Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Плащаме й ги! Парите ни, които даваме за участията й, концертите, албумите и т.н к'во са?

 

Иначе подписът е на различни места и не е еднакъв навсякъде... Може и на ръка да ги е подписвала, защо не?

Тя с приходите от тоя концерт навярно да си избие разходите и нито стотинка повече или много по-вероятно да е на загуба даже, т.е. прави го за нас, за престиж. Картичките също са жест. И когато темата се затвори, аз вярвах, че пак ще бъде отворена. Щом се изказва мнение, значи има отношение. Не сме някакви дилетанти. Няма нужда от контра мнения на нашите. Който дава нещо насреща, има право и да изисква. И то по-точно се дават препоръки. И те са за добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Плащаме й ги! Парите ни, които даваме за участията й, концертите, албумите и т.н к'во са?

 

Иначе подписът е на различни места и не е еднакъв навсякъде... Може и на ръка да ги е подписвала, защо не?

Да ви е карала :feminist_en: Харесвате сладолед-купувате си, едва ли трябва производителят да ви клечи за покупката :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви е карала :feminist_en: Харесвате сладолед-купувате си, едва ли трябва производителят да ви клечи за покупката :gun_bandana:

Вече заставаш на една друга страна, която доскоро плюеше.

Клиширани сте вече с това "да ви е карала". Точно щото не ме е карала.

Остави хората, всеки с мнението си, бре! И пак не видях стабилно мнение за тоя концерт, а назад и линкове от концерти на Селин давах. Идеи за сцена, мултимедия, ефекти, акценти - никой нищо. То в групата по-добре се държиш. Имам чувството, че тук искаш да ни уязвиш нарочно пред някои хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То в групата по-добре се държиш. Имам чувството, че тук искаш да ни уязвиш нарочно пред някои хора.

Ще си остане с искането...

 

Плащам билет, следователно мога да си давам мнението където искам и както сметна за добре!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече заставаш на една друга страна, която доскоро плюеше.

Клиширани сте вече с това "да ви е карала". Точно щото не ме е карала.

Остави хората, всеки с мнението си, бре! И пак не видях стабилно мнение за тоя концерт, а назад и линкове от концерти на Селин давах. Идеи за сцена, мултимедия, ефекти, акценти - никой нищо. То в групата по-добре се държиш. Имам чувството, че тук искаш да ни уязвиш нарочно пред някои хора.

Много утайка добави в тая група, скоро ще пищите и там! Някаква малоумница пише нон-стоп, неграмотници също :gun_bandana:

Нормално е да искаме всичко да е изпипано и всеки си го представя по някакъв начин, Глория също и всеки е убеден, че предлага най-доброто... Да, има много хубави предложения и може би може да се реализират повечето, но не всичко зависи от нас.

По-добре намерете повече хора да посетят концерта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко човека направиха страхотни графики, от които биха излезли и страхотни афиши.

Как пък не качи нито един... Само нейните си на Пейнт. И не, не ги е карала да ги правят, ама много добре ги вижда - и вместо да ги качи и да уважи труда на феновете си, а и защото са по-добри, то пак си държи на своето. Еми, сори, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много утайка добави в тая група, скоро ще пищите и там! Някаква малоумница пише нон-стоп, неграмотници също :gun_bandana:

Нормално е да искаме всичко да е изпипано и всеки си го представя по някакъв начин, Глория също и всеки е убеден, че предлага най-доброто... Да, има много хубави предложения и може би може да се реализират повечето, но не всичко зависи от нас.

По-добре намерете повече хора да посетят концерта.

 

Половината не съм ги добавял аз, инвайт-ват ги другите включени. Такива са, какво да направя.

Хора си има иначе, купуват се билетите - има време, има шанс да напълни залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко човека направиха страхотни графики, от които биха излезли и страхотни афиши.

Как пък не качи нито един... Само нейните си на Пейнт. И не, не ги е карала да ги правят, ама много добре ги вижда - и вместо да ги качи и да уважи труда на феновете си, а и защото са по-добри, то пак си държи на своето. Еми, сори, ама...

