Jump to content



Митко Пайнера: Загубихме пари от фалирала банка, сега нямаме кредитни задължения към никого! Взех заем от 1 000 000 лева, за да стартирам бизнеса си


Препоръчани коментари

Мъкаааааааааа, страшна мъка наблюдаваме в нета, след това интервю. Нито тук пишат, нито в Сигнал +. Рухнаха цели концепции, грижливо акуширани 15 години. Да, неприятно е да се констатира след това интервю, че Камелия ще я гледаме само по Планета, защото ситуацията бе шанс, тя да се договори и с ФЕН ТВ и Балканика за ротация. Това е цената, която тя ще плати, за да е само по Планета. Това за непросветените дори значи, че няма да е само инцидентно по ТВ-то на Митака, за ужас на троловете в Рамания. Но какво да се прави? Трудно се пише в тази тема след като Митака публично остреля половината си фирма и назидателно им показа, че може да прави каквото си иска с тях, защото ще им раздава наградки. В тази връзка да питам едно нещо.... десовите: - Как ще коментират това?

 

Митко Димитров: Напуска ни този, който бихме желали да ни напусне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мъкаааааааааа, страшна мъка наблюдаваме в нета, след това интервю. Нито тук пишат, нито в Сигнал +. Рухнаха цели концепции, грижливо акуширани 15 години. Да, неприятно е да се констатира след това интервю, че Камелия ще я гледаме само по Планета, защото ситуацията бе шанс, тя да се договори и с ФЕН ТВ и Балканика за ротация. Това е цената, която тя ще плати, за да е само по Планета. Това за непросветените дори значи, че няма да е само инцидентно по ТВ-то на Митака, за ужас на троловете в Рамания. Но какво да се прави? Трудно се пише в тази тема след като Митака публично остреля половината си фирма и назидателно им показа, че може да прави каквото си иска с тях, защото ще им раздава наградки. В тази връзка да питам едно нещо.... десовите: - Как ще коментират това?

 

Митко Димитров: Напуска ни този, който бихме желали да ни напусне!

Айде пак Десовите :1000 (29):

Сашо ти каза, че прави намеци за Бони, Пламена, а мен ако питаш и за Рени. Сам си казва, че не е очаквал Деса да напусне и е било като гръм от ясно небе ххаха

Ясно е, че не се отнася за Деса и Кама. Деса му беше златната кокошка тогава, явно е смятал, че ще се пречупи, тя си е мислела същото и накрая като никой не е отстъпил си е била шута. Кама не е проста и си знае интереса, ако се договорят нещо с Митака ще е ок, но и от двете страни ще са нужни компромиси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що да го коментираме...това не е за Десислава.И не е за 2003 год.,а към днешна дата.

Камелия ще я гледаме като Боева...от дъжд на вятър!

 

Ами, как да не е за Деса? - пасва идеално даже. Да ти диря ли постове как 2 месеца говореше? - никога, никога, никога.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, как да не е за Деса? - пасва идеално даже. Да ти диря ли постове как 2 месеца говореше никога, никога, никога.... :1000 (29):

 

Ееми не е за нея. За нея нали казва, че се изненадал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееми не е за нея. За нея нали казва, че се изненадал.

 

Лъже, като за Андра. Прекрасно е знаел, че Деса няма да работи на това темпо след 2002 година и с онзи договор, към който подписа с анекс, след като се върна от САЩ. Разбира се, направи го за награди, ама не и изнасяха последствията. Всъщност, Деса вече бе хванала Галин и си бе направила сметката, че с брак с него се подсигурява и може да се отърве от Митака. Какво се правят на разсеяни всички, че не го мислят същото?

 

Пайнера им казва, че вече се е разбрал с Кама, а тук има съмняващи се? :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тези цитати могат да ви затвърдят всеобщото мнение за чича ви Митя. Този човек и в дъното на червата си не струва!

 

Да, ами както ви казах – да е жива и здрава да си харчи парите. Ако й е такава причината, жалко...

За Пламена - нито той е нейният откривател, нито той има права над името Пламена, нито пък тя е длъжна да дава процент от хонорар, който не е свързан нито с продукция на фирмата, нито с услугите, които фирмата извършва. Тя е там като себе си. Що за договори са това? Камелия като беше всеки ден по ТВ2 или там какъвто беше каналът - плащала ли е хонорар от заплатата си? Глория, Есил и Мария платиха ли проценти от Mюзик Айдъл, Денсинг старс и България търси талант.

Това няма никаква логика и евала на Пламена, че е напуснала смешната му фирма.

 

- Ами, че договорът си е договор, ние можехме да стиснем зъби, да й кажем: „Хайде да те видим как ще го развалиш, при положение че ако решим, можем да ти намерим 300 кусура!”.

Ето - най-накрая да си го каже. "Ако решим..." - ако решат, т.е. ако си платиш добре и ние можем да вземем решение - ще станеш звезда, ако не - не кусури, ами и фирменски ритници и клопки ще ти създадем. Т.е. иде реч, че фирмата винаги може да те обърне на 360 градуса и ти си никой в нея - ако не разбирате въпросния цитат и въпросното становище на господина "пионер"!

