Jump to content



Online: Деси Слава - Не го прави


Препоръчани коментари

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Уникално видео, УНИКАЛНО! Първи претендент за видеоклип на 2015 година. С него и песента ми се видя убиец. Това с водата изби рибата, дано не се окаже крадено само. Визиите, обстановката, татуса безкрайност на двете ръце, шахматните фигури, филтрите... Нямам думи, пускам пак да гледам. Деси изглежда уникално и супер различно. Трябваше направо така да презентира парчето, а за концерта да измисли някоя балада да представи. Пожелавам й много успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятно съм впечатлен!! Видеото е много ефектно, супер приятно ми е да го гледам, толкова са готини цветовете, предметите, цялата постановка, идеите, самата Деси Слава е супер красива, много е добро, браво, браво, а за идеята - дори да са се вдъхновили отнякъде, важното е, че са почерпили идея и са я доразвили по свой начин, а не да правят 1:1 кадри като други. А песента също много ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е много добро видео, признавам не очаквах! Наводнената стая ми е като сцена от хорър филм, адско оригинална идея!!

 

Един потребител от този форум, ще откачи напълно след това видео... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се замислям, че скоро изобщо не сме гледали такова видео..Да остави декорите, но заснемането, монтажа, цветовете....на световно ниво. На Деска й е влязъл малко акъл най-накрая, че докато не беше клиповете бяха зле, с някой изключения като "Някой ден"..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се замислям, че скоро изобщо не сме гледали такова видео..Да остави декорите, но заснемането, монтажа, цветовете....на световно ниво. На Деска й е влязъл малко акъл най-накрая, че докато не беше клиповете бяха зле, с някой изключения като "Някой ден"..

Прекалявате. Все едно гледам клиповете на Цветелина Янева и "Боже прости". Нищо чак толкова невиждано не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше песента направо с видеото да излезне. Ефекта щеше да е по-голям. Личи си, че много се е постарал Нанков. Да продължава Деса все така и ще се нареди бързо до най-големите! :Vishenka_05:
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е доста над очакванията ми, браво. Ефектно заснемане и декор, много добра заигравка с детайлите.

 

Песента много ми харесва.

 

Вече може да отчетем и първи "плюс" на Деси Слава в Пайнер.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм очаквал такава зверски добра картина. С Нанков са страхотен тандем. Песента ми харесва все повече. Визиите са яки, особено с дънковото. Не мога да го спра. Това се казва завръщане. Не знам дали е взаимствано, но се е получил убийствен резултат.

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето от къде са крали за клипа, дайте след първата минута. :mf_surrender:

А тази сигурно е крала от тук:

 

 

 

 

Харесва ми видеото на Деса - супер е. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса обаче как й личи, че иска да мачка всичко живо наред с това завръщане :D Много стилен и идеен клип, от снимките, които пускаше тя не ми се струваше, че ще е толкова добър. Чак някакъв уникален шедьовър не мисля, че е, но определено силно видео, достойно за завръщането на Деската там, където й е мястото. Песента ми се струва, че ще стане хит, макар че в началото като че ли не се прие радушно от почитателите след концерта. Но при "Моето слабо място" нещата в първите дни след излизането стояха много по-зле, а видяхме какво стана от това парче :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутално е видеото.

Не ми харесва само, че накрая не потъва в тази вода - щеше да е толкова ефектно и в тон с текста. :gun_bandana:

Верно бе, как не се е сетила.... цццццццц...

Няма значение, аз вече съм на 50ти риплейи пети оргазъм, така де... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен, хареса ми от първо слушане на концерта. Клипа е убийствен, спор няма. Проекта е на световно ниво. Класа. Откакто Деси се завърна в Пайнер, в нея са всичките ми надежди. Засега й се получава. Да продължава в същия дух :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...