Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Много писане, много прогнози, а фактите са:

 

1. Участия на двете - еднаква бройка

2. Хонорар на двете - 1000 лева повече за Кама

3. Приход на певица - 2,5 пъти повече за Кама

4. Деса с 2 чутовни издънки на наградите и в Стара Загора

5. Развенчани легенди за Деса

6. Масов гняв, от това, че Фокс ви предвиди всички тези неща

 

п.п. Не се напъвайте, ще има още. Най-доброто от провалите на Деса тепърва предстои.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДОКАЖИ

Къде се вреш и ти между шамарите само не ми е ясно. Никой от вашата десова/анти-лисича агитка досега не се престраши да се обади и да пита за точните им хонорари. Ако искаш се пробвай ти, ако се затрудняваш да намериш съответните номера, ще ти ги кажа.

 

И изобщо, пак ли трябва да повтарям че обвинителя е длъжен да си подкрепи твърденията с Факти, а не да прехвърля топката на отсрещната страна. Вслучая ти си този, който трябва да доказва - преведено като за теб или се обади да разбереш на съответните телефони, или просто ИЗЧЕЗНИ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много успешна година за Деса...

 

С Галена изкараха "Дуета на 2015 година" а с Константин "Баладата на годината"

Нали! Пя два пъти на плейбек и вече е готова за Певица не, ами за Императрица на годината. Предлагам да ги пуснат с Яница, наживо, от зала 1 на НДК, да си скубят косите за титлата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много писане, много прогнози, а фактите са:

 

1. Участия на двете - еднаква бройка

2. Хонорар на двете - 1000 лева повече за Кама

3. Приход на певица - 2,5 пъти повече за Кама

4. Деса с 2 чутовни издънки на наградите и в Стара Загора

5. Развенчани легенди за Деса

6. Масов гняв, от това, че Фокс ви предвиди всички тези неща

 

п.п. Не се напъвайте, ще има още. Най-доброто от провалите на Деса тепърва предстои.... :1000 (19):

 

ДОКАЖИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!! :1000 (6): :1000 (29): 100 пъти ти се каза, че това е правено на фотошоп и Камелия НЕ е присъствала в ценоразписите им, всеми го проумей и спри за 300 път да ни слагаш това нещо.

 

 

 

 

Къде е новата песен на Кама, която излизаше през Юли БЕЕЕ? Знаете ли кой месец сме?? :1000 (6): Пак ви се смеем, не ПАК а ОТНОВО!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалък са твойте опити, а под бездарната визираш Деса предполагам?

Лелче...спокойно.Не ми прави кефа да се нервиш. :1000 (29):

Бездарната е известната с ретро хитовете....и отдавна не е актуална.Тя прекрати кариерата.Сещаш се коя :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелче...спокойно.Не ми прави кефа да се нервиш.

Бездарната е известната с ретро хитовете....и отдавна не е актуална.Тя прекрати кариерата.Сещаш се коя :3fdb8960598fa63e:

И избирам отговор А) Десислава? Печеля ли 100 хиляди лева?

 

Нервя аз ... теб и трибуквеника. Иначе ме забавлявате с пълната си несъстоятелност по всички параграфи. Продължавате да карате на 120% измишльотини и фантасмагории, ама почва да не ви се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Печелиш на Кама лошия дъх и грачене на Луда по тебе

Хепи?

Късчета или суши?

По-добре "граченето" на Кама, отколкото Деса на плейбек. Кама поне става за гледане, а бездарната като не пее - дори и затова не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз утре ще разбера какъв е истинския ценоразпис за 2015 г., за да затворя устите.

 

100 пъти му се каза, че Емилия НЕ пее с Ави Бенеди. А и номера с Кама няма да мине, тъй като тя поема участията от Пайнер поети до Октомври миналата година и НЯМА НИКАКВАА, АМА НИКАКВАААА логика да присъства в каталог на Пайнер за 2015 дори и за един ден, тъй като те не и търсят участия!!!!!! Фокси прави провал след провал и винаги до сега е бил разкрит, нито един път не му се върза никой...поне антикама не са глупави...;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали е по -добре а ?хахах

Ами сигурно, щото Камчия не се оплаква от празни дискотеки! Те хоратя почнаха да бягат от Деса, да не ги смачка с туловището си или сбърка с храна и да ги омете на две хапки ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Късчета или суши?

По-добре "граченето" на Кама, отколкото Деса на плейбек. Кама поне става за гледане, а бездарната като не пее - дори и затова не става.

Е, прекляваша...Деса, ако е бездарна :mf_surrender:

И двата отбора прекалявате с плюенето по съответните изпълнителки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да точно за Деси Слава -Певицата на 2002

 

Ама вече отдавна не сме 2002. Много вода изтече, Деса много заглади баджак и вече я мързи да пее ... само да отваря уста пред ПЛЕЙБЕКА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

реалността към 2015 година е следната

Деси Слава е сред актуалните звезди на Пайнер

Камелия е сред залязлите звезди като Кати и Рени.

Фактите са на лице,нека някой ги оспори.

