Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Ами тя и Деми Ловато е желязна в пеене, но къде ѝ е хита? :3fdb8960598fa63e:

 

Leona Lewis също... Kelly Clarkson и тя.

От години в музиката не е достатъчно само зверско пеене, а съвкупност от много качества.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Leona Lewis също... Kelly Clarkson и тя.

От години в музиката не е достатъчно само зверско пеене, а съвкупност от много качества.

 

Е имат поне Bleeding love и Because of you...

Кели има повече - My life would stuck without you, What does not kill you...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е имат поне Bleeding love и Because of you...

Кели има повече - My life would stuck without you, What does not kill you...

 

Говоря за момента!

Когато имаха тези хитове се ценеше кой как пее, сега не толкова.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Leona Lewis също... Kelly Clarkson и тя.

От години в музиката не е достатъчно само зверско пеене, а съвкупност от много качества.

Факт! Тези лайфове не могат да създават качествени кадри колкото и да им се ще и колкото атрактивни договри да предлагат на победителя. Обичам ги и двете, но Леона и Кларксън са двете доказателства, че гласище + силна звукозаписна компания + огромен медиен старт не гарантират нищо. И двете кажи-речи потънаха след няколко хита. Леона обаче ѝ личи как ѝ липсва нещо - гласът ѝ е един път. Невероятно мощен и в същото време нежен. Чуйте албума ѝ Glassheart, уникални тупалки има. Всяка Коледа на второ място след All I want for Christmas ми е на Леона коледната песен - One more sleep.

Така че и двете си ги тача, ама къде са сега?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е спадове и падения - култова иронична фраза, харесва ми. Както и иронията, че Кейти е смазала Гага на супер боул.

Ама тя я смаза, разбира се, независимо какво говорят Гага фенчетата. Не само като гледаемост, но и като качество.

Гага си пусна песента в период, в който нямаше много нови песни. Видяхте Шон Мендес как бързо-бързо я измести. Изобщо не ми го хвалете нейното първо място за няколко дни, да не е и часове. Залезе, примирете се, от колко време чакате завръщане и не го получавате.

 

Лейди Гага: "Всичко в кариерата ми след Born This Way ерата е спадове и падения!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз първо си мислех, че Кейти ще смаже с първоначални продажби, но сега не знам дори дали 300 к ще продаде първата седмица.

О, не, абсурд. :1000 (29): Тя и с PRISM не продаде толкова, камо ли с предстоящия... Залагам на по-малко от 100K.

 

Аз когато говоря за Кейти и Гага говоря от страната, от която вече е ясно коя е победителката в борбата им- Кейти. Най-малкото едната беше 3 години в абсолютния ТОП, а другата- 6. И за двете има надежда да направят нещо с кариерите си, но конкретно при Гага не виждам потенциал отново да е чак такава А-листърка. При нея обаче го има това, че тя се постара да утвърди името си в много сфери встрани от попа. И ще продължава- тази или другата година ще участва в римейк на A Star is Born, продуциран от самата Барбра Стрейзънд, който аз лично виждам като хит. Малко или много винаги ще има място за нея по такива места, докато Кейти ако не успее да си върне позициите в попа, до няколко години вече ще е позабравена, за съжаление. А за мен тя трябваше да е новата кралица на попа- стилът ѝ винаги е бил уникален и много открояващ се, също като на Мадона през 80-те. Абе времето ще покаже...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт! Тези лайфове не могат да създават качествени кадри колкото и да им се ще и колкото атрактивни договри да предлагат на победителя. Обичам ги и двете, но Леона и Кларксън са двете доказателства, че гласище + силна звукозаписна компания + огромен медиен старт не гарантират нищо. И двете кажи-речи потънаха след няколко хита. Леона обаче ѝ личи как ѝ липсва нещо - гласът ѝ е един път. Невероятно мощен и в същото време нежен. Чуйте албума ѝ Glassheart, уникални тупалки има. Всяка Коледа на второ място след All I want for Christmas ми е на Леона коледната песен - One more sleep.

Така че и двете си ги тача, ама къде са сега?

 

Не го написах относно шоуто откъдето излязоха, а от спора, че Деми Ловато била гласище, но нямала хит.

Посочих ги като пример за гласища, но не са на челните места в класациите!

Лично бих посочил и двете като мои персонални фаворити, обожавам да ги слушам и имам повечето им албуми на дигитални носители, но за жалост не са масово оценени. Glassheart е брутален, жалко, че не го оцениха, дори твърдяха, че е много слаб. Пф.

