Jump to content



Online: Taylor Swift Feat. Kendrick Lamar - Bad Blood


Препоръчани коментари

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Супер видер! Як монтаж, ефекти, игра... Тейлър е зашеметяваща с червената коса.

За съжаление за тези няколко минути не са успяли да наблегнат на всички известни, а главно на Тейлър и 'лошата кръв' със Селена, но все пак участието им е добро. Най ме кефят Джесика Алба и Ели. :P

Ремиксът не е лош, но прекалено много са отрязали Тейлър, за да има повече рап.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя ремикс е отвратителен... иначе клипа е убиец!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм вярвала, че за нещо може едновременно да се постараеш и да го претупаш, но ето - факт.

Песента все едно е Kendrick Lamar feat. Taylor Swift, но поне звучи доста по-добре от оригинала, чиито куплети бяха като някакво зле записано демо.

Най-ми харесват Зендая, Кара и Хейли. Тейлър и Ели са противни както винаги, а със Селена се случва нещо странно и не особено приятно, но пък играе много добре, макар и да има 5 секунди екранно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм вярвала, че за нещо може едновременно да се постараеш и да го претупаш, но ето - факт.

Песента все едно е Kendrick Lamar feat. Taylor Swift, но поне звучи доста по-добре от оригинала, чиито куплети бяха като някакво зле записано демо.

Най-ми харесват Зендая, Кара и Хейли. Тейлър и Ели са противни както винаги, а със Селена се случва нещо странно и не особено приятно, но пък играе много добре, макар и да има 5 секунди екранно време.

Исках да напиша престараеш :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

400 000 плюса за 10 часа.

 

Дано счупи VEVO рекорда!

 

Общо над половин милион гласове, смаза ги богинята!

 

P.S.

 

RANK

ARTIST

TITLE

SALES

1 Taylor Swift Bad Blood (feat. Kendrick Lamar) 48087

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общо над половин милион гласове, смаза ги богинята!

 

P.S.

 

RANK

ARTIST

TITLE

SALES

1 Taylor Swift Bad Blood (feat. Kendrick Lamar) 48087

Според ATRL (американската рамания) Тейлър е с всички шансове да счупи рекорда на VEVO и да измести See You Again от първото място в Билборд.

 

Амин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почва да ме кефи ремикса, свиква се.. надявам се да смаже рекорда, защото ако някой го направи, то това е възможно само да е Суифт!

 

14 Taylor Swift Bad Blood 9265

 

БОГИНЯ!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Била ли е рекорда? Малко ме съмнява.

50 пъти съм питала, но никога не съм получавала отговор - къде мога да видя youtube рекордите? Май Wrecking ball направи най-много гледания за денонощие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Била ли е рекорда? Малко ме съмнява.

50 пъти съм питала, но никога не съм получавала отговор - къде мога да видя youtube рекордите? Май Wrecking ball направи най-много гледания за денонощие?

 

В момента показва 18 милиона, но чакаме VEVO официално да обявят колко са били гледанията за първото денонощие, защото навярно цифрата под клипа е по-малка от реалната.

В Уики преди имаше страница за рекордите, но не знам защо вече не я намирам. До този момент рекордьор е Anaconda, който миналата година мина Wrecking Ball.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако разбие рекорда с ЧЕТВЪРТИЯ си сингъл ще е нещо страшно :3fdb8960598fa63e: имайки предвид, че рекордьорите са 1. - първи сингъл, 2. - втори, и то заради някаква извратена скандалност събраха този интерес. Чакаме VEVO сега. А същевременно:

 

1 Taylor Swift Bad Blood (feat. Kendrick Lamar) 44788

18 Taylor Swift Bad Blood 8026

43 Taylor Swift Style 3843

65 Taylor Swift Shake It Off 2526

71 Taylor Swift Blank Space 2384

 

Новия сингъл два пъти в Топ 20, предишния Топ 50, което е брутално..

Обаче SIO още не може да стихне вече толкова време следи излизането си :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър не е счупила рекорда и официално е имала 18,5 млн гледания в първите 24 часа.

 

И нека ви кача един много любопитен колаж за най-гледаните видеа за първите 24 часа във VEVO някога. :3fdb8960598fa63e:

 

CFcc3GDUgAA-lK4.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...