Jump to content



Митко Пайнера: Загубихме пари от фалирала банка, сега нямаме кредитни задължения към никого! Взех заем от 1 000 000 лева, за да стартирам бизнеса си


Препоръчани коментари

Легенда №1 - Пайнер са толкова велики, че могат да се разделят с всеки и не го приемат въобще като поражение!

 

Същата е опровергана още с първият въпрос на журналистката - Пламена е бурно обругана за това, че е напуснала! Дори в едно изречение Митака казва, че ако са искали, 300 кусура са можели да и намерят. Иначе вече 20 години ни се говори от медиите около Пайнер, че видиш ли те са над тези неща. Възможно е самите медии да излъчват такова послание, но Шефът не е на такова мнение и ясно показва с думите си относно Пламена, че не само го е яд, но и през зъби признава провала си с нея, защото е очевиден. Това последното би трябвало да го адмирираме, защото Пайнер никога не са дори намеквали, че е възможно да се провалят с нещо. Те внушават успешно на второ и третото поколение чалгарчета (аз съм от първото), че са толкова безалтернативни, че просто е дори смешно да се мисли за бизнес в чалгата без тях. Да де, ама като прочетем едно старо интервю на Ненчо Касъмов от 2004 година се оказва, че албум на Севдалина и Валентин Спасови е продаден в на 1 000 000 копия тираж. Но внушенията и промиването на мозъци е система в Пайнер, на която се базира целият им бизнес. При тях с пълна сила важи принципа, че една лъжа повторена 100 пъти става истина.

 

Забравих да спомена тук, че това с Пламена бе демонстрация, за низшите твари като Деса. Очевидно човека му бе доста криво, че табуретката му си приписва някакви никому неизвестни заслуги и се изкарва по неговата телевизия едва ли не манна небесна, по която той умирал от мъка и на 62 години. Всъщност, на него тя му трябва само, за да изкарва от нея някакви пари, че да не се договори с Касъмовите или там с Крумчо, щото както виждаме и те обновяват личният състав. Знаел е отдавна, че е пропаднала доста и това си личеше по евтинджос клиповете, които правеше. Последният читав бе "Черен сняг", ама това бе преди повече от петилетка.

 

А да, още нещо от интервюто, за което не писах одеве. По-назад в темата онзи досадник Пачо "кралският", по-скоро "сърбоманът" от Троян или де да знам там от някъде, не тоя "енджоя", който вече не го различавам от Лукас по "интелект", спомена за Лили Иванова и опитът на Митака да я култивира като комерс-певачка. Пайнера тук премълча или по-точно послъга за Лили. Значи проблемът между тях не бе за стил музика, таргет групи или такива неща. Митака опита да изнуди Лили Иванова, колкото и да ви се струва това невероятно. Беше и обещал да финансира всичко сам, ако тя му прехвърли правата върху цялата си продукция от 60-те насам. Малко е нагъл, а? - но опита човека. Лили обаче е гърмян заек и на момента се изнесе, като в интервюта само така лежерно спомена:

 

"- Митааааак, Митак, на мен краставици не можеш да продаваш, защото съм стар краставичар."

 

Така голямата Лили Иванова просто благодари, за сътрудничеството и му пожела успех. Нещо, което направи Камелия, но не и Деса преди 12 години. Не намеквам нищо. Само маркирам как го правят големите и как дори издънили се като Митака ги уважават след това, именно заради такова отношение. И поради тази причина, на тази Нова година, чичо Митко вдига телефона и поздравява специално тези дами, за да не изглежда като засегнат простак, а широко скроен типаж, който усеща кога е прекалил и как в този бизнес не трябва да се горят мостове, щото не се знае какви времена ще дойдат. Че годинките минават, а неговите неследници не дават никакви индикации, че имат някакво желание да му продължат бизнеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само маркирам как го правят големите и как дори издънили се като Митака ги уважават след това, именно заради такова отношение. И поради тази причина, на тази Нова година, чичо Митко вдига телефона и поздравява специално тези дами, за да не изглежда като засегнат простак, а широко скроен типаж, който усеща кога е прекалил и как в този бизнес не трябва да се горят мостове, щото не се знае какви времена ще дойдат. Че годинките минават, а неговите неследници не дават никакви индикации, че имат някакво желание да му продължат бизнеса.

