Jump to content

16 години без незабравимата Румяна


Препоръчани коментари

Истински срам е, че Фокса пак намеси онова бостанско плашило в такава тема и то с поредните съчинения!!!! :mf_surrender: Няма граница наглостта на тоя човек!

 

 

Аз бях много голям фен на Румяна, но както повечето за съжаление след смъртта й. Музикалната й компания много се изхитриха тогава и направиха огромни продажби след смъртта й...Не се знае дали щеше да пее сега, ако беше живо. Но доста от песните й, звучат актуално дори след толкова години. Има страхотни балади!!!! Най-добрите ретро балади в жанра!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Румяна беше една от най-големите тогава. Имаше си свой облик и почерк. Много хитове. Няма да бъде забравена. Нека почива в мир.

Цветан от Видин има ли тема, която да не обърне на Камелия? Малко е цинично вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде не насирайте и тази тема! Нито има как да знаем как щеше да се развие кариерата на Румяна, нито има някакво значение. Факт е, че остави няколко страхотни песни. Мир на праха й.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много я харесвах, имах албумите й и до днес слушам песните й. Не е истина колко разнообразно творчество остави - супер купонджийски закачливи песни и другата крайност - сърцераздирателни балади... и в двете беше еднакво добра! Поклон! Имаше си стил, беше уникална и като визия, излъчваше такъв чар и позитивизъм. Според мен беше много добър човек, а такива хора Господ ги прибира рано, защото светът не ги заслужава. Не искам да бъда песимист, но като гледам в какви развратни времена живеем, едва ли личност като нея, цвете като нея, щеше да изкласи сред днешна плява и бурени...

 

 

(Колкото до Фокси - не вярвах, че и в тази тема ще чета коментари за Камелия, но явно съм сбъркал. Дори и да казва истини, те няма как да бъдат потвърдени - лесно е то да спекулираш с думите на някой, който вече не е сред нас и няма как да ги опровергае или потвърди. Фокси, поне тук прояви някакви уважение и човещина, и не мацай темата с компрометиращите си коментари. Достатъчно четем за Камелия в други теми, просто не е тука мястото...Ако знаех, че си на 15, нямаше да пиша това изречение, но уви - голям човек си, женен, с 2 деца, служител на реда...а постъпките ти и изказванията като на недорасло хлапе и загорял младеж....)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси с нищо не е осквернил паметта на Румяна. Просто цитира някакви нейни думи, които явно е казала на Камелия. Но останалите с обидите си към него определено направихте темата за възпоменанието й по-шарена. Браво!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси с нищо не е осквернил паметта на Румяна. Просто цитира някакви нейни думи, които явно е казала на Камелия. Но останалите с обидите си към него определено направихте темата за възпоменанието й по-шарена. Браво!

 

 

И с какво неговите думи са по ТЕМАТА??? Пак натрапване на Камелия, дори където не е удачно!

Извинявай, но ти откога си адвокат на Фокси?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси с нищо не е осквернил паметта на Румяна. Просто цитира някакви нейни думи, които явно е казала на Камелия. Но останалите с обидите си към него определено направихте темата за възпоменанието й по-шарена. Браво!

 

Цитатът откъде е? Имаме ли източник?

 

И аз мога да кажа, че Румяна е казала нещо за Сашка Васева и прочее.

 

Тея номера не минават.

 

И след 16 години, продължава да се ползват умрелите за евтина реклама. Долна история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-близкия модератор ще помоля, при първа възможност, да врътва ключа на тая тема. Тия не се траят с глупостите си и окепазиха иначе хубавата тема с неприкритото си злобеене по един определен индивид и една определена изпълнителка, различна от почиващата в мир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с какво неговите думи са по ТЕМАТА??? Пак натрапване на Камелия, дори където не е удачно!

Извинявай, но ти откога си адвокат на Фокси?

 

Ами, цитира нейни хубави думи, които още веднъж доказват, че е била стойностен човек. Нещо ново научаваме, от друга страна.

 

Останалите коментари ме е срам, че ги прочетох.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...