Jump to content



„Грешната“ е попфолк хит на лято 2015


Препоръчани коментари

11722278_1010062039013295_7351866691689616691_o.jpg

 

В продължение на месец време читателите на Signal.bg гласуваха за "Хит на лято 2015". Допитването протече в два етапа. Първият етап определи 10-те най-желани парчета за лятото, а вторият подреди хитовете.

 

На първо място класирахте песента "Грешната" в изпълнение на Яница и с участието на Анелия. Сингълът е по музика и аранжимент на Diamond Beat Production, автор на текста е Росен Димитров.

 

На второ място са Галена и Деси Слава с "В твоите очи". Парчето е по музика и аранжимент на Даниел Ганев, а автор на текста е Мариета Ангелова.

 

Третото място е за "Бум" на Фики. Песента е по музика и аранжимент на Йорданчо Василковски - Оцко, а автор на текста е Мариета Ангелова.

 

ТОП 10 НА ХИТОВЕТЕ НА ЛЯТО 2015:

 

01. Яница ft. Анелия - Грешната - 48 861 точки

02. Галена и Деси Слава - В твоите очи - 40 506 точки

03. Фики - Бум - 35 490 точки

04. Анелия - Генерал - 34 602 точки

05. Галена - Стара каравана - 32 175 точки

06. Андреа ft. Фики - Секс за ден - 26 622 точки

07. Галена и Преслава - Живей - 23 940 точки

08. Емилия - Ето ме - 23 265 точки

09. Емилия и Тони Стораро - Питбул - 16 761 точки

10. Азис и Фики - Блокиран - 15 618 точки

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 25
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За мен хита е "Генерал" и след нея "Грешната". Иначе се радвам за успеха на песента. Наистина се харесва.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли какви боклуци са Ето ме и Питбул щом в Топ 5 ги няма. Хахаха

Не, че са боклуци, просто така става когато участват 2 песни на 1 изпълнител, някои фенове гласуват за едната, други за втората песен. Иначе ако се съберат гласовете за 2-те песни, Емилия общо е събрала подкрепа като за 3-то място,което не е никак зле.

 

Песента на Яница е хит, но реално най-големите хитове на лятото са другите песни в топ 5. Иначе големият брой гласове за нея показва колко голям е напредъкът при нея и че вече се е наложила като харесвано име, браво за което. Прогрес на 2015 задължително трябва да е при Яница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ги е затворила, ей сега фенчетата на Гло, Кама, Преслава и там подобни ще почнат да казват че това не е хита на лятото.

Ми той не е. Аз тая песен съм я чул веднъж в София да се пуска. Сравнена наистина с "Питбул", "Генерал", "В твоите очи" и "Ето ме" които се пускаха нон стоп. Но сигнал винаги са имали много странна схема за класации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надяваме се и есенния хит да е при нея!!! :heart:

Taм Луна като направи модерна версия на "Тук там" ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента стана хит наистина, не може да се отрече, но специално аз не съм си я пускал много, защото не ми допада. Още си слушам "Всичко чуждо пожелаваш" на Яница. Иначе горе-долу е справедлива класацията, ако махнем Азис и Фики и сложим "Аматьорка".

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе "Аматьорка". "Блокиран" е поне два пъти по-голям хит от нея. Иначе "Грешната" е доста успешна, но реално най-големият хит на лятото е "Бум", най-известна е и най-култова, майтапи произлязоха от нея и какво ли не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джоржаното на поп-фолка.

 

За Слави Трифонов ли си мислиш още, концертът му мина, но все пак те разбирам- още ти въздейства...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Слави Трифонов ли си мислиш още, концертът му мина, но все пак те разбирам- още ти въздейства...

 

От толкова много ебавки, подигравки и ирония към нея в крайна сметка Яница спечели класацията. Наистина се оказа, че еднаквите песни, тъпите текстове и агресивния тон печелят. Шок за дългогодишните чалга фенове и триумф за тези, които мислят, че жанра са Яница, Галин, Фики и Ломска.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От толкова много ебавки, подигравки и ирония към нея в крайна сметка Яница спечели класацията. Наистина се оказа, че еднаквите песни, тъпите текстове и агресивния тон печелят. Шок за дългогодишните чалга фенове и триумф за тези, които мислят, че жанра са Яница, Галин, Фики и Ломска.

Съжалявам за големите фенове на Яница, но всичките й хитове имат по още 10 варианта, изпети от другите коври "творящи" с на Оцко. Не зависимо какви хитове стават за мен това няма как да стане нормално.

 

Прогреса на Яница е регрес за целия жанр!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е добра, но не е хита на лятото! Като цяло песни излезли по никое време в средата на лятото въобще за мен не могат да са в топ 5! Хитовете на лятото са "Генерал" и "Бум"! Сигнал винаги са имали много странни класации - най вече заради масата пишлемари, гласуващи там, които реално са под 18 години и даже не знаят кои са наистина актуалните големи хитове. Като цяло 10те песни са ОК (освен Андреа), но в съвсем друг ред ако трябва да сме честни!

 

 

 

 

Успех на Яница! Надявам се следващият и проект да е нещо стойностно и качествено, защото направи хеттрик с по - простички неща. Не, че са лошо, но един изпълнител не гради кариера и дискография така за да е успешен дълго време, сама Андра е жив пример за това, колкото и да се опитват да я изтеглят на повърхността лудите и фенове! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница определено си заслужава победата! Още не омръзва, второ място също си е заслужено! 3-то и 4-то според мен са равни, че дори можеше да са разменени. Помня някой от форума твърдеше, че Яница ще просперира, още като излезе "Две в едно" с Румънците, тогава никой не му повярва, но няколко месеца по късно, песента стана тотален хит и ето че към днешна дата, Яница наистина влиза в челните имена на поп-фолк-а :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница направи един от летните хитове, но в София Яница не гръмна толкова, участията и са празни и вели. Вероятно в провинцията се тачи...

Основна заслуга за тази победа имат неориентираните фенове на Галена и плодородното от към песни лято на Галена. Ако Галена участваше с която и да е от трите си песни, а не и 3те, щеше да първа. Фики и Галена са най-успешните това лято с по няколко хита. За мен най-големия хит това лято беше В твоите очи. Хитове стават много песни, но малко получават такова одобрение. Тъй като предпочитам да чета коментари в ютуб, където хората застават с истинските си имена (най-често) и пишат всякакви - стари, млади, от село, от Чужбина, та мога да заключа, че това е най-сериозната песен за последните години със заявка за евъргрийн. Галена е пич в това отношение. Сподели с Деси специална за нея песен и се реваншира за онова грозно изказване за битата карта преди години при Иван и Андрей. Абе и двете са ГОЛЕМИ

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...