Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Аз ако съм на Джена на мястото и да ме прецакат в последния момент няма да стъпя на наградите им поне три години :)

Дано,тъкмо Галена и Преса ще изпъкнат без да са скубали кокошки и обвили в латекс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Пайнер" трябва някой път да организират Оскарите. Гаранция, Бруно Марс ще вземе Филм. :1000 (29):

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че утре ще гледаме гибелта на Анелия! :3fdb8960598fa63e:

 

И аз така си мисля, но нека не забравяме, че Анелия е на сергията от 2002. И е нагла до немай къде. Не се знае какъв заек ще извади от ... екстеншъните.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идол - Галена

Певец - Фики

Певица - Преса

Песен - Джена

Албум - Анелия

Клип - Галена

Артистично - Емилия

 

Дано тоя дето го е казал, да е прав, защото определено са заслужени наградите, ако са така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че утре ще гледаме гибелта на Анелия! :3fdb8960598fa63e:

Да, да, тя дето най-много прави обзори и равносметки кой бил със слаба година, кой със силна, нека да й е сега. Толкова ми е станала безлична, само като чуя Дъ Йоргос, Ксафника, по-силно можеме ли и силна на сцената , и ми иде да чупя тоз телевизор. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля, но нека не забравяме, че Анелия е на сергията от 2002. И е нагла до немай къде. Не се знае какъв заек ще извади от ... екстеншъните.

Е тази година не си е капарирала Певица или идол.

Не мога да губя Песен на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са сега сърдитите Петки ... Андроник, Гущерица, Кучето на Павлово ... ?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля, но нека не забравяме, че Анелия е на сергията от 2002. И е нагла до немай къде. Не се знае какъв заек ще извади от ... екстеншъните.

 

Достатъчно се е закопала с дуетен партньор, повярвай ми. :1000 (29):

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Такава си е Прес винаги на точното място в точн :roll1: ото време за точната награда!

 

абе така е,ама време е да се разнообрази.Преслава няма да е по малко обичана без тая проклета награда.Просто вече едно и също.

Същото като въпросния сериал-20 години го дават-аман!

Link to comment
Сподели в други сайтове

абе така е,ама време е да се разнообрази.Преслава няма да е по малко обичана без тая проклета награда.Просто вече едно и също.

Същото като въпросния сериал-20 години го дават-аман!

2010,2012 и 2013 не я е вземала,следващите 3 години е неин ред да се възползва от наградата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърдити много, доволна само една - Преслава! :1000 (19):

Дреме й на нея на кльощавата пу.... :1000 (29): Тя с награди и без награди все ще е ПРЕСЛАВА, доказа го през последните 2 години...Където и да пее, какво и награда да вземе/невземе все е Преса... :beware_mods:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия май почна да се усеща, че го закъсва и утре може и да избухне с нещо старо. Само това ще я спаси.

 

Напълно възможен вариант, и аз си го мислех. Още повече че преди няколко години пя "Само мене нямаш" и получи троен бис.

 

Ако не е тотално издухала вече, утре ще сложи кецовете, черните шалвари, белия потник и черна перука и ще забие "Една минута". Убеден съм, че ще получи жесток прием.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърдити много, доволна само една - Преслава! :1000 (19):

Как се радвам за нея,не е истина.Истинска Кралица.

Искам да поканят Камче да й връчва наградата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достатъчно се е закопала с дуетен партньор, повярвай ми. :1000 (29):

 

Пак ли Илиян?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2010,2012 и 2013 не я е вземала,следващите 3 години е неин ред да се възползва от наградата.

 

Смятам,че 3-4 пъти е ок да я вземе,да и се кефят хората като я получи,после си е едно и също.

Нека си вади хитове,нека я обичат хората,ама нека и друг да се порадва.Според мен така ще си го набие с тази жадност за певица на всяка година.

Както видяхме и без нея 3 години е топ име.ЗА КЪВ ХУЙ СЕ НАТИСКА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ.КАКВО НА КОГО ЩЕ ДОКАЗВА,ЩЕ ИМА ОБРАТНИЯ ЕФЕКТ. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...