Jump to content



Online: Крисия Д. ft. Галин - Кажи ми Да


Препоръчани коментари

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Приятна изненада, обаче трябваше да си остане само Крисия!

Много приятно, пролетно и красиво видео, обаче си мисля, че сигурно е копирано от някъде? Иначе е един от най-хубавите клипове на млада изпълнителка за годината. С розовата блузка и заешки уши изглежда най-яко. А песента и тя, също е много яка. Ще си я слушам!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста приятна песен! Даже не очаквах толкова свежо парче, пуснах я само заради Галин. Хареса ми, интересна е. Включването на Галин е много готино, а момичето е много симпатично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми , мелодията е различна . Като цяло съм приятно изненадан . Само да я пооправят малко , че е доста счупена в лице .
Нее, да не я пипат - много симпатично момиче! Дано е новата лидерка!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много свежи и готини песен и клип! Промяната в псевдонима й обаче звучи смешно, да си беше продължила с име и фамилия, както Мария Петрова и Цветелина Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми хареса, баладата беше страхотна и очаквах да не е поредната, дето ще се цупи и прави на кифла в клиповете си, но уви... Разбира се като за втора песен си е супер, но не мисля, че ще се получи. Галин и Фики вече ми идват too much и супер много си вредят като се бутат и включват навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли е негова музиката? Браво! Не предполагах че има такива заложби.
Да, негова е.

 

И Случи се и Вкусът остава от неговите си бяха добри като песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, вие луди ли сте? Момичето си е супер. Какво "поправяне" ви гони? :1000 (29):

 

Харесва ми парчето, харесва ми и клипа. Свеж проект. Дано има успех!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено ми е блудкава и песента, и клипът. Включването на Галин според мен е напълно излишно, а "целуването" е евтин ПР трик и за двамата. Единият не бил гей, а другата - е евтина кукла. Слабо и доста посредствено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бутаме ли Крисия на макс? :3fdb8960598fa63e:

 

Галин е уникален в клипа, ПР-ът (за масовата публика) ще бъде много успешен, той няма да бъде мислен за гей (освен от хардкор чалгарите), Крисия пък ще има хит с още 2-рата песен. Браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...