Толкова големи, че някак никой не им отрази големината, освен интервю (може би поръчково) в едно единствено издание :mf_surrender:

И точно така правят големите - жлъчен пост и случайно някой да не пропусне "ПРИКЛЮЧИ" с главни букви, ама доста пропуснаха :1000 (29):

За разговорите ти с Кама всички знаем, но не знаех, че и с Лили се чуваш, да ти каже как Митака я почитал заради просташкото му искане от миналия век :roll1:

 

Има два въпроса, на които така и не отговори:

1) Защо почна да издигаш Джена едва след интервюто на Кама, а иначе ме "затапваше" като бях почти единственият, който писа няколко пъти след концерта, че може би е получила най-силния прием???

2) Защо до вчера Планета беше дъното, а при евентуална ротация на Кама по нея, днес вече е култ???

 

Ама то отговори не ни трябват, всички знаем защо :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певица на 2002 е Деси Слава.Приеми го най- после,пий едно и лягай:).Няма как да го променим за да си спокоен :lol:

Притесняваш ме вече,НО РАЗБЕРИ...ТЯ НЕ МОЖЕ ДА ПЕЕ,КАК ДА Я НАПРАВИМ ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА:)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певица на 2002 е Деси Слава.Приеми го най- после,пий едно и лягай:).Няма как да го променим за да си спокоен :lol:

Притесняваш ме вече,НО РАЗБЕРИ...ТЯ НЕ МОЖЕ ДА ПЕЕ,КАК ДА Я НАПРАВИМ ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА:)))

И Кати пръскаше с хитове, но никога не е била Певица на годината. Той забрави, че точно Кати и Кама бяха сочени за бездарници :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Кати пръскаше с хитове, но никога не е била Певица на годината. Той забрави, че точно Кати и Кама бяха сочени за бездарници :mf_surrender:

Не...просто му е мъчно на лисичко,има един блян,а той никога няма да се осъществи.Горкия....жал ми е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

- В какви отношения сте с Коко Динев? Не е тайна, че в бизнеса рядко може да има приятелства, защото конкуренцията е твърде голяма…

 

- Веднъж казах, че не ми се говори за Коко Динев и след това стана от мухата слон. Имах предвид, че Коко Динев си знае неговия бизнес, аз си гледам моите неща. За мен той е бил винаги един точен човек, с когото съм се разбирал – каквото е казвал, винаги е ставало, както е било и от моя страна. Лошо не мога да кажа за него. А относно личните взаимоотношения, които са имали или имат певици от фирмата ми с Коко Динев, това са си техни лични неща.

 

- А с Петко Димитров?

 

- С Петко нямаме проблеми, защото пресечните ни точки са относно дискотеката, доколкото той има намеса в този бизнес. Зная, че от време на време се пишат разни неща, че съм скаран с този, с онзи, но ето, пред вас казвам самата истина, както съм правил винаги досега. Нямам време за излишни ядове и нерви. И съм елиминирал отдавна хората, които не са били точни във времето.

 

Тази тема е към своя край само, защото модераторите търпят двата трола на Деса, да осират поредна тема със спам. Аз с простовати хора няма да се занимавам, но все пак последният пост в тази тема, в която Пайнера зашлеви публично Деса ще е мой. Забележете, че той е конкретен като компютър в изказванията си за Емануела, Кама, за Веско Маринов и за банките. Нито дума излишна не казва, но с Пламена и Деса се отпуска и ги плющи яко, та пушек се вдига. Какво да се прави? - с пачите така се действа. И ако Пламена не знае какво е това "стокхолмски" комплекс, Деса отдавна е наясно. С две думи, "стокхомски" комплекс е когато насиления започва да харесва своят насилник. Изводите нататък си правете сами.....

