Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Отново пренебрегнаха Ри, но пък тя си се наливаше яко и май не й дремеше особено :1000 (29):

Тя колко Грами има изобщо?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грами минаха, идва ред на Premio Lo Nuestro на 23 февруари- където Рики има 2 номинации и ще пее пак. Там ще бъде интересното.

 

При Грами беше интересно за Деми, ама тя не спечели за съжаление, а изкара толкова як албум, но беше толкова готина снощи, все по-красива става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на големия победител на вечерта - АДЕЛ!

Само не мога да разбера каква е тази ненужна критика от фенове и медии, че била спечелила тя, а не Бионсе. Разбирам, че идеята на Lemonade е открояваща се в музикалния свят, но това не значи, че 25 е по-малко заслужил. И все пак е похвално, че и самата Адел каза мнението си на сцената и уважи Би.

Още не не съм гледал представянията, но доколкото разбирам Кейти е разбила. Иска ми се да видя и тези на Бионсе, и на Адел... Гага и Металика не знам защо са ги сложили в не-официалната част от концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на големия победител на вечерта - АДЕЛ!

Само не мога да разбера каква е тази ненужна критика от фенове и медии, че била спечелила тя, а не Бионсе. Разбирам, че идеята на Lemonade е открояваща се в музикалния свят, но това не значи, че 25 е по-малко заслужил. И все пак е похвално, че и самата Адел каза мнението си на сцената и уважи Би.

Още не не съм гледал представянията, но доколкото разбирам Кейти е разбила. Иска ми се да видя и тези на Бионсе, и на Адел... Гага и Металика не знам защо са ги сложили в не-официалната част от концерта.

Кейти? Разбила?

Ц.. нейното изпълнение не ми хареса. Беше фалшива на моменти, иначе сцената беше що годе добре. Въртя се покрай една къща през цялата песен.

 

Евалата на Риана :roll1: Тя само броеше минутите до следващия шот :D Много ме изкефи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти? Разбила?

Ц.. нейното изпълнение не ми хареса. Беше фалшива на моменти, иначе сцената беше що годе добре. Въртя се покрай една къща през цялата песен.

 

Евалата на Риана :roll1: Тя само броеше минутите до следващия шот :D Много ме изкефи!

Гледах Кейти преди малко, беше много добро визуално представяне, с послание.

Жалко, че американците не искат да дадат шанс на сингъла, но тя сама си е виновна...

 

Къде сте гледали, че Риана се е наливала? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах Кейти преди малко, беше много добро визуално представяне, с послание.

Жалко, че американците не искат да дадат шанс на сингъла, но тя сама си е виновна...

 

Къде сте гледали, че Риана се е наливала? :1000 (29):

https://www.facebook.com/MARINAexe/videos/1255379324547383/

...Например :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана наистина смаза - забавлява си се на макс момичето - невероятна!

 

Най-доброто изпълнение на вечерта ;) - https://vimeo.com/203752865

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама разбира се, че 25 НЕ заслужава грами! Тук Бионсе наистина си имаше по-големи заслуги, писна ми вече да налагат скучната Адел... добре, че си взема почивка.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама разбира се, че 25 НЕ заслужава грами! Тук Бионсе наистина си имаше по-големи заслуги, писна ми вече да налагат скучната Адел... добре, че си взема почивка.

И 25 заслужаваше, но не чак толкова, че да я спечели. LEMONADE е албумът на годината, всички по форумите и таблоид сайтовете го казват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, не мога :1000 (29): Риана си е качила клипчето и в инста. Кралица!

 

Невероятна е Риана!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти? Разбила?

Ц.. нейното изпълнение не ми хареса. Беше фалшива на моменти, иначе сцената беше що годе добре. Въртя се покрай една къща през цялата песен.

 

Евалата на Риана :roll1: Тя само броеше минутите до следващия шот :D Много ме изкефи!

 

Явно не си схванал смисъла на цялото представяне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази година прецакаха Би за албум на годината но Адел показа колко я цени и то не веднъж. :Vishenka_05:

Когато Адел го направи е героизъм, когато го направи Преслава - унижение :1000 (29):

Смазала е Аделчица, уникална жена, как си започна отначало изпълнението :1000 (29): Честито й за Грамитата, ядосвам се, че така са подценили Ари, но нищо - догодина ще го вземем.

The Weeknd звучеше по-яко и от студийния запис... невероятен човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...