 

Имахме успех от първия албум, който продуцирахме и направихме съвместно с нея. „Дансингът на самотата” се казва. Във втория си албум при нас обаче тя реши да приложи малко по-различна тактика – да привлича новото поколение чрез рокаджийски песни. А нашият съвет към нея тогава беше да си запазим почитателите, които вече са факт, с доказалите се в стилово отношение песни, характерни за нея. Но тя реши друго и направи това свое отклонение, което е нейно право. Направи едни дълги баладични песни и албумът съответно нямаше същия успех. После приключихме отношенията си. Не че сме се карали с Лили Иванова, просто разбрахме, че не може така да се работи

А ето го и прословутото ограничение във всичко, за което един творец со мечтае - именно разнообразието.

Този албум на Лили Иванова е най най-различният и вътре има доста качествени песни, софт рок, модерно звучене и хубави текстове. Сещам се за песента "На И".

Но чичо ви Митко винаги е обичал да залага на сигурното, на това, което ще донесе приходи, т.е. не гледаме да творим, а да вадим продукция. Тук се крие и отговорът ви за Кости и Оцко, това е еднообразието, в което Димитров изпитва оргазъм години наред. Той обича да е направил плановете за парични постъпления още преди сътворението на продукта. Така че схемата е ясна и проста - трябват ни пари, ти искаш участия и популярност - правиш обичайното, защото фирмата си има калъпи и работи по тях.

 

Думи нямам за това, което прочетох черно на бяло. И макар, че ми е ясен като бял ден, чудя се някои тук как още не проглеждат.

Не се ли чувствате жертва на един долен бизнес - питам феновете на по-вървежните?

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъже, като за Андра. Прекрасно е знаел, че Деса няма да работи на това темпо след 2002 година и с онзи договор, към който подписа с анекс, след като се върна от САЩ. Разбира се, направи го за награди, ама не и изнасяха последствията. Всъщност, Деса вече бе хванала Галин и си бе направила сметката, че с брак с него се подсигурява и може да се отърве от Митака. Какво се правят на разсеяни всички, че не го мислят същото?

 

Пайнера им казва, че вече се е разбрал с Кама, а тук има съмняващи се? :1000 (10):

Фоксе, дано са се разбрали ама по-важното е каква продукция ще изкара Кама, не какво се е разбрала с Пайнера. Това си е тяхна работа и всичко е бизнес.

Иначе Деса ако е разчитала на Фафлата :D нямаше да му бие шута тя. И бракът й с Галин е чак през 2006 ако не се лъжа, но да била е с него след като "Просто забрави" е снимана у тях и после за промоцията на албума бяха спонсори.

И като почнете с тея награди, та тя има една награда от Планета за 2002, какво като е най-голямата. Ако е примирала за наградите щеше да си седи и да си работи със същото темпо като през 2002, а тя изобщо нямаше чак толкова продукция, пролетта пусна "Думи две" и "Не вярвам", лятото "Няма те до мен", есента щеше "Черни сълзи" с клип да излезе...даже албум едва ли е готвила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нищо не разбрах,уж на Кама не и е било хубаво да работи там,заради това,че я ограничава ли,сега пак и е с тях?

Май се противоречи,не знам каква им е уговорката за реклама,но неин клип от 27.10 нататък аз не съм видял по Планета.

Митко обаче как лъже,тя Деса си каза истината за раздялата в едно интервю,а той сега смотава за някакви договори и глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нищо не разбрах,уж на Кама не и е било хубаво да работи там,заради това,че я ограничава ли,сега пак и е с тях?

Май се противоречи,не знам каква им е уговорката за реклама,но неин клип от 27.10 нататък аз не съм видял по Планета.

Митко обаче как лъже,тя Деса си каза истината за раздялата в едно интервю,а той сега смотава за някакви договори и глупости.

Е, как - дават Само за минута често... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митко обаче как лъже,тя Деса си каза истината за раздялата в едно интервю,а той сега смотава за някакви договори и глупости.

Не са му задали правилно въпроса за "Няма те до мен", тя е искала да са съпродуценти явно не само за този проект, а и с оглед на нещата, че доста често тя си е автор на музиката и текста, като цяло така да бъде...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са му задали правилно въпроса за "Няма те до мен", тя е искала да са съпродуценти явно не само за този проект, а и с оглед на нещата, че доста често тя си е автор на музиката и текста, като цяло така да бъде...

 

Раздялата им не е ли заради "Черни сълзи"?

Все пак "Няма те до мен" е излязла в тяхна компилация през лятото,а те се разделят септември-октомври.

Нещо ти говореше за клип към Сълзите,може ли по обстойно да разкажеш..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, дует си е горе-долу. :D

 

Фючиринг е,нямат общи части,а тя пее 2 реда на кръст,глупаво е да се причислява Камелия към проекта на Галин,все едно аз да кажа,че "Горе долу" или "Ще си говорим пак" са дуети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Раздялата им не е ли заради "Черни сълзи"?

Все пак "Няма те до мен" е излязла в тяхна компилация през лятото,а те се разделят септември-октомври.