 

Но да оставим тези неща и да видим какво още им в това интервю. А то не е незначимо, защото виждаме как Пайнера бяга от отговори, за съдържателят на черното тото и бивш ВИС-аджия Коко Динев и подобен цървул, ама от друга групировка "777" Петко Димитров. За Коко няма особено какво да каже, защото неговият принос към бизнеса в чалгата е, че е осеменил 3 от куклите му и плющеше в продължение на 5 години Преслава. Обаче Петко му е много неприятен. И това е така, защото заради Петко започна да пуска бонуси на дискотеки, за да му ангажират чалгарките на промоция. Причината - отново "блестяща" идея на Ивана, за цакане на конкуренцията.

 

Преди години, някъде около 2008 година, ако не се лъжа, Ивана започна да плаща по 1000 лева на ръка на мениджъри на клубове в Пловдив, че там и е най-удобно, понеже живее в града, за да я канят всяка седмица. Тя имаше голям хонорар и не я бъркаше, че ще даде 4000 лава на някакъв цървул без знанието на шефа му, но ще бъде ангажирана 4 пъти по 6000 лева, което прави 24 000. Като даде половината на Пайнера за нея остават 12 000. А махне ли се "инвестицията" и в мениджъри, чисто за нея оставаха 8000 по тази система. Иначе, никога нямаше да я викнат повече от 1 път, а това значеше чисто за нея само 3000, но и значително по-малко участия, което биеше по реномето, рейтингът пред Пайнер и естествено оценката на наградите. За тези практики обаче в София разбраха цели 2 години по-късно - към 2010 година. И понеже Петко все се пише баш`тарикат, започна да пробва всички с тази схема. Той започна с Преслава, после привлече за "каузата" и Галена, Андреа, Анелия и т.н. Ръсеха му по 1000-арка и си правеха по 4 участия на месец в "Найт Флайт", а тук брояха ли брояха участия. Да, ама Пайнера разбра и моментално резби тази схема, като започна да пуска бонуси по 10% при повече ангажирани свои изпълнители и 20% пир непродаваемите по повече от 1 път месечно Преслава и Галена. Не бе особено щастлив да дава гювеч, на клубове, но по-добре така, защото през 2009 година примерно, на Преслава често и отказваха участия в клуба на "Мария Луиза", защото нямало хора.

 

Не знам защо тук си мислят, че той е собственикът на "Найт Флайт", след като цял живот е на хранилка при истинският бизнесмен в тази групировка Николай Гигов. Но в медиите напоследък чета, че от огромната им инвестиция в "Клуб 33" в Студентски град нищо не излиза и Петко и аверите му, сред които е и Валери Божинов са пред фалит в този бизнес. Можели да шитнат клуба за 500 000 лева, но кой ще плаща заема от 2 милиона нямам идея. Та този Петко е пример, че когато си тарикат, рано или късно ти намират цаката, а неговата я намери Пайнера, като за назидание не му даваше с промоции нито една чалгарка и те почти спряха да ходят в клубовете му. Гледам в момента от началото на годината, че нещо опитва да се сдобри с Митака, ама трудно става тая работа. И защо си мислите, че му се провали схемата преди години? Ами предложи подобна оферта, на който не трябва от Чипровци и айде към фалита......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно си бил там и пред тебе са се случили нещата

Можеш да залъгваш децата и тези които не те знаят,но вече не си интересен с лъжите и нагласените истории да изкараш една пълна бездарница някакъв фактор във фолка към днешна дата... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно си бил там и пред тебе са се случили нещата

Можеш да залъгваш децата и тези които не те знаят,но вече не си интересен с лъжите и нагласените истории да изкараш една пълна бездарница някакъв фактор във фолка към днешна дата... :helpsmilie:

 

Алооооооооооо, не си си на скайпа, а в обществен форум, където има правила. Ако не можеш да си пишеш с хората и да водиш разговор с тях поне не им пречи. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

да и ще кажа какво мисля-а именно,че си патологичен лъжец и смятам,че трябва да не ти се дава трибуна за измислени истории,които представяш за истина без каквито и да е реални доказателства и най-вече ,че не търпиш критика,особено ако се отнася до онази презряла марула.Има си блогове,там си пиши съчиненията.Или поне след километражните постове пиши "из съчиненията на Цветан"

Link to comment
Сподели в други сайтове

да и ще кажа какво мисля-а именно,че си патологичен лъжец и смятам,че трябва да не ти се дава трибуна за измислени истории,които представяш за истина без каквито и да е реални доказателства и най-вече ,че не търпиш критика,особено ако се отнася до онази презряла марула.Има си блогове,там си пиши съчиненията.Или поне след километражните постове пиши "из съчиненията на Цветан"

 

Това вече е лична обида. Прекали, модераторите да се заемат с този.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога истината е обида...Да се заемат и с теб като обиждаш ,че с Енджоя сме прости.

