Jump to content



Online: Галин - Сменям ти адреса


Препоръчани коментари

Никаква полза, че е сменил композитора - отново никакво пеене, рапиране в стил Криско, мелодия почти не чувам. Прилича на поне 3 негови, но заряда от песните на Оцко го няма. Клипът ми хареса, макар че всички от 2014 са му по-добри.

 

Абсолютно...като не може да пее, ще рапира :mf_surrender:

 

900 плюса за час, дали няма да е хит?

 

Като слушателите са овце, може и мегахит да е :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ох, пак пръсна :1000 (33): Вече ми бяха станали банални Оцковите тупалки, беше време и за друг вид тупалка :girl_witch: Странна е, различна е, дано наистина успее да стане хит. Определено не зарибява от първите 20 секунди както "С мене да вървиш", но след третото слушане не мога да я спра. Клипът е най-добрият на Галин досега откъм замисъл и заснемане. Танците са зле, но е похвална първа крачка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песничка,но това рапиране лично мен почва да ме дразни във всяка негова песен

Кво ми скачаш като Глория на репортер от Сигнално жълто:

НАЙ-ДОБРИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само последния припев бива. Много слабо, толкова тъпа песен не беше пускал от "Да владееш мъж".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, да!! Танците!! Пълен смях, ако това са "танци", не знам просто?!!! :mf_surrender: :mf_surrender: Леко поклащане на ляво и дясно....

Всъщност последния припев, ако беше припев на цялата песен, можеше да се получи нещо..

 

Ако го нямаше Оцко, нямаше да има и Галин, щеше да си пее тея бози.Лошото е, че и Оцко забуксува, та ще видим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре,че името му взе да работи за него - не е нищо особено, очаквах нещо по-различно. Минус и за Пашев - следвал е изцяло начина на работа на Оцко с Галин. А трябваше да го представи в друга светлина. Клипът не е зле, той май взе все по-евтини да ги прави, но става. Само тия огън ефектчета са много жалки. Хореографията ми напомня една руска, която Ани Лорак прави до омръзване във видеото си и на всички сцени (1:17):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че ми допада. Не е по-силна от ''С мене да вървиш'', но има нещо интересно в нея. Рапирането му прилича, но в поредна песен ми идва в повече сякаш. Клипа е добър, като за чалга клип. След повечко слушания ще видим как ще се възприема. Може би ще се наложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...