Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Като те почнааааааааа първо от лявоооооооооо........ :3fdb8960598fa63e:

Това е песента. Перфектно си е подбрала песните до една Кали!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

и изведнъж по средата на ретрото се появява Емилия с "Ето ме" ????????????

Лол, невероятна подредба. :1000 (29): :1000 (29): Дано поне след това е "Не виждам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен, която вече е представяла и на друг концерт. Имаше много други песни които можеше да изпее. Не съм доволен от изборът.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен, която вече е представяла и на друг концерт. Имаше много други песни които можеше да изпее. Не съм доволен от изборът.

 

исках ''Нежни устни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен, която вече е представяла и на друг концерт. Имаше много други песни които можеше да изпее. Не съм доволен от изборът.

Представи я, ама на плейбек. Преди това я беше пяла 2007. А и тая песен и всеки път да я пее, няма да се оплача.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория както винаги не присъства там, където всички си го мерят и може да ги смаже с пеене и всичко останало... Да, може и да е имала самостоятелен концерт, но той беше отразен супер вяло в медиите... Докато за този ще гърми на доста места и ще се излъчва по национална телевизия. Вярно ли е, че не са я поканили? :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория както винаги не присъства там, където всички си го мерят и може да ги смаже с пеене и всичко останало... Да, може и да е имала самостоятелен концерт, но той беше отразен супер вяло в медиите... Докато за този ще гърми на доста места и ще се излъчва по национална телевизия. Вярно ли е, че не са я поканили? :mf_surrender:

 

ретро блока, няма да се излъчва.. или поне някой песни ще бъдат 'отрязани'

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ако не се излъчи ретро блока, тия Пайнер просто могат да се ебат. Потрес.

Абсолютно, ала няма да им е за първи път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо чудно да орежат много от песните. За какво изобщо тогава се изпълняват тези песни, ако е така.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ретро блока, няма да се излъчва.. или поне някой песни ще бъдат 'отрязани'

 

Може, не знам... Но като цяло ме е яд. Още на първото турне можеше да си пее изцяло на живо и да затвори устите на всички. ;) Както и да е, не е тук мястото. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

не случайно за първи път от 14 години концерта не се излъчва..... не им се дават пари да си оправят правата, а нямат право да ги изпълняват по тв вече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...