Няма да ми затвориш устата,каквато е целта ти!Отдавна трябва някой да те постави на мястото ти и да ти каже реалността каква е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук явно те толерират,да не си на заплата ,освен от тази на Камелия?

Убеден съм,че ако те няма и модераторите ще си починат ,дразниш и то умишлено всички до един-освен останалите 2ма фена на кукумявката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също съм на мнение, че това е патологичен лъжец и всички тия малоумни истории са измислени и той наистина си вярва в тях...Психолог съм и мисля, че имам право на такова мнение... :helpsmilie:

Както казаха по-горе има блогове, нека си пише там, тук разваля всяка тема с лъжите си и тази Камелия, която дойде до гуша на всички...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да чистя? Цялата тема е спам, аз не виждам някой да дискутира нещо. Двама-трима едни и същи пишете.

 

Само на последните 2 страници се насраха. Аз пиша по темата, а те вървят по мен тролейки като папагали. Няма много за чистене.....

 

Виждат, че не могат да опонират и просто окепазват всяка тема, защото нямат аргументи. Жалка история, но типична за тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

какво да ти опонираме като с теб се води монолог-едно си баба знае и това повтаря.А ,че лъжеш-така е.Аз съм от 2008 и това ,че не пиша често не значи ,че не чета.Хващал съм те милион пъти.

Нека обаче всички най-сетне разберат,че заради пустата Камелия си готов да си съчиниш истории срещу всички над нея..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на последните 2 страници се насраха. Аз пиша по темата, а те вървят по мен тролейки като папагали. Няма много за чистене.....

 

Виждат, че не могат да опонират и просто окепазват всяка тема, защото нямат аргументи. Жалка история, но типична за тях.

Опонира се на адекватни и реални тези, нещата ти нямат никакъв смисъл и логика, да се спори с теб е все едно да се спори с радиото...Няма какво да се оспорва, когато нямаш и 1 верен ред..Няма как 100 човека да са на едно мнение, а ти само на друго.ЛОГИЧНО?!

 

Как да се спори с човек, който казва за Галин, че е "някакъв си педал" а след като прави дует с Кама, става най-добрия певец? Или човек хранел Джена толкова време, за секунди си обръща мнението, само защото тази в която е влюбен, казва друго??? Ти не си нормален....

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като троленето от страна на вече само 10-ина индивида тук приключи е време, да кажа и аз какво мисля за това интервю. Защото то е най-важното давано от Митко Трендафилов Димитров - Пайнера, от 2008 година насам. Според мен даже е по-съществено от даденото тогава, понеже преди 6-7 години той не каза цялата истина за Деса, а само част от нея и тогава публично уби всичко детско у фенчетата на вечно недоволните агитки на Деса и Глория, като открито каза, че към 2008 година, Ивана му е най-успялата изпълнителка от каталога. Днес е същото, но приповдигнатото настроение в точно две заблудени създания сляпо следващи Деси Слава и тяхното тролене след всеки пост, в който се дискутира нещо от миналото, разводни дискусията и я направи просто спам. Ще опитам да маркирам най-важното казано от Митака, като дам свои прочит на констатациите след интервюто, понеже тук съвсем тенденциозно анализите на интервюто се израждат в спамене по адрес на най-интересната персона в този бизнес за всички времена и нрави, а именно Камелия.

 

Легенда №1 - Пайнер са толкова велики, че могат да се разделят с всеки и не го приемат въобще като поражение!

