Jump to content



Концерт "25 години Пайнер"


Препоръчани коментари

Понеже се разбра датата на концерта - 3-ти или 4-ти юни в Античния театър в Пловдив е редно да има и тема, в която форумците да споделят техните очаквания, ред на излизане, подбори и миксове. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Анелия закрива с микс от "Изведнъж" и "Ksafnika" !!! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Не смята, че Анелия ще закрива - първо и второ, ако закрива ще е пагубно за нея, още повече с тези "бози", колкото и да са ми любими.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно ли е? Все пак Глория не е приоритет на фирмата.

 

Да, Глория винаги закрива юбилейните им концерти - 20 години Пайнер, Планета Мура Мега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то е ясно, че или Преслава или Галена закрива, но още немога да си отговоря на въпроса: Коя ще закрива? Певицата на годината или най-оборотната им певица?

 

Преслава е най-оборотната им певица 1000%20(29).gif, нищо, че Галена е с повече участия..

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

С най-висок хонорар е, нищо, че е с по-малко участия от Галена, иначе реално за 25 години, за последните 11 Преслава си е най-оборотна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък, след като прочетох заглавието, в душата ми се зароди крехък стрък надежда това мероприятие на димитровградската художествена самодейност да е без Галин, Фики, Яница. Уви, здравият ми разум го попари само секунди по-късно :dontgetit:

Честно казано, замислям се дали все пак да не се отбия, но за това е много важно дали ще е разрешено да си внеса няколко дюнера да си внеса във веню-то. :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък, след като прочетох заглавието, в душата ми се зароди крехък стрък надежда това мероприятие на димитровградската художествена самодейност да е без Галин, Фики, Яница. Уви, здравият ми разум го попари само секунди по-късно :dontgetit:

Честно казано, замислям се дали все пак да не се отбия, но за това е много важно дали ще е разрешено да си внеса няколко дюнера да си внеса във веню-то. :derisive:

 

Е то къде пише, че ще участват Галин,Яница,Фики?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то къде пише, че ще участват Галин,Яница,Фики?

 

Ами мисля си, че без поне един от тях няма да се мине.

Мен ако питаш, ако въобще няма песни от последните пет години, ще е най-добре 1000%20(29).gif Само че няма как да стане...

Дуетът на Анелия и Гергана, "Шампанско и сълзи", "Феникс" на Глория, "Птица бяла" на Емилия, "Феномен" и "Не и утре" на Преслава, "Ти ме лъжеш най-добре" на Райна - ей тези песни бих искал да има, или поне песни от този тип да преобладават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамота подобен концерт да се случи в Античния в Пловдив. Имайки в предвид "мащабите" на най- "голямата" музикална компания съвсем логично това така наречено подобие на концерт да се случи ПОНЕ в Арена Армеец....................... примерно ?!@

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамота подобен концерт да се случи в Античния в Пловдив. Имайки в предвид "мащабите" на най- "голямата" музикална компания съвсем логично това така наречено подобие на концерт да се случи ПОНЕ в Арена Армеец....................... примерно ?!@

Според мен пък е по-добре, че решиха да излязат от София.

 

п.с. Андреа може да пропусне концерта, защото ще ходи на турне в Америка, та нейните да не се навиват много :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...