Jump to content



Online: Татяна - До три


Препоръчани коментари

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Наистина не знам докъде ми дойде вече от Оцковите буламачи. Това няма да го пусна втори път. А Татяна не я знам докога ще се мъчи, то са напъни, то е чудо. "Страхотна" визия има за жена на нейните години с голям син и "прекрасни" текстове пее. Гнус ме е от част от песните, бълвани от Пайнер тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва много повече от последните й две. Текстът е клиширан, но пък музиката и вокалите много зарибяват. Клипът е жесток, може би най-добрият на Татяна, кадрите накрая са уникални.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пак сте плюли бе, смешки? Много добре знаете, че Татяна има всички качества да бъде лидер в тъпия жанр и е въпрос на време да се случи, все пак няма как изведнъж да е, не разполага с чужди пари а със собствените си. ЕВАЛА на тая жена, че толкова години се бори и успява малко по малко да катери нови върхове. Уникална песен, дискотечна и вие също много добре знаете, че ще се наложи, все пак това се търси, това се предлага. Това, че тук сте се взели за форума на БГ мама е повече от нелепо и смешно. БРАВО НА ТАТЯНА!!! БРАВО!!! Ревете колкото си щете, разби ви просто!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами предната в началото не ми хареса лично, но видях, че има ритъм и зарибява.

 

Тук си е по шаблона, но вече идва прекалено и с нищо не се откроява. Абсолютно стандартната схема, знаеш, че един път минава вокала върху почти нищо, на втория път вече идва баса, куплетът почва с ефект като на засичане на съгласна, това "т-т-т", към края на песента по-мазно, на фона на което високи вокали като "ааа", просто супер предвидимо. Текстът следва някаква актуална линия и просто си личи как нарочно е правен, някак неестествено. Изпълнението е добре. Клипът.. Просто неподходяща опаковка на така или иначе предвидимата песен. Някакви визии и кадри, които нямат нищо общо нито с песента, нито помежду си. Визията със синджирите, танците в триъгълника и това с Мини Маус нещата.. поставени едно до друго просто не изглежда адекватно. По-интересните кадри са чак към края, аз сигурно нямаше да ги видя, ако не прочетох тук. Татяна е в много добра форма и има добро поведение пред камера в доста кадри.

 

Та, какво говори това. Татяна е подходяща за попфолк изпълнителка, която да забавлява публиката. Пее народно и чалга, изглежда добре, има необходимото като поведение, за да си прекарат весело хората, което е добре, това е много важно. Но поне за момента не виждам да е подходяща за самия шоубизнес, не виждам идеи и достатъчно усет, гледа колежките като в случая типа песен, фразите за "боклук", има прогрес де, поне в тоя клип май няма копирани кадри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами предната в началото не ми хареса лично, но видях, че има ритъм и зарибява.

 

Тук си е по шаблона, но вече идва прекалено и с нищо не се откроява. Абсолютно стандартната схема, знаеш, че един път минава вокала върху почти нищо, на втория път вече идва баса, куплетът почва с ефект като на засичане на съгласна, това "т-т-т", към края на песента по-мазно, на фона на което високи вокали като "ааа", просто супер предвидимо. Текстът следва някаква актуална линия и просто си личи как нарочно е правен, някак неестествено. Изпълнението е добре. Клипът.. Просто неподходяща опаковка на така или иначе предвидимата песен. Някакви визии и кадри, които нямат нищо общо нито с песента, нито помежду си. Визията със синджирите, танците в триъгълника и това с Мини Маус нещата.. поставени едно до друго просто не изглежда адекватно. По-интересните кадри са чак към края, аз сигурно нямаше да ги видя, ако не прочетох тук. Татяна е в много добра форма и има добро поведение пред камера в доста кадри.

 

Та, какво говори това. Татяна е подходяща за попфолк изпълнителка, която да забавлява публиката. Пее народно и чалга, изглежда добре, има необходимото като поведение, за да си прекарат весело хората, което е добре, това е много важно. Но поне за момента не виждам да е подходяща за самия шоубизнес, не виждам идеи и достатъчно усет, гледа колежките като в случая типа песен, фразите за "боклук", има прогрес де, поне в тоя клип май няма копирани кадри.

Има :D Това с кръста е крадено от Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има :D Това с кръста е крадено от Андреа.

Ти изобщо схващаш ли идеята с кръста в песента на Татяна? Тя бичува на него другата жена. Нищо общо с идеята на Андреа. Тя и Деси Слава има клип на кръст. Ако някой е крал идея, то всички са я взели от Мадона, когато на едно от турнетата я разпънаха на кръст. Ако не се лъжа и в клип на Азис имаше нещо такова. Разбирам, че ти е любимка Андреа, но успокой страстите вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента, макар и шаблонно направена, е изключително приятна. Текстът просто трябваше да е някакъв "любовен" защото вокалите са някак нежни, а не са за такъв груб текст :1000 (29): За клипа са се постарали доста, харесва ми, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е! Колкото повече я слушам, толкова повече ми харесва, супер зарибяваща. И това се дължи според мен не на изтъркания оцков бийт и вокали, а на изпълнението, което е и нахъсано, и нежно в същото време. Много ме кефи. В клипа е както винаги убиец. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много банално и като текст, и като конструкция на песента, но не е чак толкова зле, има я зарибяващата нотка. Клипът не ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно към едно е музиката с Яница "Две в едно", само , че е по денс версия! Това Татяна се насра да копира и плагиатства последните няколко години... Клипът не е зле иначе. Като цяло пореден комерс и опит за хит, Дискографията и става все по зле, и по зле...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи. Татяна отново е с ултра яки и модерни визии. Защо обаче са и сменили обложката? Предната беше по-хубава.

 

Имаше някакъв проблем със старата и мен тази не ме кефи, но какво да се парви, важно е че песента е яка. 83 000 за два дни мисля, че е много добре, надявам се да набере още инерция тези дни както направи Да сме квит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...