Jump to content



Online: 100 кила и Цветелина Янева - 4 червени луни


Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Точно тези двамата ще "осмиват" "модерните зависимости" в обществото - дето единия не може без скъпите си автомобили, а другия без скъпите си и маркови парцали. :mf_surrender:

Нищо не ми хареса, дори видеото, което изглеждаше интересно, а свърши супер тъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си е проект на 100 Кила. Песента на първо място е негова. Защо Пеевска е написана първа в заглавието на темата?
Щото е яка, плюс това по принцип жените се пишат на първо място.

 

Харесва ми песента, много е луда, клипът отново е много добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак има някакви сатанински неща. Самото заглавие "4 червени луни" има някакво библейско значение, доколкото знам досега е имало 2 такива, а когато станат четири ще стане дойде края на света :О

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи, за пръв път поп проект на Янева. Да, клипът е много добър, но песента.... далече от "Кажи ми, ало", "Още колко нощи" и "Без думи" които са върхът!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак има някакви сатанински неща. Самото заглавие "4 червени луни" има някакво библейско значение, доколкото знам досега е имало 2 такива, а когато станат четири ще стане дойде края на света :О

Плюс на 0:32.

 

Не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е на световно ниво. Може да има задници и гнусни истории, но е на световно ниво!

Песента е безмислена.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибена музика, красива Янева и до там. За момента не ме грабва. Жалко...

 

 

пс: Изместих коментарите от затворената тема в Поп-фолк раздела тук. И песента си е на 100 кила, така че неговото име трябва да си е първо.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюете по чалгарските текстове ... Ами това тук ?

Върха на простотията, като 99% процента от песните на Килата. Тук обаче могат да се оправдаят уж, че целият проект е с цел осмиване. :1000 (29): :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...