Jump to content



Online: Константин ft. Десислава - Болка в минути


Препоръчани коментари

  • Отговори 107
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Частта на Деси Слава направо си ме разплака! Поне на мен много ми въздейства! Даже мисля, че тя прави толкова добра песента! :(

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен, хубав текст. Иначе движенията и физиономиите на Кокаина са ВИНАГИ едни и същи във всеки клип, дори и погледите му са еднакви навсякъде. Изключвам погледа "Всеки момент ще заспя", който си му е негова запазена марка. Все по-банален и нетърпим ми става тоя човек. За Деса няма какво да коментирам, общо взето песен на двама изпълнители, които не са ми никак любими, но все пак резултът е добър.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не мога да разбера тоя Константин как във всеки клип се тресе все едно получава гърч. :1000 (29):

Да, много еднообразни и заспали движения, пък тия двуметрови ръце като ги разпери - все едно Веселин Маринов насреща. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що да не са снимани тук? Да не би да има нещо толкова уникално в тях. Плюс това само, като видиш нацепения батка - може да се сетиш, че е маде ин Булгария. :mf_surrender:

Дори и да не са актьори - да спрат да снимат цицорести с големи джуки и нацепени химисти - кой им каза, че е красиво това? Все пак ще се гледа от обикновени хора.

 

Тоест обикновените хора са или кльощави, или дебели?

А хората, които тренират и се поддържат са необикновени, така ли?

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехеее, каква е тая тупалка от Коцето. :) Нечаквано добро парче, няма намерение да се отказва от битката с Фики и Галин явно. 2015-та нищо чудно да се окаже по-силната за мъжете отколкото 2014-та. Деси Слава напомня по най-перфектния начин за себе си и за възможностите си. Да покажеш такова пеене и такова чувство в 4 реда текст - уникално!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-силната песен от началото на 2015 г. до момента! А Десислава е уникален талант, такова пеене и емоция и то за няколко фрази .. нямам думи! Нямам думи!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест обикновените хора са или кльощави, или дебели?

А хората, които тренират и се поддържат са необикновени, така ли?

:mf_surrender:

 

Ами щом за теб поддържан човек е този, който е напопмпан с тяло като на Шварценегер- ок. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че Деса ще си зареже поп-кариерата на която сън фен...

 

Искам такива песни... https://www.youtube.com/watch?v=qyMaKlUEUwI

Няма такава кариера и няма да зареже и поп песните, винаги си е правила такива, но специално с денс песните трябва да престане за определен период от време.

На мен лично "Only one" ми е най-любимата поп песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление, този видеоклип не е наличен в държавата ви, тъй като може да съдържа музика, за която не сме успели да съгласуваме условия за употреба с GEMA.

 

Съжаляваме за това.

 

Изписва ми това, и на Анелия и Миро- Започваме на чисто също ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...