Jump to content



Online: Taylor Swift Feat. Kendrick Lamar - Bad Blood


Препоръчани коментари

Тейлър не е счупила рекорда и официално е имала 18,5 млн гледания в първите 24 часа.

 

И нека ви кача един много любопитен колаж за най-гледаните видеа за първите 24 часа във VEVO някога.

:3fdb8960598fa63e:

 

CFcc3GDUgAA-lK4.jpg

 

Жалко, и пак е доста за клип, в който централната идея не е сексуалната, както в първите два..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Жалко, и пак е доста за клип, в който централната идея не е сексуалната, както в първите два..

 

А и нека споменем, че Bad Blood е четвърти сингъл от албума. Тази цифра е просто невероятна, дори и най-големите й хитове Shake It Off и Blank Space не започнаха с толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

VEVO обявиха официално: Тейлър е СЧУПИЛА рекорда! 20,1 милиона гледания според VEVO в първото денонощие! Абсолютна богиня!

 

Статията от билборд:

https://www.billboard.com/articles/columns/...aks-vevo-record

Link to comment
Сподели в други сайтове

VEVO обявиха официално: Тейлър е СЧУПИЛА рекорда! 20,1 милиона гледания според VEVO в първото денонощие! Абсолютна богиня!

 

Статията от билборд:

https://www.billboard.com/articles/columns/...aks-vevo-record

 

Абсолютна БОГИНЯ!! Да счупиш рекорда с четвъртия си сингъл, кой друг е способен на подобно нещо?!

 

Клипа вече има и над един милион палци нагоре.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

VEVO обявиха официално: Тейлър е СЧУПИЛА рекорда! 20,1 милиона гледания според VEVO в първото денонощие! Абсолютна богиня!

 

Статията от билборд:

https://www.billboard.com/articles/columns/...aks-vevo-record

Евала, за месец може и да има 300-400 милиона...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още като излезе статистиката за онези 18 милиона си знаех, че е възможно в крайна сметка да се окаже друго. Браво, Тейлър в момента е една абсолютна кралица на попа... Чупи VEVO рекорд с четвърти сингъл от най-добре продавания женски албум за последните 2-3 години... Тази ера просто е нейният връх, който много малко хора ще могат да надскочат в близките години... Пък тези които я подценяват... да си я подценяват. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се мисли, ако наистина слуховете се окажат истина и реализира през края на август ремикс на Wildest Dreams със съдействието на ... Калвин Харис. :D

 

Тогава Bad Blood далеч няма да е върха на ерата "1989". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, то официално си е същата песен, ама на практика Кендрик я променя тотално. Мисълта ми е, че огрооомна част от хората са пуснали видеото И заради песента, не е както беше примерно случая със Style. Това не принизява успеха й, просто го променя.

Парчето между другото е супер зарибяващо, наистина чудесно е включването на Кендрик. Оригинала хич не ми харесва.

Интересно ми е Кейти как ще отвърне на удара, макар че тя е една такава... тип скрита лимонка и може и да не реагира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е Кейти как ще отвърне на удара, макар че тя е една такава... тип скрита лимонка и може и да не реагира.

Не вярвам да реагира, поне не сега. Най-рано септември месец (ако изобщо пусне албум тази година), но тогава ще е твърде късно да яхне медийната вълна.

 

Но пък кой знае, може още ей сега да пусне нещо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще й е много трудно дори и на нея. Обожавам я, но Тейлър е буквално маркетингов и ПР гений. Пак казвам, ако беше малко по-симпатична като личност, щеше да ми е идолка. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще й е много трудно дори и на нея. Обожавам я, но Тейлър е буквално маркетингов и ПР гений. Пак казвам, ако беше малко по-симпатична като личност, щеше да ми е идолка. :lol:

Абсолютно, ерата 1989 е изцяло създадена от нея, продуцентите й са имали почти нулев глас за избор на сингли, обложки,клипове и т.н. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продуцентите й да й дават вече да се разкрива, но май досега не е имало звезди на върха, които да са "излизали от гардероба". Все като позалязат малко си признават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продуцентите й да й дават вече да се разкрива, но май досега не е имало звезди на върха, които да са "излизали от гардероба". Все като позалязат малко си признават.

