Jump to content



Митко Пайнера: Загубихме пари от фалирала банка, сега нямаме кредитни задължения към никого! Взех заем от 1 000 000 лева, за да стартирам бизнеса си


Препоръчани коментари

Досадно става във всяка тема да се навира Камелия, която няма актуални проекти, както и някакви стари неща, дъвкани милион пъти, свързани с договори, напускания и прочее глупости. Според мен Пайнера е маркирал няколко интересни акцента в интервюто, върху които да си насочите фокуса на внимание, а има къде-къде по-пикантни неща, които винаги остават необсъдени, но и самият Пайнер никога няма да ги спомене в интервю. Клетите ни журналя, колко са зле - едни и същи въпроси цял живот.

 

Така е, то аз съм ѝ фен, пък вече ми омръзна едно и също да повтаряме.

Как ще коментирате това с Кали например? Митака много искрен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Така е, то аз съм ѝ фен, пък вече ми омръзна едно и също да повтаряме.

Как ще коментирате това с Кали например? Митака много искрен.

Прав е за Кали и е искрен, да не повярваш. Въпросът за Лили Иванова е преекспониран, не знам защо е толкова интересен - да си го бяха спестили. Защо един път не го питат нещо неудобно - за спонсорството на сикаджиите и висаджиите, после Герб и сега и на Пеевски, за ролята му на продуцент, за патакламите между певачките, за нагласените награди и проценти и калпавия състав на фирмата, за други напуснали изпълнители, за НФ, за записването на касетки в мазето в зората. Ще отговори това, което отговаряше относно репликите на Рени за проституцията, някакви простотии тоест. Димитров не е толкова умен, нито с толкова нюх. На него нещата са му се получили с доста доза късмет, не е без помощ и силната ръка на мутри едно време, както и на силен екип в началото и на няколко певици. Той създава впечатление на много ерудиран, но реално си борави с един наизустен сносно лексикален набор и умело прикрива някои дупки в мозъка и еснафски прояви на ниво пазара в Димитровград.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав е за Кали и е искрен, да не повярваш. Въпросът за Лили Иванова е преекспониран, не знам защо е толкова интересен - да си го бяха спестили. Защо един път не го питат нещо неудобно - за спонсорството на сикаджиите и висаджиите, после Герб и сега и на Пеевски, за ролята му на продуцент, за патакламите между певачките, за нагласените награди и проценти и калпавия състав на фирмата, за други напуснали изпълнители, за НФ, за записването на касетки в мазето в зората. Ще отговори това, което отговаряше относно репликите на Рени за проституцията, някакви простотии тоест. Димитров не е толкова умен, нито с толкова нюх. На него нещата са му се получили с доста доза късмет, не е без помощ и силната ръка на мутри едно време, както и на силен екип в началото и на няколко певици. Той създава впечатление на много ерудиран, но реално си борави с един наизустен подходящ лексикален набор и умело прикрива някои дупки в мозъка и еснафски прояви на ниво пазара в Димитровград.

 

Тъп селяк. Повръщам, когато някой го нарече г-н Димитров! :mf_surrender:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав е за Кали и е искрен, да не повярваш. Въпросът за Лили Иванова е преекспониран, не знам защо е толкова интересен - да си го бяха спестили. Защо един път не го питат нещо неудобно - за спонсорството на сикаджиите и висаджиите, после Герб и сега и на Пеевски, за ролята му на продуцент, за патакламите между певачките, за нагласените награди и проценти и калпавия състав на фирмата, за други напуснали изпълнители, за НФ, за записването на касетки в мазето в зората. Ще отговори това, което отговаряше относно репликите на Рени за проституцията, някакви простотии тоест. Димитров не е толкова умен, нито с толкова нюх. На него нещата са му се получили с доста доза късмет, не е без помощ и силната ръка на мутри едно време, както и на силен екип в началото и на няколко певици. Той създава впечатление на много ерудиран, но реално си борави с един наизустен подходящ лексикален набор и умело прикрива някои дупки в мозъка и еснафски прояви на ниво пазара в Димитровград.

