Jump to content



Online: Пресила - Смешно е


Препоръчани коментари

Наистина е ужасно смешно Пайнер да пусне това след последните няколко песни.... Ама какво е това лошо копие на Екстра Нина?

Не, не, не става. В Пайнер по-лош клип е нямало. Все едно гледам ония по Тянков ТВ или ДС ТВ по едно време имаха нови попълнения с подобни клипове. Не мога да повярвам, че това се пуска днес.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Честно казано припевът е запомнящ се. Дебютно парче е, тепърва ще се учи жената от грешките си. Ако се мачка всеки, които следва мечтите си, би било много трагично. Дано не се поддава на отрицателния вот, да има хъс и да работи. Историята помни много по-трагични дебюти като Нежен рекет, но това не пречи години по-късно Преслава да стане певица на годината. Кои сме ние, че така агресивно да подхождаме? Момичето толкова се е старало, изпитва вълнение, че и е първи проект. Много сме жестоки хората, ей!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер трябва да подбират какво пуснат и слагат в канала си.. :mf_surrender: Има толкова талантливи и хубави момичета, на които да се даде шанс, а те пуснат такива нелепости, жени на някой чичко-паричко.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна изненада! Очаквах отдавна песента на Пресила, но не очаквах да е толкова яка!

Напомня ми най-доброто в попфолка, най-сетне дебют с динамично парче. Браво!

Много як глас, отличаващ се. Доста е различна в клипа. С шапката наистина много ми прилича на Нина, но това е възможно най-добрият комплимент!

Дано да не ме разочарова със следващи песни, да продължава в същия дух!!!!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е със синтезаторно звучене, което ми харесва, но не е достатъчно добра, видеото също, но всичко това може да се пооправи. Но с този псевдоним как да стане, хората веднага се сещат за Преслава и се дразнят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва девойче е облякло всичко що има в гардероба... в един клип!

Приликата с Екстра Нина сте я отбелязали, което не е в неин плюс.Песента е в стил "модерна и различна(2004)".Колко е талантлива не успя да покаже с дебюта си, че да не лае много във фейсбук.Ако е стока ще й дадем шанс.В крайна сметка феновете на поп-фолка сме много толерантни, направили сме известни един куп бездарници като Татяна, Цура, Яница... защо не и тази?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-важната им работа е да й сменят псевдонима - има толкова незаети имена, започващи с П, които могат да използват: Павлина, Паолина, Памела...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не ми харесва.

Визията не ми харесва.

Името на певицата не ми харесва.

Видеото не ми харесва.

Гласът й не ми харесва или поне в тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не ми харесва.

Визията не ми харесва.

Името на певицата не ми харесва.

Видеото не ми харесва.

Гласът й не ми харесва или поне в тази песен.

 

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми прилича на Лия 1000%20(29).gif

Песента е безлична. Името й е повече от смешно, дори не заради Преслава, просто Пресила звучи зле 1000%20(29).gif

Поп-фолка трябва да спре да бълва нови певици и сериозно да пресее сегашните си..

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми прилича на Лия 1000%20(29).gif

Песента е безлична. Името й е повече от смешно, дори не заради Преслава, просто Пресила звучи зле 1000%20(29).gif

Поп-фолка трябва да спре да бълва нови певици и сериозно да пресее сегашните си..

 

Че какво бълва? Това е може би първата дебютантка в Пайнер от години насам! Едно време излизаха нови певици всеки ден. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво бълва? Това е може би първата дебютантка в Пайнер от години насам! Едно време излизаха нови певици всеки ден. :)

 

Завиждат, защото е хубава и талантлива и ще измести техните любимки. Трябва да се дава път и на младите, каква е тая омраза с която ги заливат, все едно техния хляб яде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Завиждат, защото е хубава и талантлива и ще измести техните любимки. Трябва да се дава път и на младите, каква е тая омраза с която ги заливат, все едно техния хляб яде.

 

45.jpg

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...