Jump to content



Online: Галин - Един на брой, 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ясно е, че тук тази песен ще се издигне в култ, но на мен ми липсва кулминация.

Също така, ако я слушате без слушалки, куплетите трудно се разбират какво се пее.

Песента е копирана защото съм сигурен, че съм слушал подобно парче.

Клипа е добър.

Като цяло и това не го виждам като хита на лятото и е далеч от песни като ''Момче без сърце'', ''Все напред'' и ''С мене да вървиш''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми като проект, напомня ми за друга песен, но не мога да се сетя? Но като цяло и като музика и клип е добро, но не знам дали има потенциал за голям хит. А и обикновенно ако в тоя форум има хубави мнения, значи песента не става хит и обратното... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми като проект, напомня ми за друга песен, но не мога да се сетя? Но като цяло и като музика и клип е добро, но не знам дали има потенциал за голям хит. А и обикновенно ако в тоя форум има хубави мнения, значи песента не става хит и обратното... :1000 (29):

 

Мелодията си прилича на "Кажи ми Да", сигурно затова ви прилича на някоя друга... :1000 (29):

 

Браво, много яка песен и уникален видеоклип. Галин отново доказа, че е класи над Фикретин Али Мехмед Тунчер Стораро!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че тук тази песен ще се издигне в култ, но на мен ми липсва кулминация.

Също така, ако я слушате без слушалки, куплетите трудно се разбират какво се пее.

Песента е копирана защото съм сигурен, че съм слушал подобно парче.

Клипа е добър.

Като цяло и това не го виждам като хита на лятото и е далеч от песни като ''Момче без сърце'', ''Все напред'' и ''С мене да вървиш''.

+1

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубави песни прави Галин. И тази ми допада, видеото също е на ниво. Изпипва си проектите, но това бълване на всеки два месеца ще му изиграе лоша шега. И за Фики също се отнася. В момента са силни, нови и интересни имена. Трябва да се стараят да запазят интереса, а това няма как да стане с пускане на песен на всеки два месеца. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. Хубава песен, приятно текстче, добър клип.

 

 

Нека подкрепяме БЕЛИТЕ, БЪЛГАРСКИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ, които правят нормални проекти лишени от аромата на кебап и баклава.

 

Браво на Галин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо винаги Фики и Галин трябва да се сравняват?? Айде стига с това клише...Те си приличат само по това, че се водят мъже. От там нататък имат съвсем различен стил, аудитория, визия и т,н.

 

Наистина прилича малко на песента с Крисия, може и от там дами е за приличала...Най-силната част на песента са първите няколко секунди..Няма кулминация..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е песента, хорааааааааааааааааааа!!! Уникална, нямам думи просто. "В твоите очи", "Ето ме", "Стара каравана" и на тази ще изнасиля replay-а. Галин е перфектен, видеото е перфектно, изпяване, текст, евалааааата момчееееееее!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ебаси и смесването, гласа на Галин на моменти направо изчезва :mf_surrender:

Това "ъмм, ъмм, ъмм" не е ли препратка към един стар хит? Сигурен съм, че съм го чувал но не се сещам в момента.

Иначе всичко отново е на 6! Ще гърми!!! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, най-после мелодично парче от Галин, именно с такива той стана толкова популярен. Опитите му да се прави на рапър в последните му 2 песни удариха на камък, но това е със сигурност голям ХИТ. Мен ме кефи лично много, доста си е избухваща даже, не знам защо ви липсва кулминация.

 

btw: Галин за по-малко от час има толкова лайка в тубата колкото Деси Слава от снощи насам. Явно с Фикрет наистина в момента са топ имената на жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. Хубава песен, приятно текстче, добър клип.

Нека подкрепяме БЕЛИТЕ, БЪЛГАРСКИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ, които правят нормални проекти лишени от аромата на кебап и баклава.

 

Браво на Галин!

+1000000000000

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е тотален хит . Много добра музика и изпяване . Галин тая година ги мачка наред от към проекти -силни песни и много добри клипове. Помете гадния турчин от всякъде , на ония сигурно му е лошо . Сравнете само мизерните клипове на Фики с тоя ! Особено Блокиран е толкова аматьорска работа , че няма накъде . Браво на Галин !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е тотален хит . Много добра музика и изпяване . Галин тая година ги мачка наред от към проекти -силни песни и много добри клипове. Помете гадния турчин от всякъде , на ония сигурно му е лошо . Сравнете само мизерните клипове на Фики с тоя ! Особено Блокиран е толкова аматьорска работа , че няма накъде . Браво на Галин !

 

 

:mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...