Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Отново повтарям- не съм казал хит, а viral хит. На Майли също е нещо такова- първите дни стана супер популярна и гледана, защото хората искаха да видят Майли като нормална. Между другото, и Wrecking Ball започна така, но успя да се задържи, защото тогава и самата Майли беше по-актуална, а и онова беше продължението й след Дисни. Но както се вижда ясно, явно и тя не успява съвсем спокойно да възтържествува след прекалено дългата пауза, която си позволи. Не че тази песен е пусната, за да е някакъв тотален световен хит.

Аз изобщо не съм си давал илюзии, че песента на Кейти ще е някакъв невероятно огромен хит, няма как да го водя такъв при положение, че е толкова зле по продажби, радио и стрийминг извън YouTube. Но определено надмина очакванията ми, честно казано преди да излезе видеото на Bon Appetit се притеснявах, че няма да може да мине дори и на Гага John Wayne.

Защо изтъкваш Гага като пример за провал?

Как очакваш НЕСИНГЪЛ да има 200 милиона, примерно? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо изтъкваш Гага като пример за провал?

Как очакваш НЕСИНГЪЛ да има 200 милиона, примерно? :mf_surrender:

Ами... провал е. Сингъл или не-сингъл, това е клип на Лейди Гага, а цифрите му са като на Бг чалга клип. Rise също не е сингъл от албум, но има 112 милиона.

Но John Wayne не го посочих толкова като пример за провал, колкото като пример за прекалено ниска цифра за име от ранга на Кейти Пери. Ако едвам беше докретала до 20 милиона с втория си сингъл, това щеше да е върховно падение за нея. За радост ги направи за по-малко от два дни с viral хита си. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами... провал е. Сингъл или не-сингъл, това е клип на Лейди Гага, а цифрите му са като на Бг чалга клип. Rise също не е сингъл от албум, но има 112 милиона.

Но John Wayne не го посочих толкова като пример за провал, колкото като пример за прекалено ниска цифра за име от ранга на Кейти Пери. Ако едвам беше докретала до 20 милиона с втория си сингъл, това щеше да е върховно падение за нея. За радост ги направи за по-малко от два дни с viral хита си. :Vishenka_05:

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Заради такива твърдения ми идва да те обстрелям :mf_surrender: Райс на Кейти се въртеше по радиа и телевизии, нали? Отделно имаше някаква заигравка с Олимпийските игри, при Гага тези неща ги няма. Ох, дано да разбие вече и да ви запуши устите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо изтъкваш Гага като пример за провал?

Как очакваш НЕСИНГЪЛ да има 200 милиона, примерно? :mf_surrender:

 

НЕСИНГЪЛ

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Несингъл, ала след успешните разбивации с по 2+ милиарда гледания, а на Гага след песни, които още нямат 100 милиона :mf_surrender:

 

Оправдания... никой не ѝ е виновен за това.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Флоп на майкати ***** rakim

300 млн....това ако и флоп не знам

__________

 

Последните 3 проекта на Гага

 

Perfect Illision 120 млн+Million Reason 100 млн +John Wayne 20 = 240 млн

 

Плазмодий, не намесвай майки и баби и си гледай разпрания гъз, ок ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо изтъкваш Гага като пример за провал?

Как очакваш НЕСИНГЪЛ да има 200 милиона, примерно? :mf_surrender:

Колко такива има, че даже и с неофициални клипове и качени от фенски канали. Гага е не просто флоп, ами вече и не предизвиква интерес. Нещо, което няма как да се каже за Кейти.

 

Несингъл, ала след успешните разбивации с по 2+ милиарда гледания, а на Гага след песни, които още нямат 100 милиона :mf_surrender:

Това си е вина на Гага. Когато I'll show you беше качена, нито Sorry, нито What do you mean имаха много гледания. Просто Джъстин си предизвиква интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И се вижда как новите изпълнители са едно нищо вчера на Wango Tango, а Backstreet Boys идват и взривяват всичко. :P

 

Днешните какво знаете, нищо. Родени сте във времето на най-тъпите изпълнители в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...