Мисля, че перфектният момент ще бъде когато преиздаде 1989 и направи голямото турне, ще се държи още поне 1-2 години на върха по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина новата версия на песента я прави почти като нова песен, но мисля, че и с оригиналът клипът щеше да разбие. С толкова много звезди в него, с такава добра реклама, че и с представяне на наградите на Билборд... Абе Тейлър си знае как да поднесе един продукт и другата седмица напълно заслужено ще получи третият си номер 1 сингъл от албума. Сериозно е подгонила Майкъл и Кейти, но да видим...

А Кейти няма нужда да отвръща на удара, защото тя си има своя собствен начин също да е на върха и да го споделя с Тейлър. Те двете са абсолютните лидерки за последните няколко години, като изключим Адел. Сингли, албуми, клипове, промотирания, турнета... ТОП!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисълта ми беше, че Bad Blood е за Кейти, Тейлър си беше признала макар и завоалирано. Двете са в много лоши взаимоотношения, откакто Кейти е наела много голяма част от екипа на Тейлър зад гърба й и почти не и е провалила турнето.

Даже според феновете Селена играе героинята на Кейти, даже имаше и моменти, които са си откровени препратки към нея, но не я помня.

Май и заради това Лорд не участва в клипа, за да не се намесва във войната, иначе е от най-близките хора на г-ца Суифт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър си знае как да поднесе един продукт и другата седмица напълно заслужено ще получи третият си номер 1 сингъл от албума. Сериозно е подгонила Майкъл и Кейти, но да видим...

Наистина не знам кои още 2 (или 3, ако иска да подобри рекорда) песни трябва да представи като сингли, че да предизвикат такъв фурор. Колкото и да обожавам Wildest Dreams/Clean в оригинал абсурд да достигнат 1-во място. I know places я виждам като мегахит, New Romantics и All you had to do was stay също са много възможни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да издаде нов албум. "Изцоца" максимума от 1989, може да изненада с нещо ново.

На мен ми се искаше обаче Red да беше с този успех, много по-качествена музика има в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Селена и аз си го помислих още от самото начало. :D Интересно е как накрая не показват коя от двете побеждава... Дали пък с този клип Тейлър не призовава Кейти на дуел? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Селена и аз си го помислих още от самото начало. :D Интересно е как накрая не показват коя от двете побеждава... Дали пък с този клип Тейлър не призовава Кейти на дуел? :D

Или на дует...? :D

 

EDIT: Чак сега осъзнавам, че не пиша в дискусиите, сорЕ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или на дует...? :D

Много искам песен с Кание между другото. Ако и сложат някакво закачливо заглавие (Best of all times? :D ) или фразичка, може да смачка.

Искам и по-хубав дует с Ед, че Everything has changed е една от най-слабите песни, в които той се е изявявал, поне според мен.

 

Ето това ще е най-бруталното, с което могат да скандализират- накрая от нищото да пуснат дует. :D За Кейти би било по-скандално единствено ако пусне с Гага, макар че те самите не са изявено скарани... :D

Ако Тейлър пусне дует с Кание, това само по себе си ще е закачка с E.T. :D

На мен Everything Has Changed ми е една от любимите песни на Тейлър от предния албум, който действително можеше да бъде още по-добре развит. Но и това му стига, макар и вече да е тотално засенчен от актуалния.

 

ПП: Да, по-добре е в дискусиите. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че рекордът се подобри от невулгарен клип.

 

Бтв Blank space дали ще чукне милиард до края на годината? Остава си ми любимият от четирите сингъла тази ера. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...