 

Но това все пак са 25 години успешно съществуване, през по-голямата част от които "Пайнер" доминира не само в чалгата, а и в цялата музика в България. Така че смятам, че има акъл и качества, принципи също. И смелост, но може би по-скоро в началото повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но това все пак са 25 години успешно съществуване, през по-голямата част от които "Пайнер" доминира не само в чалгата, а и в цялата музика в България. Така че смятам, че има акъл и качества, принципи също. И смелост, но може би по-скоро в началото повече.

За последното изречение си прав. Така е, не отричам тези неща - все пак съм потребител на тази музика и по-специално на продукцията на "Пайнер" от дете, не се отричам от това, но е крайно време да си отворим очите и за компроматите и недотам изпипаните неща, и за самия Димитров като продуцент и личност. Прави ми впечатление, че доста интервюта дава в последните 2-3 години, не знам на какво се дължи. Донякъде е хубаво, но ако има какво да каже, а не заучени фразички, с които да прикрива несъстоятелност.

 

Селянията все пак си личи, а и в последните години много се промениха нещата, прекалено изкомерсиализира бизнеса и плю на основата си този човек, а и се поддава на някои хора, стоящи под него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митко Димитров със сигурно не е интелигентен човек. Пуснете си едно негово интервю. Един интелигентен човек те грабва, веднага можеш да усетиш харизмата, която излъчва всеки, който има поне малко акъл в главата. А той е елементарен. Със сигурност е хитър, но това да си хитър, не те прави умен. Хитрите хора успяват да се възползват от моментите и възможностите, които животът им предлага и да направят нещо с това по тарикатски начин. Цялата фирма Пайнер и телевизия Планета лъха на кабеларка. Всичко, което пряко зависи от Митко Димитров е обградено с лъжи, далавери, а това, което не е- то мирише на евтино и аматьорско. Ми погледнете един Фолкмаратон...толкова години едно и също... Погледнете концертите на Пайнер...толкова години едно и също. Този човек е един идиот, който както казва Стефимир, е имал дозата късмет да се запознае с точните хора и такива като Глория да му дадат шанс.

Ми вижте примерно мутрите. Всички до един са абсолютни идиоти. Един Коко Динев примерно...пълен лешник, но е бъкан с пари. Както и всички дебеловрати неандерталци като него. Това е силата на хитростта, на контактите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митко Димитров със сигурно не е интелигентен човек. Пуснете си едно негово интервю. Един интелигентен човек те грабва, веднага можеш да усетиш харизмата, която излъчва всеки, който има поне малко акъл в главата. А той е елементарен. Със сигурност е хитър, но това да си хитър, не те прави умен. Хитрите хора успяват да се възползват от моментите и възможностите, които животът им предлага и да направят нещо с това по тарикатски начин. Цялата фирма Пайнер и телевизия Планета лъха на кабеларка. Всичко, което пряко зависи от Митко Димитров е обградено с лъжи, далавери, а това, което не е- то мирише на евтино и аматьорско. Ми погледнете един Фолкмаратон...толкова години едно и също... Погледнете концертите на Пайнер...толкова години едно и също. Този човек е един идиот, който както казва Стефимир, е имал дозата късмет да се запознае с точните хора и такива като Глория да му дадат шанс.

Ми вижте примерно мутрите. Всички до един са абсолютни идиоти. Един Коко Динев примерно...пълен лешник, но е бъкан с пари. Както и всички дебеловрати неандерталци като него. Това е силата на хитростта, на контактите.

То само като го погледнеш него виждаш един димитровградски селяндур . Напомпал тялото , с една малоумна физиономия- абсолютна мутра ... ама на дърти години . А компанията му като цяло стана това което е - не толкова заради екипа му , а по-скоро заради певиците . Глория , Цветелина , Нелина , Камелия , Рени , Десислава, Петра ... вижте че до 2001 , 2002 това са певиците които са му вкарали приходите и от албуми и от изяви по-участия .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митко Димитров със сигурно не е интелигентен човек. Пуснете си едно негово интервю. Един интелигентен човек те грабва, веднага можеш да усетиш харизмата, която излъчва всеки, който има поне малко акъл в главата. А той е елементарен. Със сигурност е хитър, но това да си хитър, не те прави умен. Хитрите хора успяват да се възползват от моментите и възможностите, които животът им предлага и да направят нещо с това по тарикатски начин. Цялата фирма Пайнер и телевизия Планета лъха на кабеларка. Всичко, което пряко зависи от Митко Димитров е обградено с лъжи, далавери, а това, което не е- то мирише на евтино и аматьорско. Ми погледнете един Фолкмаратон...толкова години едно и също... Погледнете концертите на Пайнер...толкова години едно и също. Този човек е един идиот, който както казва Стефимир, е имал дозата късмет да се запознае с точните хора и такива като Глория да му дадат шанс.

