Jump to content



Джена с благотворилна акция!


Препоръчани коментари

+10000 Някои коментари в темата са потресаващи. 1 дете > 100 кучешки живота. :wacko: От какъв зор правите такива глупави сравнения? Като убиете 100 кучета, едно дете ще се излекува ли, какво? Такава кампания е избрала, такава подкрепя. Какво пречи да се помага и на хората, и на животните? Доколкото помня, беше дарила хонорар за пострадалите от наводненията. Настървените ви коментари срещу животните са напълно излишни. Хората не са единствените същества, имащи право на живот, колкото и да не ви се вярва.

 

Като съберат парите, дадени за лечението на 100 псета, ще се събере пари да се спаси едно детенце. Това имам предвид.

 

Много се радвам, че са живи същества, но не са по-малко живи от прасетата и кокошките, които хапвате с голямо удоволствие (и аз съм в кюпа).

 

Защо живота на едно куче да е по-важен от живота на едно теле?

 

 

Уникално общество имаме. С години (3,4) се събират по 25 000 лв. за операции с DMS номер, но за зоополиция веднага народа се вдига като един.

 

И нормално, важно е Вуте да е зле ... ма пък дакела му такъв сладур... :feminist_en:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Напоследък ако убият човек от повечето хора ще се приеме по-леко, по-нормално, но ако убият куче, отровят го или тем подобни, ще стане страшно... Не харесвам кучета, може би е заради това, но аз подобни акции не одобрявам.. хубаво, обичат животните, ама чак пък толкова, прекалено ми е, като знаем колко хора умират от глад, колко хора едвам живеят.. никога не съм ги разбирала, сигурно няма и да ги разбера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я подкрепям с две ръце. Браво!

Винаги има по-лошо и по-зле, това значи ли, че едното "зле" трябва да се прескача? Ами то има млади майки, които сигурно карат с 200 лв. на месец, за разлика от някои пенсионери? Защо ги разделяте нещата?

Хората са си хора - имаме мозък, имаме ръце, език говорим, един вид по-лесно може да се защитим или да помолим за помощ, а едно куче как ще го направи?

Не може да се съпоставят двете групи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз я подкрепям , просто страшно много обичам кучета и котки и те са , като част от нашето общество . Тя е избрала да помогне за тая кампания , защо да няма и такива хора ? То е , като и при хората , който иска да помогне ще помогне , който не иска -няма

- независимо за човек или за куче става дума . Има хора за всичко .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена доста често участва благотворителни концерти. Браво, че е взела при сърце и тази кауза. Бездомните животни са такива заради нас, хората, и е редно ние, хората, да се опитаме по един или друг начин да се погрижим за тях. Това сравняване хора-животни е безумно!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От темата разбрах, че ако помагаш на по-малко нуждаещ се, значи си прост, тъп и т.н.

Половината от вас сигурно по 1 смс не пращат по различни кампании, но това, че някой иска да помага на кучета е проблем.Няма угодия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои сте вие за да решавате кой трябва да умре и кой да живее... Според мен пък 10 кучешки живота са по ценни от още един живот на бъдеш наркоман, убиец и крадец, оправдаващ деянията си с болести и немотия. Айде стига!!!

 

За това българите умираме сами като кучета. Толкова да сме отдалечени от нормалното, човешкото възприятие за нещата...

 

 

 

Иначе крокодила Дженита още нищо не е напавила, а вече се впуснала в разкази и ПР. Жалка история...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази показна благотворителност си е чиста проба изкупуване на грехове. Не знам защо всички простакеси са решили, че дарявайки някой друг лев за добра кауза, Бог ще им прости греховете :mf_surrender: Още от мутренските години е така и всеки престъпник реши да строи църкви...

 

Ще повярвам, че някоя от тея смръдли го прави от добро сърце тогава, когато спрат да ни навират в лицата тоалетите и обувките от по 2000 лв. Като й гледам количката не се е охарчила много

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че са живи същества, но не са по-малко живи от прасетата и кокошките, които хапвате с голямо удоволствие (и аз съм в кюпа).

 

Защо живота на едно куче да е по-важен от живота на едно теле?

 

Много добре си наясно, че за този тип консумация се развъжда достатъчно и сравнението ти е крайно безпочвено!

 

Джена е от Ислямска държава :gun_bandana:

 

 

А изпънатата Фатме от къде е? :feminist_en:

 

Тази показна благотворителност си е чиста проба изкупуване на грехове. Не знам защо всички простакеси са решили, че дарявайки някой друг лев за добра кауза, Бог ще им прости греховете :mf_surrender: Още от мутренските години е така и всеки престъпник реши да строи църкви...

 

Ще повярвам, че някоя от тея смръдли го прави от добро сърце тогава, когато спрат да ни навират в лицата тоалетите и обувките от по 2000 лв. Като й гледам количката не се е охарчила много

 

 

Джена не се включва за пъри път в подобни кампании, нито пък го прави с показност! Нормално е като стартираш някаква сериозна акция или кампания да известиш максимално повече хора за да е успешна, ако е в сянка какъв е смисълът? :mf_surrender: Никакъвсмисъл в глупавите ви постове няма!

 

Колкото до колата и - работи си честно, труди се, ходи по много участия, а не да търси богати мъже или друг тип плътски приходи като колежките си! Защо да не се поглези с колица или чифт обувки??? Няма такива злобари и завистници като вас тука другаде!!! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе благотворителните акции, да си ги правят, но да не се рекламират. А айде стига с тия животни!!!! Колко деца са болни и имат нужда, та за улични кучета ще мислим....Ако имах излишни средства винаги бих подпомогнал каузи, но улични животни.....

След този коментар спрях да чета.. Надявам се единици да мислят като теб, че положението ще е трагично. По света има милиони болни хора, и това означава, че не трябва да не се помага останалите обитатели ли? Едни помагат на болните хора, втори за защита на животните, трети за защита на растителната природа, а други знаят само да недоволстват, какво лошо има, че някой е избрал да помага на животните?

Това да агитира на участия е много одобра стратегия, защото едва ли повечето биха разбрали за инициативата. И нещо, което ми направи изключително впечатление беше, че когато й даваха бакшиш, тя ги оставяше в кутията, евала! Каза и думи, които не оставиха никой безразличен и повечето решиха да помогнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...