Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

О, браво, че има и нейни фенове, дето не я възхваляват до небесата с всяко нещо, което прави. Аз не разбирам как е възможно да прави по-интересни перформърси на песента, отколкото официално видео?

Знам колко е досадно върлите фенове да възхваляват щяло и нещяло.

Леко съм обиден, че старата Гага изчезна със 100 без никакво предупреждение. Разбирам, че е преживяла травма и чак сега започва да се възстановява, но да го изразява това с рециклирани кадри от Apple рекламата и зад кулисите на Victoria's Secret?

Не е сериозно това.

 

Песента я обожавам, много се радвам, че се усетиха да подменят A-yo с нея, но клипът е под нивото ѝ.

 

Казах

 

16t1d1.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен насоката при Гага нещо взе да не ми харесва, честно казано. Не откъм комерсиален успех- там е, ясно че позициите са слабички- а откъм представяне. Сега била казала, че всички клипове в ерата щели да бъдат продължения на предишния... тоест да очакваме още 1 или 2 клипа в стил Perfect Illusion и Million Reasons т.е хубави, но не чак толкова отличаващи се. Започвам да се разочаровам, очаквах нещо много по-различно от нея като 'нормална'. Хайде, Perfect Illusion си беше чудесно завръщане в необичаен за нея стил, но оттам нататък трябваше да представя доста по-различни клипове, според мен. Доста от феновете й по света споделят мнението ми.

За следващ сингъл- A-Yo или John Wayne, като гледам се е спряла на първата. Dancing In Circles е страхотна, една от любимите ми в албума, но както ви бях казвал, не съм сигурен дали ми се иска Гага да се комерсиализира чак толкова и да пропее чалга... :D Би я обезличило като имидж ако просто се понесе по актуалното течение, за да има хит- все пак до едно време тя беше тази, която създаваше тенденциите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера с приятелката коментираме Лейди Гага. И двамата сме на мнение, че е вече скучна. Нормалното при нея не върви. Или да си е нормална, но да прави парчета като от ненормалната си ера. Не джазови, балади и прочие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен насоката при Гага нещо взе да не ми харесва, честно казано. Не откъм комерсиален успех- там е, ясно че позициите са слабички- а откъм представяне. Сега била казала, че всички клипове в ерата щели да бъдат продължения на предишния... тоест да очакваме още 1 или 2 клипа в стил Perfect Illusion и Million Reasons т.е хубави, но не чак толкова отличаващи се. Започвам да се разочаровам, очаквах нещо много по-различно от нея като 'нормална'. Хайде, Perfect Illusion си беше чудесно завръщане в необичаен за нея стил, но оттам нататък трябваше да представя доста по-различни клипове, според мен. Доста от феновете й по света споделят мнението ми.

За следващ сингъл- A-Yo или John Wayne, като гледам се е спряла на първата. Dancing In Circles е страхотна, една от любимите ми в албума, но както ви бях казвал, не съм сигурен дали ми се иска Гага да се комерсиализира чак толкова и да пропее чалга... :D Би я обезличило като имидж ако просто се понесе по актуалното течение, за да има хит- все пак до едно време тя беше тази, която създаваше тенденциите.

Извинявай, но Гага стана звезда защото е комерсиална.

Любимките ти - Тейлър и Кейти - също са безбожно комерсиални.

Малко са успешните изпълнители които не се нуждаят от комерс за да видят хит (май само Адел).

За да си върне позициите Лейдито трябва да заложи точно на комерсиални като като ''Dancin in circles'' защото пропадането ще е на ниво Ивана.

Аз дори не мога да повярвам, че е продала близо 700к от албума вече.

Мислех, че милион продажби няма да види.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага според мен просто много си повярва, след като започнаха да я сравняват с Мадона и да я наричат Новата кралица на поп музиката. Обърна на 180 градуса още с втория си албум, избяга тотално от стила си, от екстравагантността си, от всичко, което привличаше хората като цяло.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая имах в предвид 'комерс' със значението на песен, която е в актуалното звучене, както е в момента денсхола. Тоест търсен хит. Иначе че Гага винаги си е съдържала и комерса в себе си- така е, но в началото на кариерата си имаше засилена индивидуалност, която я препращаше в по-различна категория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Какво става с гласа му? :helpsmilie:

 

Дори Кралете имат понякога проблеми с гласа! :(

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това, тук цепи мрака.

 

Тук мачка като Император!

 

Тук дефилира и бившата му, с която се разделиха този месец, като цяло скандално изпълнение :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Joanne" е невероятен албум, аз съм голям почитател на кънтрито, няма как да не ми е любим. Дали обаче промяната в Гага не дойде от това, че толкова я коментираха, подиграваха и се, обиждаха я и я наричаха изрод? Може да и е дошло ту мач. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лейди Гага предпочете да е гей икона отколкото хитмейкърка! Простачка.

Тя открадна гейовете на Мадона и Шер още 2008-ма и пак мачкаше до 2011-та с песни-къртачи. Двете не бяха взаимноизключващи се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Female artists who have sold the most albums in every decade

 

80's: Madonna (70M)

90's: Mariah (115M)

00's: Britney (58M)

10's: Adele (51M)

 

Следващото десетилетие е ред на някоя бездарница, коя ли ще е ? :3fdb8960598fa63e:

Да наречеш Мадона бездарница. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...