Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Гага колко е продала?

На нея основните й успешни албуми се разпределят в двете десетилетия от този век- The Fame (Monster) в първото с около 15 милиона, а Born This Way- във второто с около 6 милиона, според Уикипедия.

Интересно ми е да направят такава класация и за синглите и да видим дали Кейти няма да властва за актуалните години. Макар че и на нея няколко хита й остават в първото десетилетие, но пък в настоящото са й от E.T. натам и нищо не се знае...

Тези дни излязоха някакви мини снипетчета, от които предстоящият албум звучи обещаващо. Дано да е такъв наистина, ама докога ще го бави?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На нея основните й успешни албуми се разпределят в две десетилетия за този век- The Fame (Monster) в първото с около 15 милиона, а Born This Way- във второто с около 6 милиона, според Уикипедия.

Интересно ми е да направят такава класация и за сингли и да видим дали Кейти няма да властва за актуалните години. Макар че и на нея няколко хита й остават в първото десетилетие, но пък в настоящото са й от E.T. натам и нищо не се знае...

Тези дни излязоха някакви мини снипетчета, от които предстоящият албум звучи обещаващо. Дано да е такъв наистина, ама докога ще го бави?

То и Артпопа щеше да е успешен, ако не го бяха преебали, много ме яд, такъв страхотен Артпоп филм - недооценен, такива страхотни песни и потенциални мегахитове. В новият не виждам нещо, което е да потенциален хит, а в предните - нямаше празно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Артпопа щеше да е успешен, ако не го бяха преебали, много ме яд, такъв страхотен Артпоп филм - недооценен, такива страхотни песни и потенциални мегахитове. В новият не виждам нещо, което е да потенциален хит, а в предните - нямаше празно.

Тя в миналата ера явно се депресира от флопа GUY и реши да не пуска повече сингли, а трябваше. В албума имаше поне 2-3 потенциални къртачки. Как можа да не клипира нито една балада!? Gypsy можеше да е супер хит.

Новата ера просто не е чак толкова комерсиална, а и самата Гага като изпълнител вече не е от тези, които предизвикват най-голям интерес. И все пак, в албума има няколко парчета, които също могат да са си успешни, тези дни ги обсъждахме тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Да си припомним хитовете на 2016. Доста добра година за музиката беше, като се направи равносметка!

 

И според мен беше много добра, по-добрa от 2015. :Vishenka_05:

 

Песен на годината по мои вкус си е Formation, миналата година ми беше Love me like u do.

Топ албуми са ми Lemonade, This is what the truth feels like, Joanne и Starboy.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любима песен не мога да си определя, много са и 100 процента ще пропусна някоя.

 

Албум - Lemonade *няма как просто*

 

"Grower" /при мен/ на годината - Dua Lipa - и преди съм я харесвал, ама тая година се запалих по нея.

 

/за grower изключвам Louisa и Zara, те са топ/

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен пък годината е по-слаба от 2015 и 2014.

Любимият ми албум със сигурност е Dangerous woman, харесаха ми още и Starboy, Mind of mine и Last year was complicated.

Забелязах, че доста слушах песни от предните години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И модните награди обрахме. :3fdb8960598fa63e:

Fashion Icon award! (CFDA)

https://cfda.com/news/top-2016-cfda-moment-...ns-fashion-icon

Съгласен съм за повечето награди на Би :Vishenka_05:

Но тук твърдо не съм. Тя е всичко, но не и модна икона. :1000 (29):

 

Има добри попадения, но в повечето случаи облеклото й е потресаващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...