Jump to content



Online: Галена & Преслава - Живей


Препоръчани коментари

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ба, може и да не е. Хората се наслушаха на дуети и от Преслава и от Галена, а на бозави денсчета пък отдавна никой не обръща внимание. Не вярвам да е хит, шум най-много една седмица и дотам приключва всичко с тя песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя красива жена, ще бъде дълго сама? Никоя, никоя! :1000 (6):

Това е дуета! Браво! Най-доброто на Преслава за тази година. Но ми е трудно за Галя да кажа "Живей" или "В твоите очи" ще ми е по-любима. Въпрос на време, ще видим. За сега "Хайде, откажи ме" е по-доброто.

Много яка изненада, точно за рождения ден на баба! Преди години така пусна и "Като за финал" Преслава на тая дата. Супер! Дано снимат клип!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След повече слушания много започва да ми харесва, явно е по-трудно смилаема (нещо наистина необичайно за Оцкова песен). Хубава е, накрая вместо "мазно" са сложили някаква интересна мелодия тоя път, бива. Но все още не вярвам, че може да е голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус. За мен Караваната е на ниво Скоро.

 

Това ми харесва повече. Ако беше самостоятелен проект на Галена и беше излезнал с изпипан клип, друга песен щяхте да запеете, но както и да е.

Никаква песен нямаше да ти запея. Ако ще и с клип във ваната да я пусне - песента не става! Фен съм и на двете, но си е пълнеж на албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката ми харесва, модерна е. На текста е можело още малко да се наблегне според мен.

Не е кой знае какво песента, за имена като Преслава и Галена очакваме повече от стандартното, но все пак е приятно парче, пожелавам им успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи, не е типична Оцкова от последните години. Опитал се е да вкара по-денс мотиви. Текста не ме кефи много, може би защото е про-женски :D

Добре звучи. Преслава добре изкарва високите. Галена е силна в ниските. Супер. Изненада ме този дует. Мислех,че пак с живко микс нещо е направила.

 

Дано някой качи скоро целият дуетен албум - не ми се търсят по отделно всичките й дуети, а са ми доста любими.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ако бяха пуснали версията с дъбстеп-а щеше да е още по-яко. Ама какво да се прави, Преслава все пак :mf_surrender:

 

Айде Преслава ти виновна, това е песен изцяло инициирана от Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...