Jump to content



Online: Преслава - На тебе не отказвам


Starboy

Препоръчани коментари

Кадрите, където за фон има облаци, не ви ли приличат на фотосесията за албума "Как ти стои"? :1000 (29):

Да, визията е много подобна, но като цяло тези кадри според мен са излишни и не се вписват. Точно както в "Да бях от гадните".

 

А песента ми беше на репийт до сега. Спрях я, че да не ми омръзне. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От всичко не ме изкефи само текста, много е банален, но и без рими и неритмичен, малко осира пейзажа. Но иначе съм доволен, ето ей такова звучене наистина кефи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бай дъ уей, не знам на кое викате модерно, след като този бийт е нещо смесено между една 5 годишна песен на Глория и "Не го прави" на Десислава.

Просто този е по-бавен.

 

 

 

Значи каква е равносметката - бийтът е подобен на еди кои си, музика няма, текста сме го слушали, а най-отличаващото се в една песен - рефренът, си е чисто краден от гръцката песен. Айде стига една и съща манджа.

Мисля, че последните дни слава на Преслава са ви дошли баш ПРЕ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припевът ми напомня на "Научи ме в живота да се боря". Като цяло май тази мелодия е доста common - вече 4 песни изреждаме с подобна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бай дъ уей, не знам на кое викате модерно, след като този бийт е нещо смесено между една 5 годишна песен на Глория и "Не го прави" на Десислава.

Просто този е по-бавен.

 

 

"Не го прави" е на Драганински, нормално.

Още преди 5 години Преслава имаше подобна песен, но никой не я отрази тогава - говоря за "Ако ще да боли".

Иначе точно от тая боза на Глория ще чопват, не ви слуша главата нещо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много модерно парче, много гъзарско, слабите места са аранжиментът след припевите, можеше да е по-як, и текстът на места, не ми идва достатъчно запомнящ се, припевът е добре с изключение на последните две неща, не се римуват и това не ме кефи. Но като цяло много дискотечна, надъхваща някак и клипът е як.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не го прави" е на Драганински, нормално.

Още преди 5 години Преслава имаше подобна песен, но никой не я отрази тогава - говоря за "Ако ще да боли".

Иначе точно от тая боза на Глория ще чопват, не ви слуша главата нещо.

 

Със сигурност не е по-голяма боза от "Ако ще да боли", която много харесвам

Щом са чопнали от гърците, що да не чопнат и от Глория, не толкова известна песен, никой няма да забележи. Факт е, че си приличат в бийта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък на никоя песен не ми прилича. Много зарибява, страхотна песен, много ударна и модерна като звучене, слушат ми се такива, браво! Това ще е първата поп-фолк песен от "В твоите очи" насам която ще си сваля в телефона.

Клипа наистина си го бива, Преслава изглежда безупречно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи музиката, браво на Драганински. И на мен текста ми идва малко слаб, не че е лош, но нещо му липсва. Видеото като за Преслава е супер, много добри визии има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална, не мога да я спря, бийта е за световен хит.

 

Не взимай цветя, влюбените правят така, с теб сме на друга вълна...Нещо купи за болка! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всичко не ме изкефи само текста, много е банален, но и без рими и неритмичен, малко осира пейзажа. Но иначе съм доволен, ето ей такова звучене наистина кефи!

 

+1

 

Музиката е жестока, много обичам такова звучене. Текста е тъпичък.

 

И какво нещо е грима, аксесоарите и правилните дрехи ... скумрията от "ВИП"-а изглежда супер секси в този клип.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм фен на Преслаба и n на брой форумци могат да потвърдят това, но не мога да кажа на черното-бяло. Песента е брутално яко .. модерна и нахъсваща, което ми харесва. Това 100% хит! Колкото до нея - никога не е изглеждала по-добре, АДСКИ СЕКСИ, АДСКИ! Браво за проекта!

 

П.С. и грам не ме е*е от къде, какво е крала. И Андреа краде на порация ама ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

100 000 за точно 12 часа :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

100 000 за точно 12 часа :)

Да 1000%20(29).gif1000%20(33).gif Мислех, че няма да ги направи, но успя. Явно много се харесва песента, а и скандала с Богданов много я бута. Но песента е трепач, цял ден я слушам! :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пръсна, пръсна, то се вижда какви гледания чукна за 12 часа. :Vishenka_05:

Евала на Преслава, че отново заложи на Драганинеца. Защо така малко песни прави това момче в днешно време.

Големите разбирачи тук нека не търсят под вола - теле, а да си слушат Оцко и циганските вокали, ако това е попфолка, който ще се толерира!

 

Затова попфолка върви надолу - заради мнозинството фенове, които се превърнаха в претенциозни, разбиращи и изискващи невъзможното принцески, а певиците от поколението на Преслава и след това, сглупиха да ви слушат акъла и да следят форуми, коментари и т.н.

 

Прощавам й Аматьорката (която в последно време доста слушам), защото този проект е наистина Т-О-П.

 

Брилятно сглобена песен - какъв отсвир искате "за да се избухне" - избухва се на припевите, а не на отсвирите. Или покрай циганизацията на Оцко вече не знаем кое е ядрото в една песен? Драганински е дал шанс за силен припев, хубав аранжимент, който великите DJ лесно да смесват, куплетите са изпяти много тежко, леко естрадно - харесва ми този контраст.

 

Видеото - на облаците е невероятна, по-добре не знам дали е изглеждала. Черно-белите кадри не са ми любими от към визията й, но самите цветове омекотяват лицето и чертите й и изглежда доста добре. Пича е готин. Можеше още да се постарае Скерлев и да избегне тези маси, старинни телефони - неща, които е показвал и в други видеа, но все пак - силно видео!

Текста е типичен за творчеството на Преслава - не засяга жизнено важна за мен тема, но това й се пее - нека пее. Куплетите са интересно написани. Припева е имал за цел да е лесно запомнящ се.

 

Отличен 6 на нашата ВИП-аджийка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...