Еми сори, ама плюеш, плюеш и пак й клечиш, айде оставете я на мираааааа :3fdb8960598fa63e: Другият пък си мисли, че като е дал 5 лв и може да й определя всичко... Темата е моя и няма да си позволявате своеволия :1000 (29):

Със сигурност ще уважи някои от желаните песни и ако не цели, то в микс или акапелно ще изпее нещо от тях. Лили например не дава да й се диктуват плейлисти от почитателите ама това не ми пречи да си прекарвам добре на концертите й, с изцяло нейния подбор на репертоар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми сори, ама плюеш, плюеш и пак й клечиш, айде оставете я на мираааааа :3fdb8960598fa63e: Другият пък си мисли, че като е дал 5 лв и може да й определя всичко... Темата е моя и няма да си позволявате своеволия :1000 (29):

Със сигурност ще уважи някои от желаните песни и ако не цели, то в микс или акапелно ще изпее нещо от тях. Лили например не дава да й се диктуват плейлисти от почитателите ама това не ми пречи да си прекарвам добре на концертите й, с изцяло нейния подбор на репертоар.

На кое викаш плюене? А приноса? Всичко се казва за по-добро.

Да, Лили е класа, но заспивам. Сам виждаш на "Без правила" разликата всеки път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кое викаш плюене? А приноса? Всичко се казва за по-добро.

Да, Лили е класа, но заспивам. Сам виждаш на "Без правила" разликата всеки път.

Дано Гло пее само ремикси тогава, та да не заспиш :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми сори, ама плюеш, плюеш и пак й клечиш, айде оставете я на мираааааа :3fdb8960598fa63e: Другият пък си мисли, че като е дал 5 лв и може да й определя всичко... Темата е моя и няма да си позволявате своеволия :1000 (29):

Със сигурност ще уважи някои от желаните песни и ако не цели, то в микс или акапелно ще изпее нещо от тях. Лили например не дава да й се диктуват плейлисти от почитателите ама това не ми пречи да си прекарвам добре на концертите й, с изцяло нейния подбор на репертоар.

Прави разлика между съвет/критика и плюене, бахти... И "другият" далеч не е дал само 5 лева, да не говоря тоя концерт пък колко ще ми излезе. Когато давам нещо и съм допринесъл с парите и фенството си, мога да си позволя мнение и критика. Още повече, когато видимо е наложително.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави разлика между съвет/критика и плюене, бахти... И "другият" далеч не е дал само 5 лева, да не говоря тоя концерт пък колко ще ми излезе. Когато давам нещо и съм допринесъл с парите и фенството си, мога да си позволя мнение и критика. Още повече, когато видимо е наложително.

Видимо ще има бодигарди, които няма да те допуснат...продължавай да й сипваш :3fdb8960598fa63e: Прекалено достъпни станаха чалгарките и затова всеки реши, че може да им дава наклон - 3000 човека като си платят билета и всеки иска нещо различно да му изпълни и удовлетвори, какво правим???

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видимо ще има бодигарди, които няма да те допуснат...продължавай да й сипваш :3fdb8960598fa63e: Прекалено достъпни станаха чалгарките и затова всеки реши, че може да им дава наклон - 3000 човека като си платят билета и всеки иска нещо различно да му изпълни и удовлетвори, какво правим???

 

Много си зле... Сори за думите, ама прекаляваш. И нещо се опитваш да влизаш в ролята на едни други фенове, да видим докъде ще стигнеш. Тия 3 000 (ако въобще станат толкова) нямат идеите, креативността, перфекционизмът и мисълта, които аз имам! Нали ги виждам колко са неграмотни и дебилни повечето във Facebook страницата й. Нямат си и грам идея що е то истински и изпипан концерт. Т'ва, че Глория не може да види какви Личности има за фенове и не може да ги оцени не е мой проблем. Пресен пример - Пешо направо страхотен постер, достоен за официален... и?! Тя си знае пак нейното и няма ясна представа кое как се прави. Съжалявам, но когато ми пука за някого и съм давал за него, няма как да си спестя мнението, било то и неласкателно.

