Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Foxy малко е смешно ти да говориш на някой ,че Камелия му е изпила мозъка..доста е даже смешно :)

Просто Камата е като боксова круша ,върху която всички се разтоварват-за друго и без това не става последните години откакто спря с музиката .

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абослютно точно...Кама наистина е боксовата круша на която просто се присмиваме и никой не я е"ава за нищо... :1000 (29): Аз дори не си пускал нейни песни, а има толкова други които не харесвам като цяло, но все пак си пускам по някоя песен, на Кама никакви...

 

Фокси, а това, че "много ще ни говориш след концерта" го слушахме и преди миналия, но накрая млъкна като риба, защото концерта беше най-добрия на Пайнер от много години и хората подивяха, представям си Кама на какво е приличала, докато го е гледала от леглото си... :1000 (29):

 

Пак ли ще ни кажеш, че Преслава си пуска фалшиви аплодисменти или че се навежда надолу за да й пуснат плейбека.... :1000 (33): или пък си е направила подложка на синбека... ХУАХАХ!!! Човече ти си класика.. !!! Никой не ни забавлява така... :1000 (29): :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсега мога да ти кажа репертоара-една от опорните му точки ще е слабия прием на Деси Слава ,както на рождения ден уж :D

Фоксито е прочетена книга,но аз му се радвам и искрено се забавлявам като спорим за неговия блян в живота.Като пишем за Камито,той си мисли,че ни е фикс идея,а не схваща ,че само тя става за базик,ама качествен,което все пак си е успех за Камата :Vishenka_12:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това ти е редовна полицейска заигравка... ама след последния концерт си траеш. Щото знаеш, че беше в пъти по-добър от предходните 92828928.

 

Кажи честно, що Кама я е шубе да пусне нещо ново вече година?

 

Не само, че не си трая, но и 100 пъти повторих едно и също. Нямам намерение да го правя пак. Концерт, като много други. Нищо специално освен, че бе по-добър от турнето. Кама не я е страх от нищо, просто си чака да се подредят нещата. Какво да издава, като от година знае, че няма да бъде в Пайнер в края на есента? Кой е толкова глупав да знае, че ще се маха и да издава продукция, която ще стане собственост на Пайнер? Явно само ти не го разбираш и вече съм сигурен, че на теб специално трябва да се обяснява по различен начин. Дълго време си мислех, че се правиш на разсеян и неграмотен, но май съм се лъгал - не си се правел.

 

п.п. Ето, видяхте ли, че не можете без Камелия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само, че не си трая, но и 100 пъти повторих едно и също. Нямам намерение да го правя пак. Концерт, като много други. Нищо специално освен, че бе по-добър от турнето. Кама не я е страх от нищо, просто си чака да се подредят нещата. Какво да издава, като от година знае, че няма да бъде в Пайнер в края на есента? Кой е толкова глупав да знае, че ще се маха и да издава продукция, която ще стане собственост на Пайнер? Явно само ти не го разбираш и вече съм сигурен, че на теб специално трябва да се обяснява по различен начин. Дълго време си мислех, че се правиш на разсеян и неграмотен, но май съм се лъгал - не си се правел.

 

п.п. Ето, видяхте ли, че не можете без Камелия?

1. Да... как ще кажеш, че е по-добър... за да е такъв трябва Камица да е там.

2. Кама я е страх окончателно. Тя подрежда нещата си от 4 години и нищо. От октомври не е в ПАЙНЕР, кого и какво чака? От тогава - 4 месеца. Кого залъгваш? Протаква колкото се може повече, за да не лъсне истината, а тя е, че е НЕактуална, изтъркана. Лежи на стари лаври, точно толкова, колкото Ивана и Гло. Участията й бяха пакет на ПАЙНЕР, по инерция. Но това ще го инспектираме в следващите месеци от февруари.

3. Разбира се, неграмотен съм, разсеян съм, тъп съм. Нещо друго да добавиш?

4. Ти не можеш без нея. Ние само се гаврим. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

27 април наближава и Мелето ще е все по-изнервен. Няма да получиш съчувствие от никой тук за некадърни прогнози "павликенски".