 

Същата е опровергана още с първият въпрос на журналистката - Пламена е бурно обругана за това, че е напуснала! Дори в едно изречение Митака казва, че ако са искали, 300 кусура са можели да и намерят. Иначе вече 20 години ни се говори от медиите около Пайнер, че видиш ли те са над тези неща. Възможно е самите медии да излъчват такова послание, но Шефът не е на такова мнение и ясно показва с думите си относно Пламена, че не само го е яд, но и през зъби признава провала си с нея, защото е очевиден. Това последното би трябвало да го адмирираме, защото Пайнер никога не са дори намеквали, че е възможно да се провалят с нещо. Те внушават успешно на второ и третото поколение чалгарчета (аз съм от първото), че са толкова безалтернативни, че просто е дори смешно да се мисли за бизнес в чалгата без тях. Да де, ама като прочетем едно старо интервю на Ненчо Касъмов от 2004 година се оказва, че албум на Севдалина и Валентин Спасови е продаден в на 1 000 000 копия тираж. Но внушенията и промиването на мозъци е система в Пайнер, на която се базира целият им бизнес. При тях с пълна сила важи принципа, че една лъжа повторена 100 пъти става истина.

 

Легенда №2 - Деса е напуснала Пайнер, защото не са и дали някаква песен, не са я писали автор на песни и са я спирали да твори!

 

Само казаното от Митко Пайнера в отговор на втория въпрос, праща тази опашата лъжа на боклука още във втория въпрос. А именно - "Аз винаги съм казвал – напуска ни този, който бихме желали да ни напусне!" Естествено тук веднага ще се появят двете досадни "десови" тролчета и ще започнат да цитират като полудели, за да минават постовете и този мой да остане назад, че да не се чете. Нищо такова няма, просто бизнес. Когато Деса твърдеше в продължение на 12 години, че се е махнала заради песни и заради това, че са я ограничавали и спирали творческото и ерато, нямам обяснение защо се връща днес, като ситуацията в Пайнер не се е променила и на йота. Няма да се спирам подробно на това нейно унижение днес, защото то е ясно и за 12-годишните. Ще маркирам едно друго, за което не се говори тук и то правди картинката, която тази лицемерка представя в казионни предавания по Планета, напълно смешни като версия.

 

Легенда №3 - Митака гонил до последно Деса и не са я пускал да си ходи, но тя била непреклонна и мъжки се опълчила, на агресорът Пайнер.

 

Тази глупост приключва още в първият въпрос относно Деса. Човекът казва, че като и свършил договора се разделили. Не споменава нищо за ниви договори. нищо за преговори. Нищо за молби. Нищо за рев и тръшкане от мъка, че видиш ли са загубили блудната си дъщеря, пеещото щастие, безценният глас, който щял да просъществува като "Третият Райх" - 1000 години. Всеки, който прочете последователните обяснения на Митака относно казусът "Деса" веднага разбира как стоят нещата. Ако бе казал същото и през 2008 година, тази натрапница Деса щеше да е още по-смешна. Но все пак Митака може да е простак, но е с поне 1 висше повече от Деса и е бизнесмен, за разлика от нея, която публично призна, че не става за тая работа това лято. Митака и спести пълното унижение през 2008, като не разказа цялата история, но никой не коментира защо го прави днес? Дали не е хванал тоягата и не дисциплинира Деса за хилядите глупости, които изрече при Жена "Маратонката" преди 2 месеца, където горката смотанячка разказваше с трепет на ученичка преди първи секс как била да пее на някаква сватба в "Приказките" и само като се качвала по стълбите на хотела толкова и домъчняло, вероятно за нощите с Митака в някоя от стаите, че си откраднала кърпи и хавлии за сувенири. И в същото време след 2 въпроса на Женя, Деса вече наперено твърдеше, че видите ли като отишла да подписва с Пайнер сега, той по стълбите повтарял постоянно, като някакъв фалирал страхливец, че да подписват по-бързо, че да не стане нещо и този път, та да се разминат. Схващате ли колко е неадекватна в тези свои взаимоизключващи се версии Деса и как в това интервю Митака направо и показва мястото и стола, на който ще седи сред другите във фирмата и как няма да и толерира подобни самохвални и в същото време подценяващи Пайнер изявления? Дори е доста обран, като казва, че видяла как е трудно сама и се прибрала в кошарката, когато стана на 35 и вече сексът не продава както преди, а това в нейният случай значи фалит на кариерата, ако е сама. Добър урок и даде Митака, направо фундаментално за него и аз съм доста изненадан от това, дори да е имало и намеса на PR в редакцията.