Ми вижте примерно мутрите. Всички до един са абсолютни идиоти. Един Коко Динев примерно...пълен лешник, но е бъкан с пари. Както и всички дебеловрати неандерталци като него. Това е силата на хитростта, на контактите.

Мнооого си прав. Мутрите също. Какво са мутрите? Бивши борци, вербувани от Държавна сигурност, за да обслужват мръсни поръчки. И когато направиха пари и си повярваха, почнаха да разделят територии и да се гърмят. Прости момчета. Те са подпомагали Пайнер и Ара - ВИС и СИК. Но това никога няма публично да се обяви, въпреки че едно време на обложките на касетките на Милена рекърдс стоеше логото на Вис като застрахователно дружество.

 

В този бранш, така да го кажа, има две принципни имена - Глория и Камелия. Много са различни една от друга, но всяка по свой начин отстоява принципите си. Естествено, че Кама ще напусне Пайнер. Тя е бунтар, свободолюбива, пич, дори чешит. Открита е и не я разбират, тълкува се като скандалджийство, не че не е и така. Не обича тарикати да я лъжат на дребно. Умна е, мисълта й сече. Глория пък като типаж е прекалено сантиментална и предана. Тя е започнала с ООД-то, дали са си много и трудно би се откъснала от тях и виреела добре някъде другаде, та дори сама. Тя си остава себе си докрай, прави песни по свой вкус, не й пука какво се случва, не е болна за награди. Как очаквате тези две жени, тези две индивидуалности да са ок в Пайнер при сегашните условия? Щом и Глория, дето е дипломат голям, проговори за несъответствия. В тази компания и въобще в тази чалга среда трябва да си покорен и продажен, за да ти е комфортно - като "златните кокошки", които са кухи и манипулируеми и не знаят, че ще бъдат захвърлени, защото все някога способността им да снасят ще бъде ампутирана. Затова завръщането на Десислава в Пайнер е падение, доста клекна тя. Всеки иска да заложи на нещо сигурно в несигурни времена, това е бизнес. Ок, обаче не вярвам, че напуснат ли, Глория и Камелия биха се завърнали. Те имат някакво достойнство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнооого си прав. Мутрите също. Какво са мутрите? Бивши борци, вербувани от Държавна сигурност, за да обслужват мръсни поръчки. И когато направиха пари и си повярваха, почнаха да разделят територии и да се гърмят. Прости момчета. Но точно те са подпомагали Пайнер и Ара - ВИС и СИК. Но това никога няма публично да се обяви, въпреки че едно време на обложките на касетките на Милена рекърдс стоеше логото на Вис като застрахователно дружество.

 

В този бранш, така да го кажа, има две принципни имена - Глория и Камелия. Много са различни една от друга, но всяка по свой начин отстоява принципите си. Естествено, че Кама ще напусне Пайнер. Тя е бунтар, свободолюбива, пич, дори чешит. Открита е и не я разбират, тълкува се като скандалджийство, не че не е и така. Не обича тарикати да я лъжат на дребно. Умна е, мисълта й сече. Глория пък като типаж е прекалено сантиментална и предана. Тя е започнала с ООД-то, дали са си много и трудно би се откъснала от тях и виреела добре някъде другаде, та дори сама. Тя си остава себе си докрай, прави песни по свой вкус, не й пука какво се случва, не е болна за награди. Как очаквате тези две жени, тези две индивидуалности да са ок в Пайнер при сегашните условия? Щом и Глория, дето е дипломат голям, проговори за несъответствия. В тази компания и въобще в тази чалга среда трябва да си покорен и продажен, за да ти е комфортно - като "златните кокошки", които са кухи и манипулируеми и не знаят, че ще бъдат захвърлени, защото все някога способността им да снасят ще бъде ампутирана. Затова завръщането на Десислава в Пайнер е падение, доста клекна тя. Всеки иска да заложи на нещо сигурно в несигурни времена, това е бизнес. Ок, обаче не вярвам, че напуснат ли, Глория и Камелия биха се завърнали. Те имат някакво достойнство.