Веднага ще отправя поздрав с много моя любима песен:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя я смаза, разбира се, независимо какво говорят Гага фенчетата. Не само като гледаемост, но и като качество.

Гага си пусна песента в период, в който нямаше много нови песни. Видяхте Шон Мендес как бързо-бързо я измести. Изобщо не ми го хвалете нейното първо място за няколко дни, да не е и часове. Залезе, примирете се, от колко време чакате завръщане и не го получавате.

 

Лейди Гага: "Всичко в кариерата ми след Born This Way ерата е спадове и падения!"

Не говорим за песни! Защото Гага от DWYW няма хитов сингъл, а този дори беше пропилян - как не можа да се наеме за 1 седмица,да снима друг клип на нея, ако ще и същия?! После някакви слаби сингли, клип само за феновете без песента да е сингъл, после нова песен по време на реализацията на албума. Не знам какво й става и как може да има нула стратегия в музикалната си кариера. Иначе смазва Кейти с глас, супер боул представяне, успехи извън музиката - златен глобус, Америкън Хорър Стори, Оскар представяния, Олимпийски игри представянето, на последните Грами също, на Супер Боул като пя химна миналата година и Джаз албума, но в попа е трагедия пълна, и откъм.музика, и от към видеа, изкючвайки Джай и Джон Уеин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говорим за песни! Защото Гага от DWYW няма хитов сингъл, а този дори беше пропилян - как не можа да се наеме за 1 седмица,да снима друг клип на нея, ако ще и същия?! После някакви слаби сингли, клип само за феновете без песента да е сингъл, после нова песен по време на реализацията на албума. Не знам какво й става и как може да има нула стратегия в музикалната си кариера. Иначе смазва Кейти с глас, супер боул представяне, успехи извън музиката - златен глобус, Америкън Хорър Стори, Оскар представяния, Олимпийски игри представянето, на последните Грами също, на Супер Боул като пя химна миналата година и Джаз албума, но в попа е трагедия пълна, и откъм.музика, и от към видеа, изкючвайки Джай и Джон Уеин.

 

 

Рики и той започна преди дни да снима American Crime Story. Явно са различни сериали.

И май месец продължава Рики с турне в Испания, но преди това 2 концерта в Америка, а юни продължава резиденцията си в Лас Вегас до септември.

Също и концерти в Португалия и Мексико.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говорим за песни! Защото Гага от DWYW няма хитов сингъл, а този дори беше пропилян - как не можа да се наеме за 1 седмица,да снима друг клип на нея, ако ще и същия?! После някакви слаби сингли, клип само за феновете без песента да е сингъл, после нова песен по време на реализацията на албума. Не знам какво й става и как може да има нула стратегия в музикалната си кариера. Иначе смазва Кейти с глас, супер боул представяне, успехи извън музиката - златен глобус, Америкън Хорър Стори, Оскар представяния, Олимпийски игри представянето, на последните Грами също, на Супер Боул като пя химна миналата година и Джаз албума, но в попа е трагедия пълна, и откъм.музика, и от към видеа, изкючвайки Джай и Джон Уеин.

О, аз съм далеч от мисълта, че това е липса на стратегия - по-скоро стратегия за спасяване на кариерата със сетни сили, но без успех.

 

Рики и той започна преди дни да снима American Crime Story. Явно са различни сериали.

И май месец продължава Рики с турне в Испания, но преди това 2 концерта в Америка, а юни продължава резиденцията си в Лас Вегас до септември.

Също и концерти в Португалия и Мексико.

Дори не са поредица, просто подобни заглавия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя я смаза, разбира се, независимо какво говорят Гага фенчетата. Не само като гледаемост, но и като качество.

Гага си пусна песента в период, в който нямаше много нови песни. Видяхте Шон Мендес как бързо-бързо я измести. Изобщо не ми го хвалете нейното първо място за няколко дни, да не е и часове. Залезе, примирете се, от колко време чакате завръщане и не го получавате.

 

Лейди Гага: "Всичко в кариерата ми след Born This Way ерата е спадове и падения!"

Това е пълна глупост.

Последния сингъл на Гага първия ден продаде 30к. На Кейти Пери се очаква да продаде 17к. Не опира до конкуренция а факти и цифри.