 

Аз не търся съчувствие Фоксич. Не съм особено забележим във форума, но моите тези са били във времето.

 

Имаме уговорка, която ще изпълня, ако се наложи. Съчувствам ти на теб, щото толкова много се надяваш да ме няма, щото ти спъвам плановете за пропаганда вече 2 години. Поне намери начин да пробваш да ме разкараш. Но не се притеснявай. Твоите проблеми вече не са свързани само с мен. Ако до вчера никой освен мен не ти опонираше, сега повече от половината форум се научи да подлага на съмнение всичко, което казваш.

 

Така, че давай зор на Кама да търси участия следващите месеци, щото ако април увяхне с под 10 участия ти ще си ходиш. Макар, че аз не държа да е завинаги, просто за няколко месеца да ти дойде акълът. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не знам освен някакъв си ник youtobe :1000 (29): дали има друг който вярва на Фокса...??!! Всички знаем, че си пише празни приказки, че е влюбен в Камелия и просто не вижда нищо реално.На нито една негова дума или коментар не се връзваме...Кама и Фокса са само за разпускане тук, няма кой да ги приема на сериозно.... :1000 (10): Ама не е много честно де!! Цял форум на техен гръб да се смее.. :dontgetit:

 

Идва концерта в който ще има "записани" викове за най-големите, а Камелия ще гледа от в къщи и "Престъпна е" ще стигне максималните 310 000 гледания... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че 5 трола на кръст цял ден говорят за мен и Камелия с превъзбуден патос не значи, че не говореха как след нова година нея няма да я има на чалга картата. Тук винаги се е допускала една основна грешка. Разни индивиди си мислят, че като тролят хората ще забравят как са се изхвърляли, за да се правят на селски гъзари. Е, не ви се получи. Затова пишете по темата да концерта, ако има какво да пишете, защото за мен и Камелия всичко се знае, за разлика от удобно настанилите се зад компа критични анонимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Да... как ще кажеш, че е по-добър... за да е такъв трябва Камица да е там.

2. Кама я е страх окончателно. Тя подрежда нещата си от 4 години и нищо. От октомври не е в ПАЙНЕР, кого и какво чака? От тогава - 4 месеца. Кого залъгваш? Протаква колкото се може повече, за да не лъсне истината, а тя е, че е НЕактуална, изтъркана. Лежи на стари лаври, точно толкова, колкото Ивана и Гло. Участията й бяха пакет на ПАЙНЕР, по инерция. Но това ще го инспектираме в следващите месеци от февруари.

3. Разбира се, неграмотен съм, разсеян съм, тъп съм. Нещо друго да добавиш?

4. Ти не можеш без нея. Ние само се гаврим. :1000 (29):

 

Нека хората видят как удобно избегна този пост.

 

Камелия загуби голямата сцена. Гледам я сега поства коментари за Емил Конрад. Горката, мъчи се да се отърка у младите, току-виж песента й се забележи. А в случай, че пак не й се получи ще пробва да бълва змии и гущери по адрес на Преса.

 

Впрочем, колко дискотеки ще завъртят песен на отцепила се от ПАЙНЕР певица? Дори и да е в актуалното темпо. Кама верно ли си повярва? Навремето нейната основна опонентка от 2002ра успя, благодарение на глас, който й донесе интересни изяви, които я преде ставиха като универсална певица. А Кама как ще реанимира позициите си? С нови лепенки или ще промотира свой пубисен лосион за бръснене?

 

Този концерт ще бъде скука не за друго, а защото е с покани. Аз нямам очаквания. Ще бъде сеир както винаги. НАдяваме се с помощта на МАгда като водеща... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека хората видят как удобно избегна този пост.

 

Камелия загуби голямата сцена. Гледам я сега поства коментари за Емил Конрад. Горката, мъчи се да се отърка у младите, току-виж песента й се забележи. А в случай, че пак не й се получи ще пробва да бълва змии и гущери по адрес на Преса.

 

Впрочем, колко дискотеки ще завъртят песен на отцепила се от ПАЙНЕР певица? Дори и да е в актуалното темпо. Кама верно ли си повярва? Навремето нейната основна опонентка от 2002ра успя, благодарение на глас, който й донесе интересни изяви, които я преде ставиха като универсална певица. А Кама как ще реанимира позициите си? С нови лепенки или ще промотира свой пубисен лосион за бръснене?