 

Легенда №4 - Деса не е клекнала позорно, на по-добри условия за фирмата, за да има награди, а само с гласа и таланта си ги е спечелила!

 

Любимата ми част от интервюто. Защо ли? - защото 10 години говоря, че като се върна от САЩ, Деса подписа нов договор и само заради него бе удостоена на наградите през 2002 година, а не заради някакви хитове и талант. Тогава имаше друг фаворит, зверски мощен и продуктивен. Напълно ъпдейтван като музика и визия. Качествено променен с албум, в който половината песни са в кооперация с хората на Слави Трифонов. Но, Деса спечели славата. И ако за Митака това, че я плющеше няколко години (с прекъсвния) е ОК, да и подари за компенсация слава, то другите 50% от Пайнер, които са собственост на Марийка Димитрова им трябва нещо доста повече от плътски удоволствия, за да канонизират някой. За пред Марийка Деса клекна с нов договор. И това потвърждава за пръв път Митко Пайнер в това интервю. До 2002 година условията на Деса са същите като на повечето във фирмата, без Ивана. Но това не стига и тя се съгласява да подпише нов, при много по-добри за Пайнер условия, че да е мотивирана фирмата да поработи за нея. И както виждате, няма невъзможни неща. За 1 година и се уредиха всички добри гръцки кавъри, критериите на фирмата бяха променени спрямо тези отговарящи на Деса и готово. В началото на 2003 година Деса е щастлива - взима това, за което е работила - награди. Обаче Деса не е по работата. Тя си въобразява, че само ще ходи в някое предаване, ще пее като в караоке и ще се вясва на някое друго участие, а после само ще намине в НДК да си вземе полагаемата скрап от статуетки. В онези времена нет нямаше и за целта 2 интервюта в "Нов фолк", 3-4 при най-голямата и фенка Женя "Маратонката" и готово - Деси е №1. Ама не мислеше така вторият акционер - Марийка Димитрова. Тя натисна Деса на робата, за да изкарва пари за фирмата и само за половин година, на Деса и писна. Намери си някакъв повод за ред медиите за напускане и си би камшика. Разбира се, Митака умираше от яд. Малката мастия го бе изпързаляла, а той бе унижен да обяснява как тази, за която от устата му в продължение на години се лееше мед и масло му направи такъв кур-капан. Няма как да не го признае и в това интервю го прави. Е, 12 години постфактум, но все пак по-добре късно, отколкото никога. Обаче той е злопаметен и както виждате, добре насоли Деса в това интервю, а тя след него мълчи като пукал въпреки, че той брутално я острелва с думите си, че не е успяла сама и се е върнала с подвита опашка при него.

 

Легенда №5 - всички искат в Пайнер, дори най-големите звезди на конкуренцията, а служители в Пайнер си правят интриги без знанието на Шефа!

 

Признавам, не знаех, че Емануела някога е била в Пайнер, дори за малко. Е, нещо да науча и аз от това интервю. Никой не се е родил научен. Забележете изумлението на този средновековен тип от Димитровград, когато му споменават, че Емануела идвала в Пайнер без негово знание? Реакцията му е шокираща. Той дори не може да си представи, че някой може нещо да прави в неговата фирма без негово знание. Дебело подчертава, че даже мухите в сградата на фирмата му летят по утвърден от него маршрут, а пък цял лидер при конкуренцията да дойде без негово знание е само в сферата на фантастиката. Сами си правете изводите за дрънканиците през годините на какви ли не чалгарки, че видиш ли някакви си чиновници във фирмата им подливали вода, а сем. Димитрови нищо не знаели и било възможно да го правят без тяхно знание. На тези легенди след това интервю се слага край завинаги. Всякакви глупости преди години на Мария, че не я въртели в прайм-тайма, а Митака не знаел са глупости. Същото са и обясненията на "основателката" на Пайнер (Глория), която се оплака след РД на Планета миналия месец, че някакви си под Пайнера в йерархията не искали да и правят тийзърче и той не знаел. Имаше само един случай през годините в подобна насока и то за ротация и печелене на класации от Ивана по Планета. но там то бе лично от Хари Янакиев, но той е акционер в ТВ Планета и предполагам затова Митака не го е изгонил веднага.