Аз пък в крайна сметка не мога да ги съдя тия "златни" кокошки. Всички тези момиченца като Галка от Смядово, Преслава от кръчмата в Добрич, Джена от Разград и всички други такива момиченца от малки градчета и села... цял живот са си мечтали да бъдат това, което са в момента. Много ясно, че ще се борят със зъби и нокти, да се бъдат такива още дълги години. Напълно нормално е.

А и в крайна сметка... кой вече се интересува какво казват и мислят Глория и Камелия? То песните им вече почти не се забелязват, пък мнението им ще се забелязва. Това е тъжната истина.

Но ... самата чалга си е на изкуствено дишане, подпомагана от желанието на младите студенти да пият, пушат и ебат в ранните часове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С всичко съм съгласен, освен с едно.

ЗАщо тези две певици започнаха да съскат след 20 години в ПАЙНЕР публично. Що не съскаха като вземаха награди? Като имаха силни албуми? Нали тая политика на фирмата е от 15 години?

Той, че Пайнера не става е ясно, ами какво толкова припадате по тези курабии, дето без ротацията на ПЛАНЕТА щяха да бъдат МИс... и бившата на ЗАгоров. Щото много изгодно глорианите забравиха, че Илия имаше огромен принос да има днес продукта Гло.
Link to comment
Сподели в други сайтове

С всичко съм съгласен, освен с едно. ЗАщо тези две певици започнаха да съскат след 20 години в ПАЙНЕР публично. Що не съскаха като вземаха награди? Като имаха силни албуми? Нали тая политика на фирмата е от 15 години.

 

Рядка форма на наглост и лицемерие е да говориш такива неща за Камелия, след като цялото ти съществуване в този форум се базира от прекалено много години на това, да се правиш на отворен коментирайки вечните протести на Кама. Плю си на цялата същност на пребинаването в Рамания, заради елементарен опит да ги сложиш под общ знаменател. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядка форма на наглост и лицемерие е да говориш такива неща за Камелия, след като цялото ти съществуване в този форум се базира от прекалено много години на това, да се правиш на отворен коментирайки вечните протести на Кама. Плю си на цялата същност на пребинаването в Рамания, заради елементарен опит да ги сложиш под общ знаменател. :happyppl:

 

Изобщо не защитавам ПАйнера... просто си задавам въпроси... що след 15 години? Що като почнаха да им ритат кариерите? Това е лицемерие. ТОй оня гледа пари да изкарва... и си гледа интереса. Прави каквото му повелява анаболният мозък. Обаче го прави първично. Тея двете провяват чисто лицемерие, обяснявам си го с влизането в критическата. Жени на 40 плюс са....
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не защитавам ПАйнера... просто си задавам въпроси... що след 15 години? Що като почнаха да им ритат кариерите? Това е лицемерие. ТОй оня гледа пари да изкарва... и си гледа интереса. Прави каквото му повелява анаболният мозък. Обаче го прави първично. Тея двете провяват чисто лицемерие, обяснявам си го с влизането в критическата. Жени на 40 плюс са....

Камелия още 2002 започна да роптае срещу Пайнера , явно не си запознат . От там нататък постепенно почна повече и повече . Ти кво искаш , неможе да им дават пълен игнор и онея да мълчат .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия още 2002 започна да роптае срещу Пайнера , явно не си запознат . От там нататък постепенно почна повече и повече . Ти кво искаш , неможе да им дават пълен игнор и онея да мълчат .

Моля? Някъде да е давала интервюта? Само някакви намеци ... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Някъде да е давала интервюта? Само някакви намеци ... :1000 (19):

Такова беше времето , нямаше как така директно да стават нещата . Но винаги го е споменавала поне от 10г. насам .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такова беше времето , нямаше как така директно да стават нещата . Но винаги го е споменавала поне от 10г. насам .

 

А да бе... било времето сега виновно. Не е било комунизъм. Имаше достатъчно жълти, които убиваха за рейтинг.

