Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Новият албум на Шакира излиза на 26 май и ще се казва El Dorado. Ако досега беше слух, самата тя го е потвърдила.

Обаче Шакира бие всички по най- ужасна обложка на албум:

 

9119221v.jpg

 

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6217793

 

И щяла нашта да пее на 16 май. Ама тя се сети, че е певица, а не само да седи при Пике.

Страхувала се Пике да не я зареже за по-млада жена и не можела да приеме остаряването.

 

И албумът ще е посветен на Пике с песни за него.

 

С албума тръгва на турне. На турнето ще пътува с децата си. И тя като Рики с тая разлика, че децата на Рики са на турне откакто са родени. :P

http://www.eonline.com/news/850632/shakira...to-gerard-pique

 

Както се вижда албумът ще е и на испански, и на английски. Comme Moi има английска версия в албума:

9119228x.jpg

 

Ама е включила и оригиналната френска версия на Comme Moi.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Despacito може би ще бъде номер 1 за 4-та поредна седмица в City Top 10.

 

De- spa-cito :P

 

Новата на Майли е номер 2 у нас:

Hot Music Charts‏ @ihotmusiccharts 3m3 minutes ago

 

Malibu by Miley Cyrus is number 2 in Bulgaria #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/bg/itunes

 

Hot Music Charts‏ @ihotmusiccharts 4m4 minutes ago

 

Animal by Álvaro Soler is number 1 in Bulgaria #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/bg/itunes

Link to comment
Сподели в други сайтове

Despacito официално тази седмица е номер 1 и във Великобритания и става първата чуждоезична песен номер 1 от 4 години насам там откакто PSY е бил номер 1 там през 2012 😛

 

http://www.officialcharts.com/chart-news/l...-single__19037/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем неочаквано, Кейти мачка с гледания. Почти 9 милиона за 13 часа. Ще мине гледанията на Roar и Dark Horse за първото денонощие! :surprise: Струва ми се, че имаме viral хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Майли, и Кейти смазаха!

Аз още си мисля, че и за Гагалупе не е късно, може и тя да разбие с видеото към "The cure".

Да, наистина, и за Майли забравих да спомена, че върви много добре.

Но в случаите на Кейти и Майли има някакъв елемент на голяма изненада и именно това привлича аудиторията. Гага беше шантава, беше и нормална- не знам какво ново би могла да предложи, за да направи подобен изненадващ хит.

Майли е номер 1 и в iTunes Америка, между другото- точно както очаквах, там кънтри песента е най-харесвана. Иска ми се и Кейти да се надигне при продажбите, но за момента няма такива изгледи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фонси много напредна. Преди часове е пял Деспасито на Wango Tango в Ел Ей заедно с Майли, Кейти Пери, Бекстрийт Бойс и други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Bon Appetit - first day:

 

14,121,458 views

528,077 Likes

108,598 Dislikes

68,673 Comments

 

Мачка! Не мога да повярвам, че дори и аз бях на път да я отпиша, а тя скандализира с viral хит.

Йееееййййй хита на лятото и на годината :)))) Мачкай, Кейтииииии

Link to comment
Сподели в други сайтове

И вторият ден - гледанията паднаха наполовина :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

Aма като почнат на втория час да възхваляват кой кого мачкал,кой изкарал хита на лятото, което още не е започнало, коя ще е кралицата, коя примата....за съжаление Кейти флопна с последните си два сингъла (които според мен са много по-яки от цялата ера Тинейдж Дрийм да речем).Face it.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията не са паднали наполовина. Вече има 8 милиона за второто денонощие, а до края му може и да е стигнала 8.5. Според мен в дългосрочен план най-много да достигне гледанията на Chained to the Rhythm- тоест средна работа. Хит никой не го е наричал, няма и как да го наречем след като само в YouTube е добре. Нарекохме го viral hit, какъвто е. И да, мачка- началните гледания са 15-тата най-добра премиерна гледаемост в цялата история на портала, това е показателно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да, мачка- началните гледания са 15-тата най-добра премиерна гледаемост в цялата история на портала, това е показателно.

 

И какво? Новата кънтри пръдня на Майли има 25 млн. - ти виждаш ли я като новата Wrecking ball? Празвете разлика между хит и рефрешвана страница в ютюб.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кейти отсега набира скорост, споко.. :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво? Новата кънтри пръдня на Майли има 25 млн. - ти виждаш ли я като новата Wrecking ball? Празвете разлика между хит и рефрешвана страница в ютюб.

Отново повтарям- не съм казал хит, а viral хит. На Майли също е нещо такова- първите дни стана супер популярна и гледана, защото хората искаха да видят Майли като нормална. Между другото, и Wrecking Ball започна така, но успя да се задържи, защото тогава и самата Майли беше по-актуална, а и онова беше продължението й след Дисни. Но както се вижда ясно, явно и тя не успява съвсем спокойно да възтържествува след прекалено дългата пауза, която си позволи. Не че тази песен е пусната, за да е някакъв тотален световен хит.

Аз изобщо не съм си давал илюзии, че песента на Кейти ще е невероятно огромен хит, няма как да го водя такъв при положение, че е толкова зле по продажби, радио и стрийминг извън YouTube. Но определено надмина очакванията ми, честно казано преди да излезе видеото на Bon Appetit се притеснявах, че няма да може да мине дори и на Гага John Wayne.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...