 

Легенда №6 - Камелия е изгонена от Пайнер!

 

Каквото и да кажа тук, все ще е малко. Такава омраза към Кама има в този форум от 20-ина спамери тук, че всякакви обяснения, че това е някакъв вид ответна реакция на мои изяви в Рамания са особено комични. Не е вярно, наистина я мразите и това е обяснимо. Кама взе най-хубавото от най-силните години на този бизнес и сега може спокойно да се оттегли встрани и само да гледа сеир. И нищо не могат да и кажат или подбъзикват, защото нейното е в нета. Фурорите в това изминаващо десетилетие са факт и са през цялото време. Нейните неща оцеляха, а на доста фалшиви икони на този бизнес се забравиха. Сега и да се мъчат да ги реанимират, каузата е предварително загубена. Защото бизнесът се промени, публиката се промени, мястото на изяви се промени, възможностите за промени и нови ниши за изява почти изчезнаха и останаха само клубовете и 2 концерта в НДК годишно, където за 5-10 минути не компенсират 30 такива на първите турнета. Знаете какво съм писал в предните 10 години за Кама по тези форуми. Знаете и какво става след 2010 година с кариерата и. Знаете и какво каза тя в "Открит микрофон" в началото на 2013 година - че взаимоотношенията и с Пайнер са съвсем различни от тези преди 2013 година, защото договорът и е изтекъл и работят по някаква клауза за автоматично удължаване в стария. Знаете какво спомена и в същото предаване в края на март 2014 година - че от година договорът и с Пайнер е свършил и преговаря за някакъв с тях, но няма подпис, а клаузата за автоматично преподписване в стария още важи. Знаете и какво каза в БТВ през май 2014 - че все още няма договор с Пайнер и продължава да преговаря и затова няма как да е активна, издаваща и по турнета. Но, този път спомена, че се е разбрала как ще работят с Пайнер след края и на автоматичното удължаване от 2013-та. В тази връзка спомена, че са се разбрали тя да произвежда продукция за своя сметка, а Пайнер да я въртят и рекламират безплатно. Така те нямат ангажимент към нея за произвеждане на продукция, а тя не мрънка за това, че те не си изпълняват тяхната част от стария договор и просто прибират едни пари от нейни участия. ЦЪК Е, кое от казаното от нея не бе вярно? Айде да видим какво казва Митака и да приключваме с темата:

п.п. Модераторите могат да почистят спама на двете "десови" спамерчета, че това не е тема за чат....

Link to comment
Сподели в други сайтове

и сто пъти да ги постнеш съчиненията си-няма да станат истина!Както и факта,че ако не си ти да реанимираш музикалния труп на Камелия,досега да бяхме я забравили!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалкото е, че преди години наистина на Фокса се виждаха някакви интересни, пак фанатично написани, но все пак беше интересно да бъдат прочетени, мнения. Към днешна дата не струват и 5 стотинки... :mf_surrender: Буквално се разболя заради една стара фолк певица и дори не знаеш какво пишеш....Сигурно с тази мисъл ставаш и си лягаш....докато Камелия си прибира поредните пари и не я е'е за някакъв си фен от нета и не дай си боже утре стане нещо с теб, тя дори няма и да се сети за теб.....Кофти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде Фокси и Фоксизависимите да укротите малко топката, както се казва. Писна ми да ви чета споровете в този вариант. Поне недейте изсипва коментари на килограм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде Фокси и Фоксизависимите да укротите малко топката, както се казва. Писна ми да ви чета споровете в този вариант. Поне недейте изсипва коментари на килограм.

 

Да, отвратително е.

Фокси да си намери по-интелигентни събеседници, че зацикля покрай тукашните. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...