Дали ще си първи при нулева конкуренция или 15-ти при жестока, ако продаваше наравно щяхме да я признаем!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е пълна глупост.

Последния сингъл на Гага първия ден продаде 30к. На Кейти Пери се очаква да продаде 17к. Не опира до конкуренция а факти и цифри.

Дали ще си първи при нулева конкуренция или 15-ти при жестока, ако продаваше наравно щяхме да я признаем!

 

Е, и? Това не значи, че няма да я смачка след това и с гледания, и с продажби.

На Гага песента е много яка, даже ми е странно как флопна и тя така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е пълна глупост.

Последния сингъл на Гага първия ден продаде 30к. На Кейти Пери се очаква да продаде 17к. Не опира до конкуренция а факти и цифри.

Дали ще си първи при нулева конкуренция или 15-ти при жестока, ако продаваше наравно щяхме да я признаем!

Пак казвам - на Кейти песента е слаба. А на Гага - не чак толкова на фона на последните й неща. Но все пак първото място не е никакъв успех, при положение, че цялостните продажби са слаби и 18-годишно момче я изрита от върха за нула време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, и? Това не значи, че няма да я смачка след това и с гледания, и с продажби.

На Гага песента е много яка, даже ми е странно как флопна и тя така.

Ами чакаме да видим.

Прогнозите за ' Апетита''са 17 хиляди първата седмица. Малко са случайте подобни песни да станат хит.

Флопна защото Гага не е това което беше и пак си заеба проекта за да снима филм. Както виждаме изпълнители като Пери, Риана, Ариана и други си имат стратегия и знаят как да работят. Гага е хаос и каотика. И пак не мога да разбера защо тук говорим за флоп. Песента продаде през първата си седмица 128 хиляди и в спотифай вече има над 20 милиона слушания където Гага е супер слаба. В радиото постига все по-голям успех. Да не говорим, че ако ''Бон апетит'' продължава така утре ще е под песента на Гага като продажби.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак казвам - на Кейти песента е слаба. А на Гага - не чак толкова на фона на последните й неща. Но все пак първото място не е никакъв успех, при положение, че цялостните продажби са слаби и 18-годишно момче я изрита от върха за нула време.

Песента на Ката е слаба, но е втори сингъл и има бясна реклама. Също така в него участва един от мъжете които смаза с хит преди няколко месеца.

Стига с това боготворене на тази девойка и подценяване на Гага.

Извинете, топ 15 помириса за 20 минути и тук пак надежди да стане хит. Стефка 3 дни номер едно по продажби и се представя по-добре от другата в САЩ в момента и флоп! Не приемам. :feminist_en:

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Ката е слаба, но е втори сингъл и има бясна реклама. Също така в него участва един от мъжете които смаза с хит преди няколко месеца.

Стига с това боготворене на тази девойка и подценяване на Гага.

Извинете, топ 15 помириса за 20 минути и тук пак надежди да стане хит. Стефка 3 дни номер едно по продажби и се представя по-добре от другата в САЩ в момента и флоп! Не приемам. :feminist_en:

Ама аз не казвам, че успехът на Bon Appetit е по-голям от този на The Cure. Просто казвам, че Гага както блесна, така и угасна, а Кейти ще се завърне. То е показателно, че успехите на най-слабия сингъл на едната и на най-силния на другата (в последните 3-4 години) са сравнително близки като показатели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой беше казал, че Гага е снимала клип!

Поне феновете й са доволни, че след видеото на Причините яде яко хейт. Не.мога да си обясня слабите й гледания в тубата, причините заслужават поне половин милиард, а Илюзията - 200 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама аз не казвам, че успехът на Bon Appetit е по-голям от този на The Cure. Просто казвам, че Гага както блесна, така и угасна, а Кейти ще се завърне. То е показателно, че успехите на най-слабия сингъл на едната и на най-силния на другата (в последните 3-4 години) са сравнително близки като показатели.

Най-силният сингъл на Гага е Applause & Do what you want....:(

Причините май също продаде стабилно около супер боул?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз въобще не мисля, че качеството на песните е проблема при Кейти. Не смятам, че Birthday и This Is How We Do са по-добри от Bon Appetit, но това не им попречи да се задържат поне в ТОП-20-30 със седмици. Кейти просто си загуби своята star power и в момента направо се мъчи да си гради кариерата наново. А като се сетя, че 2015 все още изглеждаше като сияеща звезда със зрелищния Super Bowl и най-големите приходи в музиката. Ако беше пуснала албума още тогава, щеше да е нещо страшно.

