Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Гледах само началото и края на предаването, но е на 100% ясно, че ще си въртят сезона около Преса. Още в началото ми беше ясно, че става въпрос за Богданов, но едва ли имат точно връзка. Тоя кретен искаше да се направи на много вървежен - бил приятел с Бирмата, тя била уникална, а-у.... Сам не знае какъв автогол си вкара. Чакам реакцията на Преслава, а и ми е интересно каква ще го играе във Випа.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Обаче предния сезон с обикновените хора беше по-готин...Никой в тая къща не ме кефи колкото Никита, просто беше брутална. :D Дано Ернестина е като нея.

 

Предният сезон бе най-скучният за всички времена. Гледах точно 3 пъти по 15 мин.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предният сезон бе най-скучният за всички времена. Гледах точно 3 пъти по 15 мин.

 

Аз гледах само до изгонването на Кристиян и се откзах, тук сеира ще е пълен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен участието в това предаване е пълен автогол за Преслава. Тук винаги се споменава, че тя е запомнена като пълното момиче със страхотния глас и силните песни, а с ежедневното показване по телевизията ще се запомни новия образ. Даже не мога да си обясня защо е решила да участва. А ако потвърди връзката с онова леке, имам чувството, че ще се повтори историята на Цура и симпатиите към нея бързо ще намалеят.

Разочарова ме и още нещо. Луна и Джорджано бяха по-добре приети от нея. Да те са пълни психари, но все пак това е Преслава!?! Най-голямата звезда на поп-фолка е, очаквах по-топъл прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава яко си вдигна рейтинга.

Сега е момента да скандализира с новия хит :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предният сезон бе най-скучният за всички времена. Гледах точно 3 пъти по 15 мин.

 

Персонаж като Никита във форматите е нямало от много дълго време насам, да не кажа никога. Толкова достойни са били преди това може би само Мариана Попова и Елеонора!

 

 

Разочарова ме и още нещо. Луна и Джорджано бяха по-добре приети от нея. Да те са пълни психари, но все пак това е Преслава!?! Най-голямата звезда на поп-фолка е, очаквах по-топъл прием.

 

Това, че вие чалгари и се кефите не означава, че и целия български народ е като вас! Разберете - НЕ сте представителна извадка за държавата ни, за голяма радост! Преслава масово е неодобрявана от родителите заради деградацията към, която подтиква младото поколение. Колкото Азис спечели, толкова и тя... Като цяло те са много сходен род сорт дренки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЕСЛАВА има шансът да обърне пак нещата в своя полза, по принцип е много весела и позитивна, лигава на моменти, но за сериозните неща винаги ми е изглеждала стабилен човек.

 

Гъмов може и да прекалява с превземките и да се прави на важен на моменти, но като цяло не съм сигурен дали ще се отличава с особено присъствие.

 

ММА боецът също не ми изглежда като някой, около когото ще се случват много неща. Но изглежда приятна личност.

 

Кичка е трудна за преценяване, като цяло се държи добре и достойно, но може би е възможно и да изпада в истерии, ако я провокират.

 

Моника пък е супер приятно момиче от това, което виждам, весела е и не ми изглежда много агресивна, напротив, ранима и търсеща подкрепа, но и оказваща, ако някой се нуждае.

 

Светлана наистина е като някаква кучка, купонджийка и е по-агресивната от двете.

 

Иво Танев не ми изглежда много интересен, забавен ще е явно на моменти, но като цяло ми идва от типа на Гъмов.

 

Люси в него винаги е имало нещо, което не ми е харесвало, може да се държи добре, но според мен с него трябва да се внимава.

 

Луна е ебахти зрелището, уверена в себе си докрай и без да ѝ пука изобщо. Има какво да предложи.

 

Ернестина е най-стабилната личност от всички, виждам огромно количество позитивни качества в нея и е много възможен победител.

 

Дует Ритон по същия начин, но може да се превземат от време на време.

 

За Джорджано писах вече, вярва си, но като цяло ми изглежда добряк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен участието в това предаване е пълен автогол за Преслава. Тук винаги се споменава, че тя е запомнена като пълното момиче със страхотния глас и силните песни, а с ежедневното показване по телевизията ще се запомни новия образ. Даже не мога да си обясня защо е решила да участва. А ако потвърди връзката с онова леке, имам чувството, че ще се повтори историята на Цура и симпатиите към нея бързо ще намалеят.

Разочарова ме и още нещо. Луна и Джорджано бяха по-добре приети от нея. Да те са пълни психари, но все пак това е Преслава!?! Най-голямата звезда на поп-фолка е, очаквах по-топъл прием.

 

От кого прием имаш предвид, от публиката на място?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам БОЙ между Светлана и Моника, най-добре с кръв.

 

Моника не би паднала на такова ниско ниво, не прилича на такова момиче.

 

Луна веднага попадне ли на номинация и е 100% АУТ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...