Нещо ти говореше за клип към Сълзите,може ли по обстойно да разкажеш..

Не е заради сълзите. За него май имаше някаква игра в Нов фолк да се изпращат сценарии и предложения и видео май е снимано на тази песен, но не е видяло бял свят. "Кристални сълзи" на Люси пък е била за техен дует, но после той си я е записал сам.

Иначе в Горещо за "Няма те до мен" каза, че е платила всичко, автор е и на музиката и част от текста и е искала да са съпродуценти. Тя песента хубаво си е излязла, но и договорът й тогава е изтичал и вече са преговаряли за нов, сигурно за него е имало условия от нейна страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупава, тъпа, идиотска..... не знам как да я нарека, постъпка от страна на Пламена!

Първо има глас, има хляб в нея - стига да не прави мазнотийки, точно песни като "Не е точно любов" много й лежат, можеше да успее, защото е талантлива, а тя заради единия хонорар напуска "Пайнер". Тя губи. Не знам в Съни дали ще има успех. За Бони, Софка и най-вече Лияна винаги има надежда там, правят си хитове, макар първата отдавна да не е видяла такъв, усети къде й е мястото... Плама там не я виждам. Тъпо, тъпо, та чак вдлъбнато!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фючиринг е,нямат общи части,а тя пее 2 реда на кръст,глупаво е да се причислява Камелия към проекта на Галин,все едно аз да кажа,че "Горе долу" или "Ще си говорим пак" са дуети.

 

Не е баш тей, Камелия си има достатъчно дълги части в песента. Не е като "Горе-долу" и "Ще си говорим пак". Иначе това си е сред успешните проекти на Галин, който им е важен, тей че ще си я въртят, това е причината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

- А връща ли се Емануела в „Пайнер”, както упорито се пише от известно време насам?

 

- Аз поне не знам за такова нещо, пък тя, ако идва без мое съгласие и без мое знание, това вече е друг въпрос... Такова нещо не е възможно изобщо да стане! Няма такова нещо! Ние съблюдаваме коректността с колегите с другите продуцентски фирми. Винаги се чуваме, когато някой изпълнител пожелае да смени мястото и фирмата. Но принципно ние не вземаме изпълнители, които преди това са били в други фирми, защото те си носят имиджа оттам. Не желаем да правим такива кръстоски! А и цялото им предишно творчество остава във въздуха в такъв случай, просто се проваля… Въпреки това имаме няколко такива случаи, но всичко е било точно и коректно. С Емануела нито съм говорил, нито съм се чул с някого от фирмата, за която тя работи.

 

Още разбити легенди, разпространявани от идиоти в Рамания през последната половин година, този път за Емануела. :1000 (29): И още такива за това как Пайнера воювал с конкуренцията, като целта била да я размаже, за да властвал той. И още за легендите, как без Пайнер не можело и т.н. А да, само за Софка и Тони Стораро не питаха дали ще идват в Пайнер, че тук се лееха реки от "прясно" инфо, за скорошното им привличане.... с напомняне, че цялото им трворчество оставало във въздуха. Това интервю става все по-интересно, а още не съм започнал да сравнявам версията на Митко Пайнера за Деса, с нейните бръщолевения в "Автограф", "Лабиринт", "Открит микрофон", БТВ, Нова ТВ, ТВ7 и във всички медии от 2003 година насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това интервю става все по-интересно, а още не съм започнал да сравнявам версията на Митко Пайнера за Деса, с нейните бръщолевения в "Автограф", "Лабиринт", "Открит микрофон", БТВ, Нова ТВ, ТВ7 и във всички медии от 2003 година насам.

Фоксе, само ти анализираш като проф. Вучков и почваш да правиш литературно-интерпретативно съчинение на интервюта, изяви, подмятания и т.н. Никой от масата не се вълнува коя кога е напуснала, ама защо, ама как, ама с кой спи, ама кой й плаща песните, че еди коя си е взела Песен, а е трябвало да вземе Дует и т.н. :mf_surrender: Кучетата си лаят, керванът си върви.

Пусни всички интервюта на Деса, тя след Глория ти е другата любимка, няма лошо. Защо е напуснала го е казала още в първата си поява в Горещо, след това версии други не е развивала. А ти до вчера обясняваш как Планета не е фактор, как е дъното, как Кама ще я спукват по всички други ТВ и от Планета ще ги е яд, а днес си с съвсем други мнение и обосновка.

Хубаво е, че така те радват и вълнуват такива сеири, но и с Кама и без Кама животът продължава. Преса нито ще си върже черно ако Кама е в Пайнер, нито ще спре да пее заради нея, нито нищо :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досадно става във всяка тема да се навира Камелия, която няма актуални проекти, както и някакви стари неща, дъвкани милион пъти, свързани с договори, напускания и прочее глупости. Според мен Пайнера е маркирал няколко интересни акцента в интервюто, върху които да си насочите фокуса на внимание, а има къде-къде по-пикантни неща, които винаги остават необсъдени, но и самият Пайнер никога няма да ги спомене в интервю. Клетите ни журналя, колко са зле - едни и същи въпроси цял живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...