Jump to content



Online: Галена и Деси Слава - В твоите очи


Препоръчани коментари

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много, много добра. Текста е нещото което най-много ми харесва, един път е! Клипа е малко скучен, но е сниман доста добре и ми харесва.

От първо слушане ме зариби, голям хит ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер хит е - хубава мелодия и приятен текст! Страшно добра изненада като за два през нощта, доста добре звучи! :1000 (29): Клипът ми харесва, напомня ми на Камелия - "Секси", знаят кое се харесва!

Песен - Отличен 6

Клип - Отличен 6! :) :hug:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е! Текстът и изпяването грабват. Доста си пасват двете. Стискам палци да имат успех. Аз със сигурност ще я спукам от слушане. :)

 

 

Клипът е много приятен - и двете изглеждат супер, а и мъжът ми е по вкуса.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-добрите мелодии на Ганев в последните години - страхотна е! Текста е супер як, клипът и той е хубав. Целия проект е на доста високо ниво. Хит!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е! Текстът и изпяването грабват. Доста си пасват двете. Стискам палци да имат успех. Аз със сигурност ще я спукам от слушане. :)

Клипът е много приятен - и двете изглеждат супер

Най-добрата песен на Галена от 2 години насам след поредицата от боклуци

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен! :Vishenka_05:

Не очаквах, че чак толкова ще си паснат..

 

Клипа също е хубав.Можеше малко повече да наблегнат на еднаквите кадри с едната и с другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази тв версийка за 2,50 без ДДС? :scratch:

Ти па ше кажеш, че е за 2,50... Момите до чужбината са ходили, нищо че има всичко на всичко два пейзажни кадъра... :1000 (29): Къде е "Секси" на светлинни години пред тая обикновена чекнотия.

Според мен щеше да се получи по-добре, ако снимаха Галин в клипа, как си го менкат... :1000 (34):

 

Та да, клипът въобще не струва, можеха да се чекнат и в някой тукашен хотел, не виждам за какво толкова са го бавили този проект.

Иначе песента ми е малко мудна, една такава, доста умерена, не смятам че ще се хареса на масата за лятото... По-скоро трябваше да изчакат септември, октомври месец, тогава биха имали шанса да пожънат по-голям успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стил

Класа

Изащество

Перфекционизъм

Хит след Хит

 

Разбира се - ГАЛЕНА

ПОБЕДАТА НЕ ОЗНАЧАВА ДА НАДМИНЕШ ОСТАНАЛИТЕ А ДА НАДМИНЕШ СЕБЕ СИ,БРАВО ГАЛКА СЛЕД ВСЯКА ТВОЯ ИЗЯВА НАДМИНАВАШ СЕБЕ СИ ВСЕ ПОВЕЧЕ ОБИЧАМ СИ ТЕ МНОГО

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е, ама не я виждам като голям хит. Дано да греша..

 

Тъпо текстче... да не говорим, че клипът е тв версия... черно-бял за лятото... 2 месеца го чакаме... музиката бива...абе направо си е провал.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...