 

Можеше, ама не й беше изгодно. ТАка, че не ми обяснявай, че било такова времето. Ако човек е бил свободен и коректен по душа, то ще е независимо от времето. Лицемерие, пусни си оная песен на Есил, писана е за лисицата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

иска да каже беше времето да ходи на турнета и нямаше много реклама като днес -фейсбук и тубата,а само Планета.

Т.е мълчала е щото няма къде да иде!Дърта хитра лисица е тя.Ако беше толкова отворена щеше да си тръгне в пика си да я видим,а не сега ...и в Пайнер и без -все тая ,няма я на музикалния хоризонт с години!

Link to comment
Сподели в други сайтове

иска да каже беше времето да ходи на турнета и нямаше много реклама като днес -фейсбук и тубата,а само Планета.

Т.е мълчала е щото няма къде да иде!Дърта хитра лисица е тя.Ако беше толкова отворена щеше да си тръгне в пика си да я видим,а не сега ...и в Пайнер и без -все тая ,няма я на музикалния хоризонт с години!

 

 

Ми хубаво. Интернет има от 5 години усилено, ама беше хубаво да я пускат по турнетата и да вихри зърна по клубните пилони. Оправдания лесно се намират, но трудно се оправдават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми хубаво. Интернет има от 5 години усилено, ама беше хубаво да я пускат по турнетата и да вихри зърна по клубните пилони. Оправдания лесно се намират, но трудно се оправдават.

 

така е,ама все пак е Камелия-все неоправданата :whistling:

Вече одъртя и няма интерес от 18 годишните към дъртата цица и взехме да мрънкаме срещу Пайнер.С глас няма как да ги впечатли,така че какво остана...

На крива ракета...космоса и виновен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се дали да не ви викна бърза помощ малко преди да излезе новият клип на Камелия по Планета? :whistling:

 

Много хора тук превъртяха след интервюто на Митака и не се усещат....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се дали да не ви викна бърза помощ малко преди да излезе новият клип на Камелия по Планета? :whistling:

 

Много хора тук превъртяха след интервюто на Митака и не се усещат....

Планета нали беше дъното и Кама нямаше нужда от нея, а само тъпата Деса си е въобразила, че Планета е фактор и й трябва ротация по нея :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета нали беше дъното и Кама нямаше нужда от нея, а само тъпата Деса си е въобразила, че Планета е фактор и й трябва ротация по нея :whistling: :whistling: :whistling:

 

Така е, Планета се гледа 10 пъти по-малко отколкото през 2002 година. Но само, за да не си намирате място от яд за това, че не се спряхте да тролите тук заслужавате Кама по Планета. Като се върна у нас ще му дам колкото иска линкове на онзи лицемер Мелето, с протести на Кама от 2000 година насам срещу пошлата система в чалгата, която създава фикции, а не изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, Планета се гледа 10 пъти по-малко отколкото през 2002 година. Но само, за да не си намирате място от яд за това, че не се спряхте да тролите тук заслужавате Кама по Планета. Като се върна у нас ще му дам колкото иска линкове на онзи лицемер Мелето, с протести на Кама от 2000 година насам срещу пошлата система в чалгата, която създава фикции, а не изпълнители.

Тя какво прави 15 години там като не е доволна?

Никой не спори, че Планета сега е по-гледана от преди, въпросът е, че до вчера Кама беше велика и Планета не й беше нужна, днес е обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя какво прави 15 години там като не е доволна?

Никой не спори, че Планета сега е по-гледана от преди, въпросът е, че до вчера Кама беше велика и Планета не й беше нужна, днес е обратното.

 

15 години се доказва и СЕ доказа въпреки конюнктурата, а не избяга като Деса в първия момент, когато я натиснаха на работа. Така се става голям, а не с мрънкане и договорки зад кадър. Още веднъж: Планета е едно нищо днес, но си заслужавате Кама, че да ви гризе така отвътре, докато маргиналите се самоизяждат за бакърени статуетки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

15 години се доказва и СЕ доказа въпреки конюнктурата, а не избяга като Деса в първия момент, когато я натиснаха на работа. Така се става голям, а не с мрънкане и договорки зад кадър. Още веднъж: Планета е едно нищо днес, но си заслужавате Кама, че да ви гризе така отвътре, докато маргиналите се самоизяждат за бакърени статуетки.

Аз щото лягам и ставам с Планета, та много ме плашиш с Кама по Планета :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...