Jump to content



Кои са златните години на модерния поп-фолк?


Kои са златните години?  

107 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Анкетата и резултатите са показателни. Чалгата бе във вихъра си когато Кама бе на турнетата, а Деса в нищото...

Глопости! Пак изкривяваш нещата както ти е угодно! Деса тогава пък си извади супер албум, имаше си хитове и всичко си беше ок. Особено песните с Азис пръскаха. И голяма работа, че не е била на турнето на Пайнер. Поп-фолка не е само Митьо и неговите коври. Едни от най-големите хитове на Тони Стораро, Теодора, Таня Боева, Алисия, Джина Стоева, Азис, Софка... са от този период също.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Глопости! Пак изкривяваш нещата както ти е угодно! Деса тогава пък си извади супер албум, имаше си хитове и всичко си беше ок. Особено песните с Азис пръскаха. И голяма работа, че не е била на турнето на Пайнер. Поп-фолка не е само Митьо и неговите коври. Едни от най-големите хитове на Тони Стораро, Теодора, Таня Боева, Алисия, Джина Стоева, Азис, Софка... са от този период също.

 

Изкриви го и ти, ако можеш! Деса не е извадила никакъв добър албум тогава и фактът, че нищо не се помни от него е показателен. Да, попфолкът не е само Митьо и неговите коври. Но го пишете само, когато трябва да се опонира на Фокс, който твърди, че тогава преди 10 години чалгата бе само Митьо и неговите коври и то заради турнетата. Когато няма турнета, Пайнер стават като другите компании.... маргинали с 5 звезди на кръст. Просто факти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкриви го и ти, ако можеш! Деса не е извадила никакъв добър албум тогава и фактът, че нищо не се помни от него е показателен. Да, попфолкът не е само Митьо и неговите коври. Но го пишете само, когато трябва да се опонира на Фокс, който твърди, че тогава преди 10 години чалгата бе само Митьо и неговите коври и то заради турнетата. Когато няма турнета, Пайнер стават като другите компании.... маргинали с 5 звезди на кръст. Просто факти...

Не мога да ти извадя данни за продажби на албуми и прочие, щот не ми дреме, но аз тогава бях келеш. Всеки петък и всяка събота ходихме на детски дискотеки до към 10. От 2005 започнах да ходя по истински дискотеки всяка седмица. Конкретно на Деса в този период съм ходила на 4 участия - клубовете се пръскаха, всички й знаеха песните. Това си спомням аз. Честно казано дори не знаех в Пйнер ли е, не е ли.

И пак да повторя за дуетите с Азис - да не ги забравим случайно.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайте тук - всички са страхотни .. това беше върховата година за мен.

 

 

Ех, Анелияяя... Колкото и трЕвиално да звучи. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предстявяте ли си обаче, каква каша е в главата на Фокса, изобщо да може да напише Камелия и Арена Армеец в едно изречение...Той наистина вярва, че тя е нещо... :1000 (29): А не просто залязваща чалгаджийка, която никога не е била в топ 3 дори..и сега просто е края на кариерата й..която с мъка бута последните 5-6 години....Не трябваше да се смее на Деса последните години, че колелото се завъртя и къде сега е едната, къде другата.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е...залязва бавно и неусетно.Поне като ретро певица ще остане търсена.Нови хитове извън Пайнер няма да има явно.След като дори яката Неповторим не се завъртя никъде...няма надежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предстявяте ли си обаче, каква каша е в главата на Фокса, изобщо да може да напише Камелия и Арена Армеец в едно изречение...Той наистина вярва, че тя е нещо... :1000 (29): А не просто залязваща чалгаджийка, която никога не е била в топ 3 дори..и сега просто е края на кариерата й..която с мъка бута последните 5-6 години....Не трябваше да се смее на Деса последните години, че колелото се завъртя и къде сега е едната, къде другата.. :1000 (29):

В топ 3 си е била, не изкривявайте толкова. Особено периода 2000-2002, че и после през 2006 с "Целувай ме" може да се каже, че пак.

Но виж - баш на върха не е била, то точно това е и нейната болка, и на Фокси.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да престанете с тендециозното принизяване на Кама, утре, като нищо ще кажете, че само 5 човека на кръст я знаят...Аман вече! Има си жената хитове, има си участия, има си фенове, какво повече искате от нея?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да престанете с тендециозното принизяване на Кама, утре, като нищо ще кажете, че само 5 човека на кръст я знаят...Аман вече! Има си жената хитове, има си участия, има си фенове, какво повече искате от нея?!

Как може да си такава фурнаджийска лопата? Точно ти я кълнеше и я наричаше "миризлива жълтозъбка" и подобни :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз отговорих 2000-2002, защото тогава нямаше такова деление на изпълнителите, нямаше самопродуциращи се и като че ли всеки беше на мястото си.За всеки имаше публика, всеки имаше хит и като цяло жанра беше разнообразен.Много от златните хитове в Поп-фолка са именно от този период или по-точно от 1999-2003.

Както във всяко нещо и в Поп-фолка има някаква цикличност, или поне аз така си обяснявам нещата.Когато жанра прохождаше мутрите бяха спонсори, може би за да перат пари чрез него, след като придоби достатъчно популярност, големи фирми започнаха да го спонсорират срещу реклама и май след като този период отмина нещата взеха да се влошават.Продуцентите видяха, че жанра се котира и започнаха да ламтят.Опитваха се да направят певица всяка срещната, с богат татко или любовник.Е да, ама на хората това хич не им се хареса и взеха да се отдръпват.И ето че стигнахме до днешно време, когато Поп-фолка е заключен в клубовете и дори при най-малкия опит да излезе от там се надига хорско недоволство, а всички хиляди, които до преди 8-9 години посещаваха и най-важното, плащаха за концертите сега мълчат и не смеят дума да обелят.За съжаление и аз съм от тези хора, с малката разлика, че понякога се опитвам да оправдавам случващото се в жанра и разбира се отнасям подигравките на околните.

Но колелото се върти - дано дойде ден, в който нещата пак ще са такива каквито са били!Незаменими хора няма.....казват някой :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля те, пий си хапчетата и не ми приписвай чужди действия, никога не съм кълнял Кама, а "миризлива жълтозъбка" я наричах, защото някои хора ме дразниха и обиждаха любимката ми, хайде не ми се прави на много праведен, всички знаем как замени Ивана с Преслава - като носна кърпа.

А ние знаем как си мениш мнението и любимките на всяка минута :Vishenka_05:

Иначе не съм сменил Ивана, просто в момента какво да й харесваш - "Много си готин" и "Искам още" ли?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ние знаем как си мениш мнението и любимките на всяка минута :Vishenka_05:

Иначе не съм сменил Ивана, просто в момента какво да й харесваш - "Много си готин" и "Искам още" ли?

Моля? "А ако ти забия един шЪмар?!" 1000%20(29).gif Знаеш, че Пете е номер 1 за мен...

Щом преживя "Скоро" и "Бутилка" и Пете още ти е любимка, значи си можел да преживееш и песнъовчиците на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брех ти да видиш..74% от хората определят за златни баш годините, когато Ивана беше на върха..Да си го видят ония, които през цялото това време обясняваха, че тя дърпала назад жанра.. :1000 (29):

 

Е, нали темата ти е направена с тази цел. Празнувай. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че малко преувеличавате обаче, казвайки, че жанрът е бил по всички национални медии и едва ли не е бил боготворен в даден период. Това никога не е било така, винаги е било приемано за срамно да слушаш чалга, винаги Ентелектуалците и попаджиите са правили на 2 стотинки чалгата, колкото и фенове да е имала тя през годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...