Но като се замисля, при нея проблемите започнаха още при неправилната подредба на синглите в PRISM. Dark Horse трябваше да е втори сингъл, така най-малко покрай инерцията Unconditionally можеше да е дори номер 1 или поне ТОП 5 като трети. После покрай същата инерция можеше дори и не толкова силни парчета като Birthday и TIHWD да станат поне ТОП 10, да не говорим за желани от хората различни песни като Legendary Lovers- сигурния номер 1, който тя изпусна. Супер инерция имаше Кейта след дрийма и не се възползва напълно от нея. Въпреки това, ако не се беше бавила толкова, днес все още можеше да разбива.

 

Между другото, Танчето като спомена резиденцията на Рики се сетих, че наскоро за една друга флопаджийка- Бритни- беше обявено, че няма да подновява своята. Може най-накрая да е осъзнала, че масивна поп ера се прави чрез задължително турне. Не съм сигурен дали има някакви надежди за нея като изпълнител, но кой знае...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз въобще не мисля, че качеството на песните е проблема при Кейти. Не смятам, че Birthday и This Is How We Do са по-добри от Bon Appetit, но това не им попречи да се задържат поне в ТОП-20-30 със седмици. Кейти просто си загуби своята star power и в момента направо се мъчи да си гради кариерата наново. А като се сетя, че 2015 все още изглеждаше като сияеща звезда със зрелищния Super Bowl и най-големите приходи в музиката. Ако беше пуснала албума още тогава, щеше да е нещо страшно.

Но като се замисля, при нея проблемите започнаха още при неправилната подредба на синглите в PRISM. Dark Horse трябваше да е втори сингъл, така най-малко покрай инерцията Unconditionally можеше да е дори номер 1 или поне ТОП 5 като трети. После покрай същата инерция можеше дори и не толкова силни парчета като Birthday и TIHWD да станат поне ТОП 10, да не говорим за желани от хората различни песни като Legendary Lovers- сигурния номер 1, който тя изпусна. Супер инерция имаше Кейта след дрийма и не се възползва напълно от нея. Въпреки това, ако не се беше бавила толкова, днес все още можеше да разбива.

 

Между другото, Танчето като спомена резиденцията на Рики се сетих, че наскоро за една друга флопаджийка- Бритни- беше обявено, че няма да подновява своята. Може най-накрая да е осъзнала, че масивна поп ера се прави чрез задължително турне. Не съм сигурен дали има някакви надежди за нея като изпълнител, но кой знае...

 

Бритни е влюбена и май е и бременна пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни е влюбена и май е и бременна пак.

Преди малко си беше качила снимки от фитнеса в стил Татяна, не ми се струва да е бременна... :D Но ако наистина иска трето- сега е момента, тъкмо за догодина може да е готова за първата си по-нормална ера от години насам... :1000 (29):

 

Ние обсъждаме клипа, а тя междувременно пуска лирика... :D Пускам веднага, явно наистина залага на този сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко си беше качила снимки от фитнеса в стил Татяна, не ми се струва да е бременна... :D Но ако наистина иска трето- сега е момента, тъкмо за догодина може да е готова за първата си по-нормална ера от години насам... :1000 (29):

 

Тъй казаха в COOLT вчера, че може да е.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко си беше качила снимки от фитнеса в стил Татяна, не ми се струва да е бременна... :D Но ако наистина иска трето- сега е момента, тъкмо за догодина може да е готова за първата си по-нормална ера от години насам... :1000 (29):

Ние обсъждаме клипа, а тя междувременно пуска лирика... :D Пускам веднага, явно наистина залага на този сингъл.

Много е яко, песента е доста приятна. Дано стане хит, Гага го заслужава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яко, песента е доста приятна. Дано стане хит, Гага го заслужава!

Така е, всичко е ТОП. Сега да пусне и един клип и може да стане по-успешен сингъла.

 

Леле, осъзнавате ли, че почти не останаха големи актуални жени-звезди в световен мащаб? :helpsmilie: Наистина само Риана и Бионсе имат що-годе силни ери, и то след над 10 и повече години на сцена. Всъщност и Тейлър, която също очаквам да разбие с предстоящия албум. И Адел, но тя е друга стилистика, а и не знам дали въобще ще издава нещо в близкото бъдеще, ако въобще някога издава отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...