 

И така между другото...

7409f91d4f4a5c39.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е на Пешо и е много по-хубаво от нейните. Погледни нейните.

Нали друг беше негов...този определено не е ок...изненадващо, понеже повечето му неща наистина са мн добри.

И както казах - оставете я на мира. Купуваш си билет, защото харесваш песните и гласа й, а не защото чакаш да ти изпълни желанията и да ти реализира вижданията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В цял свят звездите се заобикалят от критици, само в България им лижете гъзовете. После що т'ва, що онова...

То и вие й го лижете. А ти нещо си въобрази, че не си от Б-я ли? И стига с тези претенции за капацитет - за теб твоите идеи са най-хубавите, за нея - нейните си, за мен - моите и т.н. След като ще прави концерт е наясно с много от желанията, ето с бенд ще е. Със сигурност ще се постарае да балансира нещата. Както казах - има мн хубави предложения, но в крайна сметка това е нейният концерт, който иска ще го посети и ще я уважи. Винаги може и по-добре, независимо кой колко акъл ще й даде и дали ще ви послуша, пак някой ще мрънка, че не е било както трябва...разни хора, разни идеали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и вие й го лижете. А ти нещо си въобрази, че не си от Б-я ли? И стига с тези претенции за капацитет - за теб твоите идеи са най-хубавите, за нея - нейните си, за мен - моите и т.н. След като ще прави концерт е наясно с много от желанията, ето с бенд ще е. Със сигурност ще се постарае да балансира нещата. Както казах - има мн хубави предложения, но в крайна сметка това е нейният концерт, който иска ще го посети и ще я уважи. Винаги може и по-добре, независимо кой колко акъл ще й даде и дали ще ви послуша, пак някой ще мрънка, че не е било както трябва...разни хора, разни идеали.

Гледай пак кви глупости пишеш... :D Ти като говориш за Цеца и сръбската музика да не би да си въобразяваш, че не си от България? Дадох пример просто, все тая.

 

Именно - има много мнения и много от тях биха й били в полза. Ей т'ва ме е яд, че е темерут и дори не си прави труда да погледне по-далеч от носа си... и педалите около нея а.к.а Наско Колев и онзи Светослав Стойчев, с когото качи 10 колажи, но не си направи труда да качи цялата си последна фотосесия. За к'во говорим...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледай пак кви глупости пишеш... :D Ти като говориш за Цеца и сръбската музика да не би да си въобразяваш, че не си от България? Дадох пример просто, все тая.

 

Именно - има много мнения и много от тях биха й били в полза. Ей т'ва ме е яд, че е темерут и дори не си прави труда да погледне по-далеч от носа си... и педалите около нея а.к.а Наско Колев и онзи Светослав Стойчев, с когото качи 10 колажи, но не си направи труда да качи цялата си последна фотосесия. За к'во говорим...

Като те е яд не ходи на гей парада в зала 1 и толкова! Айде лека нощ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В цял свят звездите се заобикалят от критици, само в България им лижете гъзовете. После що т'ва, що онова...

Абсолютно! Все сме наопаки... Без обективна критика, няма да има развитие, не знам как не го проумяват някои, включително и Глория. А може само да спечели, и то много, ако обръща повече внимание на този фактор! Добре че има страхотен глас, та да й простиш после недостатъците в характера.

 

Относно концерта: все си мисля, че този път ще успее да напълни залата. Не е непосилно това. А и всеки знае, че присъствайки на мероприятие, чието лице е Глория, ще получи истинско удовлетворение, дори и да не изпълни на 100 % личното му изискване към нея като артист-изпълнител.

Аз бих се изкефил, ако Глория изпее повече песни от любимия ми албум "Илюзия", както и дуета с Илия Загоров "По навик". :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...