 

п.п ТАЗИ ТЕМА Е НАЙ-АКТУАЛНАТА ВЪВ ФОРУМА,ТАКА ЧЕ ЩЕ ПОМОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА СПРАТ ДА Я ЗАТВАРЯТ.На никой не му пречи,за да бъде затваряна и отваряна по негово усмотрение.Ако спора се пренася в скандалите или другаде ок-нека има наказания,но тук нека всички пишат на воля какво мислят за Десислава и Камелия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

реалността към 2015 година е следната

Деси Слава е сред актуалните звезди на Пайнер

Камелия е сред залязлите звезди като Кати и Рени.

Фактите са на лице,нека някой ги оспори.

 

п.п ТАЗИ ТЕМА Е НАЙ-АКТУАЛНАТА ВЪВ ФОРУМА,ТАКА ЧЕ ЩЕ ПОМОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА СПРАТ ДА Я ЗАТВАРЯТ.На никой не му пречи,за да бъде затваряна и отваряна по негово усмотрение.Ако спора се пренася в скандалите или другаде ок-нека има наказания,но тук нека всички пишат на воля какво мислят за Десислава и Камелия!

 

Фактите това, фактите онова - фактите са, че щом Камелия още пее по дискотеките и предизвиква такъв фурор - няма нищо залязло при нея.

"Фактите..." :mf_surrender:

 

Грам не е ясно какъв ви е проблемът, щом на ДесиСлава й върви толкова много в Пайнер, вместо да й се радвата, вие се връзвате на приказките на Фокси и това очевидно му носи правдоподобност на писаниците, щом някой толкова ярсотно тръгва да ги успорва. Стига сте се тровили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактите това, фактите онова - фактите са, че щом Камелия още пее по дискотеките и предизвиква такъв фурор - няма нищо залязло при нея.

"Фактите..." :mf_surrender:

 

Грам не е ясно какъв ви е проблемът, щом на ДесиСлава й върви толкова много в Пайнер, вместо да й се радвата, вие се връзвате на приказките на Фокси и това очевидно му носи правдоподобност на писаниците, щом някой толкова ярсотно тръгва да ги успорва. Стига сте се тровили.

 

Къде предизвиква фурор?? Гледах "Неповторим" и "Изпий ме.." хората спят? Това, че има 3 песни и в Северозапада, дискотека със 100 човека се кефят, определено не значи "фурор". Теди Александрова разбива по дискотеките и поне може да пее, да я правим мегазвезда?

 

При Камелия няма никакъв напредък.Точно това исках да стане, за да докажа, че вината за това да не направи хит последните 10 години е нейна. Сега като го няма Пайнера, кой я спъва да прави хитове, да пуска продукция? Все същото си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия вече дори не е и треторазрядна. Треторазрядни като Кристиана, Татяна, Крисия направиха 100 пъти по хубави песни от бозата на Камелия. И защо сравнявате Кама и Деса като Кама е с 8-10 години по дърта от Деса ??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е достатъчно да чуем само едно лайф изпълнение от клипчетата, които Фокси е качил и сме до там със сравненията!!!! Жалко, че е такива жени без грам гласови възможности прибират пари, докато адски талантливи българи си стоят в къщи..Само защото не са решили да се дупят и цицят, където и както трябва.. :gun_bandana: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е достатъчно да чуем само едно лайф изпълнение от клипчетата, които Фокси е качил и сме до там със сравненията!!!! Жалко, че е такива жени без грам гласови възможности прибират пари, докато адски талантливи българи си стоят в къщи..Само защото не са решили да се дупят и цицят, където и както трябва.. :gun_bandana: :mf_surrender:

Ти верно си супер зле, мой човек, и ще се окаже, че Пайнер наистина ти плащат, за да пишеш тези тотални глупости.

Сравнението ти е толкова нелепо и плоско. Аз също винаги съм твърдял, че Камелия е много далеч от талант и можене в областта на пеенето, но в същото време има "адски талантливи" като Преслава, които бичат на плейбек, има и адски талантливи юристи, икономисти, архитекти, но синовете и дъщерите на някого си трябва да се набутат по постовете, има и журналисти талантиливи, но Ни Ло трябва да яде хляб също. Така че къде я набута русата с 15 годишна кариера? Къде беше ти през тези 15 години да твърдиш колко не струва Камелия, колко слаба и непродуктивна е?

Какво сте се разревали, сякаш Фокса наистина е ПРАВ, и усещате ли се изобщо, че с тази ваша война и отричане на Камелия, вие издигате буквално в култ и нея, и ченгето. С всеки ваш анти пост, планината от лайна става все по-голяма и не постигате нищо с това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше да е добре Пайнер да ми плащат-да!! Да се свържат с мен!

 

Дали се издига Камелия в култ или не в тоя форум,не ми пука. Тук влизаме едни и същи 20 човека и каквото и да пишем, няма как да повлия на никого. Това го кажи на Фокса, който си мисли, че като ни рекламира Камелия тук, нещо при нея просперира. Въпроса е, че бяха закани, заплахи, обещания за хитове, просперитети, а хората дори не знаят къде е Камелия, пее ли още, в Пайнер ли е и т.н...

 

Преслава не знам дали е на плейбек,но постигна успехите си само на база глас и песни. Нищо друго и за това до ден днешен публиката, крещи "Преслава" на всеки пайнерски концерт от началото до края.. И то още през 2006, когато засрами всички и най-вече Глория, когато публиката я искаше. До сега не съм видял крещяща публика за Камелия? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...