Jump to content



Работа за потребителите


Препоръчани коментари

Опитах това преди време. Но буквите бяха побръкани. Примерно притиснеш С излиза ти И и така. Няма проблем и така съм свикнал.

Чисто питах Лакито как пише :D

 

В контрол панела при язични настройки инсталираш

Bulgarian (Phonetic traditional)....тази опция и си готов :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ти малоумен ли си?

Как ще си позволявам да пиша на непознати или пък точно на такива като тебе?

Някъв мазен турчак ще ми поства някакви измислени чатове и ще ме злепоставя пред форума. Айде докажи, че тва съм аз?

Детски истории :mf_surrender:

Няма ли наказание?

Снощи каза на тотифена рус гей, а сега на котраката педераст..

Сега и мен обижда?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати тънкообидните хора :D

С пръст да те бутне човек

Ти може да се оплакваш когато те обидят ТЪНКО, а когато другите се оплачат не може?

С нищо не можеш да ме обидиш! Оплаквам се защото такива като теб трябва да им се забрани достъп до интернет

Когато те нямаше форума си беше перфектен

Гръмни се, хич не можеш да ме предизвикаш, пак ще ти го кажа, че си тъп и тънкообиден комплексиран турчак. Айде оплачи се на админките ;)

Не целя да те предизвиквам.

Ето отново обида..

рус гей, педераст, малоумен мазен турчак, тъп и тинкообиден комплексиран турчак.. за тези обиди ще ядеш солен бан. Дано е над 7 дни

И на тъпия и тинкообиден мазен турчак на малкия пръст не може да му стъпиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фиклена пак си е задействал вторият акаунт. Пермаментен бан моля.

 

TAy7qIz.png

+1

Даде на куп хора минуси и аз съм в това число

Пантерата или Дангер

И влизат от прокси сървари... така, че няма да ги хванете лесно

http://store.picbg.net/pubpic/B5/36/f4838b1c26e3b536.png

Баннахте го за 1 месец и до колкото помня май казахте другия път завинаги или аз греша.. извинявам се ако греша

Следователно сега трябва да баннете и този акаунт и другия ( другия е баннат, но дано да го промените на перманентен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито искам да те цитирам, нито ме вълнуваш. Най- често пиша със SG. Искам да видя как през пост я наричам Фатме, да. Нямам никаква амбиция да контактувам с теб, ти ме отвращаваш. Черен, гнусен, измамник, наглец и лъжец. Освен това, с Деси Слава се познавам бегло, но ми даде поканите за пайнерският концерт. Отвратително създание такова, няма да показвам какви лични съобщения си ми писал, за да разобличавам поредните ти лъжи. Бива да си нагло и лъжливо педераско копеле, ама ти мина всички граници.

 

И не знам кой ти е казал информацията за мен, но първо не е вярна, и второ е много грозно да следиш на човек фейсбука и да си правиш изводи от там, но от отпадък като теб друго не може да се очаква.

 

Избройте обидите и преценете дните, сами, моля! :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

date='14. June. 2016 г. - 12:33' post='1659160']

Според законите на БГ, КЗП и икономическа полиция и аз не съм измамил никого.

Но ти не си нито институция, нито клиент на дружеството, че да ми държиш сметка, дори и да мамех.

Ти си просто един комплексиран чалга фен, ходещ 8 години след гъза ми, искащ да ми бърка в гащите.

Но аз съм ти казал - може да е след 5 години, но рано или късно в този форум ще публикувам клип как те шамаря като малко момиченце и как пищиш като такова.

 

Ако Деса знаеше какви ги пишеше за нея в този форум, щеше да ти се храчи, където те види. Ще видиш кой е фатме и кой мосабе. Но аз не подливам водя на комплексарчетата. Те сами влизат в гроба, който копаят...

 

Искаш да си Деса и да те налягат млади ММА, ама ще си останеш като бабката от графиката ти и като бабката от чипрово - дърт, злобен и самотен...

 

Избройте обидите и преценете дните, сами, моля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избройте обидите и преценете дните, сами, моля! :whistling:

И с какво право се оплакваш след като ти си виновен?!

Ти прецени колко дни ще почиваш защото ти запали форума, скара се с всички хора и оспами всички теми

Отделно от това не ми е ясно защо модераторите пренебрегнаха този мой пост:

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1654927

Наказан ли беше?

Ако не е бил.. време е да го накажете

Отделно Фиклена трябва да накажете за дълго време

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с какво право се оплакваш след като ти си виновен?!

Ти прецени колко дни ще почиваш защото ти запали форума, скара се с всички хора и оспами всички теми

Отделно от това не ми е ясно защо модераторите пренебрегнаха този мой пост:

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1654927

Наказан ли беше?

Ако не е бил.. време е да го накажете

Отделно Фиклена трябва да накажете за дълго време

Точно както в тази тема след мене се мятате по 2-3

 

Така и в скандалите стана по рано днес. Няма да се оправдавам. Никога не съм оспорвал БАН и модско решение. Дали ще влизам 3/5/7 дни или не, нали пак ще се върна :whistling:

 

Ясно си личи в скандалите кой е оспамил. В моите постове се пише за чалга, а цитиращите ми пишат за правописни грешки, визия, личен живот и т.н.

Ще ви правя на супа, много ясно. Няма да мълча на целенасочени психически атаки

 

Не ме цитирайте, не ми търсете правописните грешки, не ме оценявайте в попдолк раздела и няма да има спам. Точно, кратко и ясно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

НИкой нито те цитира, напротив, когато никой не ти обръща внимание, почваш да цитираш всички наред докато някой не ти обърне внимание.

 

А уж млад човек беше, ама нещо се държиш все едно са те хванали едновременно криза на средната възраст и менопаузата.

 

Междудругото, за Фатмето си има тема, придържай се да спамиш там по тоя въпрос, а не навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Сериозно ли тоя еднобуквен комплексиран гей го гласите за потребител на годината? :roll1:

 

Въй, пак се е припознал клетия.

 

 

Предлагам да ме баннат толкова дни - колкото см. ти е оная работа.

 

Чао на всички, ще се видим отново утре :D

 

 

Обиди спрямо мен.

15 дни бан са достатъчни.

Благодаря!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ги уби с тоя джип . Най-новия модел на Мерцедес GLA - 150 хилки . Ако искаш . После била пяла на 2000 лв хонорар :Д

Това да не е курволяка Татяна дето се вози във вмирисани и стари коли . Нормално все пак държи един от най-ниските хонорари

 

Закръгленото, загоряло като каубойски тиган , педалче да не се обажда , че мирише :)

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1681806

Обида

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...