Jump to content


Online: Галин и Радина - Единствена


Препоръчани коментари

Никаква емоция, равно, лигаво и скучно.
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е изпълнителката? Абсолютно равно, безинтересно и нищо особено. Не ми харесва. А и сигурно това е някакво демо?!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като почнете да мрънкате, че нещо е изтекло предварително ме напушва на смях... Голяма загриженост.

Галинчо ме уби! Наистина... Това се казва песен, на която да умреш от тъпотия...

Жената ми прилича на Нели Петкова, но май само ми прилича, не съм сигурен да е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нещо кой знае какво. А момичето предполагам е беквокалистка, която във финалната версия ще бъде заместена с дуетната половинка на Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудих, чудих и си помислих, че може би е Крисия Д. дуетната половинка. :-D Но наистина добре, че не е това баладата, за която говореше, защото тази песен наистина е някаква такава равна, без кулминация. Явно наистина е демо някакво, както казвате, не е нещо впечатляващо песента. :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно това е поредната негова авторска композиция, неговите отдалеч си личат..:Д

Няма да се учудя това да е баладата за която говореше, а сега ще каже, че не е тя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този жанр съвсем забравиха какво е то балада! Всичко тръгна от глупостите на Андреа, мънкане с музика за лека нощ и хоп уж стойностна балада! :1000 (10): След нея всички новаци и те така. Поне и тя да е в нещо новатор, а Галин по - добре да я забрави тази песен като цяло, че я е записвал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин

1 август в 22:13 ·

 

Скъпи приятели, относно тази песен, която се появи в интернет пространството днес: Това не е официално представена от мен песен, беше направена просто като сватбен подарък.

Очаквайте моята балада " Ще остана" през зимата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...