 

Този концерт ще бъде скука не за друго, а защото е с покани. Аз нямам очаквания. Ще бъде сеир както винаги. НАдяваме се с помощта на МАгда като водеща... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

ОО, ДА! Миналогодишният концерт за наградите беше добър, макар и по-слаб от рождения ден, но със сигурност един от най-отразените медийно концерти на "Пайнер" благодарение на МАГДА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОО, ДА! Миналогодишният концерт за наградите беше добър, макар и по-слаб от рождения ден, но със сигурност един от най-отразените медийно концерти на "Пайнер" благодарение на МАГДА!

 

 

КАК КОЙ !!!??? КОГА? :3fdb8960598fa63e: Дали Магда няма да ни изненада с нова песен за наградите.

 

 

Може да връчи наградата за певИц на 2014 година :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората са направили страница против Джена.

 

https://www.facebook.com/pages/%D0%9D%D0%B8...18668398?ref=hl

И какво? Променя ли факта, че заслужава? Не.

Освен това взима и Песен, завиждайте! :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво? Променя ли факта, че заслужава? Не.

Освен това взима и Песен, завиждайте! :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Ми не, не заслужава честно казано. Не покрива дори половината от критериите да бъде Певица на годината. Като от започнеш от това да може да пее добре на живо и стигнеш до това да има най-много участия. Освен това не е масово харесвана певица, има гаден характер и нелицеприятна визия. Това малко ли ти е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена изобщо не заслужава. Галена и Преслава имаха много по-големи хитове и те трябва да си поделят двете най-престижни награди- Певица и Идол...

Джена да взима "Песен".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не, не заслужава честно казано. Не покрива дори половината от критериите да бъде Певица на годината. Като от започнеш от това да може да пее добре на живо и стигнеш до това да има най-много участия. Освен това не е масово харесвана певица, има гаден характер и нелицеприятна визия. Това малко ли ти е?

Имаше ли тотални хитове като "Моли се да не почна" и "Да ти се доказвам"? - Имаше.

Имаше ли и през лятото хит, макар не толкова голям като "Неверници"? - Имаше.

Беше ли сред най-добрите на турнето? - Беше.

Беше ли най-добрата на последния концерт? - Беше

Имаше ли албум? - Имаше

Относно пеенето, щом Галена я взе тази награда, за Джена няма проблем. А участията си ги редуцира до 13-14 на месец.

Силата на Галена и Преслава е, че пускат често песни, и това ги държи актуални, изключение са Хаваната и Слабото място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше ли тотални хитове като "Моли се да не почна" и "Да ти се доказвам"? - Имаше.

Имаше ли и през лятото хит, макар не толкова голям като "Неверници"? - Имаше.

Беше ли сред най-добрите на турнето? - Беше.

Беше ли най-добрата на последния концерт? - Беше

Имаше ли албум? - Имаше

Относно пеенето, щом Галена я взе тази награда, за Джена няма проблем. А участията си ги редуцира до 13-14 на месец.

Силата на Галена и Преслава е, че пускат често песни, и това ги държи актуални, изключение са Хаваната и Слабото място.

 

"Моли се да не почна" не бих казала, че е тотален хит. Явно си един от заблудилите се по гледанията в youtube, но тази песен почти не са я въртяли по дискотеките. "Да ти се доказвам" остана някак си в сянката на другата песен, която излезна същия ден - "Кво става тука".

Летния й хит никой не го помни вече. А и то си беше copy-paste на песента на Дара.

На турнето публиката беше предимно от цигани, а те са основната фенска маса на Джена. Норално е да е доста добре приета там. Все пак пее пред родата си. На концерта същата работа. Мангали и селяни само.

Албум имаше, но промоция и повечко нови песни нямаше, така че все едно го е пуснала да отбие номера и да си събере песните.

Иначе Галена и Джена са еднакво фалшиви на живо, но поне първата е загърбила ромската си същност и се опитва да изглежда по-западно. За последното съм съгласна. Преса се оля да бълва песни тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...