбиран като него, ще му отваряме очите.

 

Б`аси смеха, ходят по 30 души на концерт, поне 20 винаги са на плейбек, а той теми за изцяло живи концерти прави. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Поли Паскова е била на плейбек :1000 (29): :1000 (29):

Не се знае, между другото, защото тогава Планета имаха навика да цапват плейбека върху всички изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тя беше на живо! Просто беше много тихо и лепнаха плейбека на официалния запис. Но аз мисля, че някъде из торентите трябва да има целия концерт от лайфа!!

Тогава и на Близнаците сложиха плейбек по-късно, но на концерта си бяха на живо..Мисля, че и на Камелия все лепваха плейбек след концерти, защото беше все фалшиво...но според мене не трябваше да го правят, нека се виждат бездарниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой и никога не е лепвал плейбек на Камелия. Тези номера започнаха около 2012 година. Анонимката нищо не отбира за времето преди 2010-та.

 

Така Ли??? ХАХАХААХ ПАК ЩЕ ТИ ЗАТВОРЯ УСТАТА С ЛИНК!!

2006!!

 

vbox7.com/play:5a1f1162

 

 

http://vbox7.com/play:9c0a4de9&pos=vr Оригинал

 

http://vbox7.com/play:b558193b Плейбек заради лошо изпълнение по-късно!!!

 

 

Не разбра ли че с мене не може да спориш, защото веднага вадя доказателства!!!! :mf_surrender:

 

Чакам извинение!! Евала на твоя вибокс, всичко пази!! А ако ли не, ако искаш ще приемеме, че Камелия е била на плейбек просто и не са монтирали нищо по-късно? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Барем да не става зиян темата и да има за какво да се говори. Ето едно клипче, което клъцнах от наградите.

Гледайте семето на враждата Камелия - Преслава :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви извинения бре анонимко, ти ровиш като луд и пукнато клипче не можеш да намериш? :1000 (29): Не видиш ли, че на този клип на Кама, просто звука се разминава с клипчето? Ама така е като не си гледал навремето. Между другото, много гнусна постъпка на този със синьото никче, заблуденото "преслинце" над мен. Кама така грациозно представи Преса, а те келешите на Праска пак нещо дирят под вола теле. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви извинения бре анонимко, ти ровиш като луд и пуснато клипче не можеш да намериш? :1000 (29): Не видиш ли, че просто звука се разминава с клипчето? Ама така е като не си гледал навремето. Между другото, много гнусна постъпка на този със синьото никче, заблуденото "преслинце" над мен. Кама така грациозно представи Преса, а те келешите на Праска пак нещо дирят под вола теле. :roll1:

 

Не, не не не няма да се измъкнеш така!! :gun_bandana: Какъв звук се разминава?? :Д хУАХАХАХАХА Виждаш ли правя темата за да докажа, как лъжеш и за всичко друго!! Една вярна дума нямаш?

 

Забих ли те с плейбека на Кама, който са монтирали от Пайнер за да скрият срама? Звука се разминава вика. хауахахахаххаахахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не не не няма да се измъкнеш така!! :gun_bandana: Какъв звук се разминава?? :Д хУАХАХАХАХА Виждаш ли правя темата за да докажа, как лъжеш и за всичко друго!! Една вярна дума нямаш?

 

Забих ли те с плейбека на Кама, който са монтирали от Пайнер за да скрият срама? Звука се разминава вика. хауахахахаххаахахаха

 

Какъв плейбек са забили бре? :1000 (29): Ти кръв немаш в момента, че никой не ти помага в тъпата тема с клипчета от тогава, за да се пообразоваш. :roll1:

 

Всички виждат, че помниш само изпълнението на Кама, щото си бил болен по нея тогава.... :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, много гнусна постъпка на този със синьото никче, заблуденото "преслинце" над мен. Кама така грациозно представи Преса, а те келешите на Праска пак нещо дирят под вола теле. :roll1:

 

За мен ли говориш?

Опазил бог някой ден да стана фен на Преслава! :mf_surrender:

Фоксеее, проверявай си потребителите, преди да правиш такива твърдения! :c030:

 

Дадох клипчето, защото ми се видя интерсно да се види как Камелия връчва награда на това, което ще се превърне в черната дупка за награди на Пайнер. А Камелия бе първата, която обвини Преслава в това. А как хвърлил сол Митака в живата рана на Камелия, да връчва награди не на кой друг, а на Преслава баш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв плейбек са забили бре? :1000 (29): Ти кръв немаш в момента, че никой не ти помага в тъпата тема с клипчета от тогава, за да се пообразоваш. :roll1:

 

Всички виждат, че помниш само изпълнението на Кама, щото си бил болен по нея тогава.... :girl_witch:

 

Изключително НЕДОСТОЕН опонент за спор си ти..Адски нагъл, лъжеш постоянно, просто нещо страшно. Винаги съм разбирал Камелия защо се срамува от теб, абсолютно с право!!! :mf_surrender: Нищо мъжко не виждам в теб, знаеш ли я тая песен на Емануела? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...