Jump to content



Работа за потребителите


Препоръчани коментари

Не. Не съм на толкова извисено интелектуално и духовно ниво като твоето, за да осъзная каква глупост съм написал. Бъди така добър да ме светнеш, скъпи франкофоне.

 

Много ясно, че нищо не може да заличи загубата на едно дете, но все пак - по-добре да си имат ново, отколкото Жорж да остане хептен без деца. Или не си съгласен? ТЪПАК

 

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Здравей,

 

За да не спамя излишно, създавайки нова тема, публикувах втората част на микса си в темата за първия. Ще те помоля да редактирате заглавието на темата (като премахнете#1) и ако прецените да обедините в един пост двете части. Благодаря предварително!

 

Линк към темата: http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1930395

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички албуми в раздел Поп-Фолк, закачени като уж важни теми са с изтекли линкове, а на някои от тях дори има потребители, които са поискали повторно линк, но никаква реакция. Според мен е най-добре да бъдат свалени. Само пълнят страницата излишно - нито човек може да ги свали нито нищо.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички албуми в раздел Поп-Фолк, закачени като уж важни теми са с изтекли линкове, а на някои от тях дори има потребители, които са поискали повторно линк, но никаква реакция. Според мен е най-добре да бъдат свалени. Само пълнят страницата излишно - нито човек може да ги свали нито нищо.

Разкачих албумите и компилациите от пролетния период.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Плюнко мижитурска, на мен изобщо не ми се иска да се сравнявам специално със теб, защото бих обидил себе си, а това рядко си го позволявам. Водиш ми дебати и ми говориш на въпреки от известно време и се опитваш да ме впечатлиш всячески, но няма да успееш. Такива хора като теб отдавна съм им хванал спатиите и знам къде се опитват да удрят, но вие удряте по местата от които вас ви боли.

 

Кое ми е комплексарското? Че не намирам нищо ненормално тийн дечица да вилнеят? Хора на техните години продават наркотици, предрусват, водят безразборен полов живот, пияни са нон стоп, крадат, убиват, бият се всеки петък и събота по бардаците наречени дискотеки, но сензацията е чупене на предмети?

 

Купи си книги, излез от България, контактувай с адекватни хора, пътувай, води пълноценен живот и тогава ще излезеш от омагьосания кръг на простолюдието, до тогава може да спреш да ме цитираш, защото кучешкия задник ще стане постоянен дом за теб!

Пост пълен с обиди и квалификации по мой адрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пост пълен с обиди и квалификации по мой адрес.

Потребителят все още не е с бан и има пост от тази вечер, въпреки че има модератори на линия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
преди 7 часа , Brian каза:

Не знам къде затова го поставям тук

Чата не ми се вижда целия сега забелязах в прозореца не се побира целия текст

 

pEo8MQvT_o.png

Просто отвори страницата на чата от менюто горе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И аз искам да се оплача от един потребител, който е вманиачен за моето внимание. Аз не харесвам такива като него и искам по - скоро да обърна внимание, че това не е лична драма, а се предполага фолк форум: image.png.577193d2b55a3d3b053e87660f9df625.png

Не ми пречи, но както аз спазвам правилата, очаквам и другите да го правят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Mara.Shulevna каза:

И аз искам да се оплача от един потребител, който е вманиачен за моето внимание. Аз не харесвам такива като него и искам по - скоро да обърна внимание, че това не е лична драма, а се предполага фолк форум: image.png.577193d2b55a3d3b053e87660f9df625.png

Не ми пречи, но както аз спазвам правилата, очаквам и другите да го правят. 

Много смешен стана, че пък и да се правиш на жертва когато обиждаш другите! Ако мислиш че един пост не съответства на правилата, можеш да го докладваш. Ако не знаеше, говорене в женски род на мъж също е забранено. А аз ако подозирам нещо мога да го кажа, защото нищо не е лъжа докато не се докаже обратното.

Интересно е и как го постна тук след като аз редактирах поста и написах че съм те игнорирал, ама още ми излиза твоята профилна в последните постове и мога да видя какво пишеш.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Kriminal каза:

Много смешен стана, че пък и да се правиш на жертва когато обиждаш другите! Ако мислиш че един пост не съответства на правилата, можеш да го докладваш. Ако не знаеше, говорене в женски род на мъж също е забранено. А аз ако подозирам нещо мога да го кажа, защото нищо не е лъжа докато не се докаже обратното.

Интересно е и как го постна тук след като аз редактирах поста и написах че съм те игнорирал, ама още ми излиза твоята профилна в последните постове и мога да видя какво пишеш.

Това е разликата момче, като го казвам условно. Аз не ти знам пола, не те познавам и не искам да те познавам. А като разбрах, че си момче... проблема е, че аз си пиша за нещата които харесвам бе, драги! А ти идваш и ме наричаш първо в мъжки род, второ си измисляш неща, дреме ми на мен. Пиши си, излагаш себе си, не мен. Аз имам само 1 профил и знам коя съм. Айде сега "игнориралия" ме, отивай да пееш като Цеца пред огледалото и не ме занимавай с особата си. Не си ми на нивото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 31.05.2019 г. от 1:26, Mara.Shulevna каза:

Това е разликата момче, като го казвам условно. Аз не ти знам пола, не те познавам и не искам да те познавам. А като разбрах, че си момче... проблема е, че аз си пиша за нещата които харесвам бе, драги! А ти идваш и ме наричаш първо в мъжки род, второ си измисляш неща, дреме ми на мен. Пиши си, излагаш себе си, не мен. Аз имам само 1 профил и знам коя съм. Айде сега "игнориралия" ме, отивай да пееш като Цеца пред огледалото и не ме занимавай с особата си. Не си ми на нивото. 

Ами Kriminal е тук от миналата година а вие отскоро,защо трябва да започвате със дразги.Уважавайте се и се забавлявайте във форума,направен е за вас. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • 3 weeks later...
преди 31 минути, meleto каза:

Пример?

Аз залвпвам линка и след няколко секунди нормално ми излиза картинката, но като цъкна да я постна стеаницата се рефрешва и поста го няма.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не знам къде да го постна и затова пиша тук... При вас смени ли се шрифта на сайта? Много е неудобно да се чете така

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Не знам къде да го постна и затова пиша тук... При вас смени ли се шрифта на сайта? Много е неудобно да се чете така

Да. И аз предпочитам стария. По универсален е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...