Jump to content

Модераторския екип


Препоръчани коментари

От 7 години съм в форума и аз ще си пусна кандидатура

Подкрепяте ли ме? :D

Не са ли шест години?!

Впрочем аз не бих те подкрепил, тъй като ще си пристрастен към мен и ще ме наказваш необективно, както Стела последният път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7 години съм в форума и аз ще си пусна кандидатура

Подкрепяте ли ме? :D

Естествено! :D

 

Не става въпрос, че е някаква велика чест да си модератор - просто някак си не ми звучи добре човек, който самия редовно нарушава правилата, да стане мод.

 

А и никаква аргументация не виждам от тези, които уж са ЗА Фокси да е мод - все "+1" и "Подкрепям" съдържат коментарите им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са ли шест години?!

Впрочем аз не бих те подкрепил, тъй като ще си пристрастен към мен и ще ме наказваш необективно, както Стела последният път!

Не са 6

Даже са повече от 7

От 2009 четях без регистрация, а през 2010 от профила на един познат и 2011 направих регистрация

Последния бан си го заслужи..

Защо ревеш?

Другото няма да коментирам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудвам се на поребители като Фокса и Печенко, които са мегаконфликтните личности, през седмица ядат банове, а сега се кандидатират и за модове. То форума опустя. Толкова да няма работа за модовете - затварят се теми, които отгтоварят на правилата и има интерес към тях, а се толерират други, които са безмислени. Какво ще модерирате точно не е ясно.

 

 

 

Христина, Фаст и Стела са достатъчни. Останалите нищо не вършат. Ако все пак би имало нови - Салвата и Боровинката са далеч по добър избор от Фокси и рязания :mf_surrender:

Позитивни са, не съм видял да сипят заплахи и клетви и имат обективна преценка.

 

 

ГерганаФен и SG също биха били добър избор. Вероятно нямат по нито едно наказание, а и не са си позволили да обиждат, дори когато те са били обиждани.

Редактирано от Fast
3 дни за обида.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудвам се на поребители като Фокса и Печенко, които са мегаконфликтните личности, през седмица ядат банове, а сега се кандидатират и за модове. То форума опустя. Толкова да няма работа за модовете - затварят се теми, които отгтоварят на правилата и има интерес към тях, а се толерират други, които са безмислени. Какво ще модерирате точно не е ясно.

Христина, Фаст и Стела са достатъчни. Останалите нищо не вършат. Ако все пак би имало нови - Салвата и Боровинката са далеч по добър избор от Фокси и рязания :mf_surrender:

Позитивни са, не съм видял да сипят заплахи и клетви и имат обективна преценка.

ГерганаФен и SG също биха били добър избор. Вероятно нямат по нито едно наказание, а и не са си позволили да обиждат, дори когато те са били обиждани.

Мерси, ама не ми се занимава, би ме напрягало. Пропускам да чета някои чалга спорове и съм игнорирал някои дразнещи личности, а ако съм мод, трябва да чета всичко - а и като гледам как каквото и да се направи, все се намира по някой недоволен... Съгласен съм, че няма кой знае каква нужда от нови модове - в последно време пощуряха на тая тема, а дълго време си бяха все старите и форумът пак си работеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Може ли потребителите да даваме своите предложения за модератори, след като Стелчи в дългосрочен отпуск? 

По мои впечатления потребители, които имат обективна преценка, не разменят остри реплики и не създават конфликти са

@Starboy

@adorable

@Danger.

 Друг е въпроса дали на тях им се занимава. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.05.2015 г. от 14:39, momo каза:

Докато съм тук да си кажа :)

Екипа в момента е работещ.. да, има потребители имащи проблеми с модерирането и с определени модератори, но смяната им с нови няма да реши проблема. Новите модератори вероятно ще имат дразги с други потребители и пак ще се стигне до тук.

Събирането на работещ екип, нямащ никави проблеми с никой потребител, в един такъв форум е напълно невъзможно.

Дали приятелю,знаеш че има и скрити лимонки. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • meleto locked, unlocked and locked this Тема
От 20.05.2015 г. от 14:39, momo каза:

Докато съм тук да си кажа :)

Екипа в момента е работещ.. да, има потребители имащи проблеми с модерирането и с определени модератори, но смяната им с нови няма да реши проблема. Новите модератори вероятно ще имат дразги с други потребители и пак ще се стигне до тук.

Събирането на работещ екип, нямащ никави проблеми с никой потребител, в един такъв форум е напълно невъзможно.

Няма не възможни неща,особено от моя страна проблеми никакви,познаваш ме добре. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...