Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Франк Оушън не е изпратил албума си за consideration при Грамитата (отделен е въпросът, че е супер малоумно да номинират само албуми и песни, които са били изпратени, ама то и с Оскарите и Емитата е така... нейсе) - защо не го е направил си знае само той и екипът му.

Кание иска от Грамитата да променят правилата си и все пак да имат албума предвид, когато се гласуват номинираните. За пример е дал Гага.

През 2008 се появява тя, през 2009 я номинират за Just Dance, а през 2010 променят правилата за Best New Artist, които са, че номинираните в тази категория могат да бъдат само изпълнители, които не са били номинирани за Грами предишна години. Променили са изискванията за BNA заради нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лудница ще е. Само чуйте как пее Bad Romance в сравнение с 2009 примерно.

Ако не друго, джаз ерата сериозно ѝ разви гласа. Маниерът е ясно, че и сама може да си промени, но се чува колко по-добър контрол има над гласа :Vishenka_05:

Пресен пример:

 

Да пускат Joanne делукса тука вече, че ще си откажа приордъра :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лудница ще е. Само чуйте как пее Bad Romance в сравнение с 2009 примерно.

Ако не друго, джаз ерата сериозно ѝ разви гласа. Маниерът е ясно, че и сама може да си промени, но се чува колко по-добър контрол има над гласа :Vishenka_05:

Пресен пример:

 

Да пускат Joanne делукса тука вече, че ще си откажа приордъра :feminist_en:

 

 

https://thepiratebay.org/torrent/16058950/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми за по-малко от седмица, от руса пак е кестенява.

 

Уилмър й пожелава само хубави неща:

https://www.yahoo.com/celebrity/exclusive-w...-091600293.html

 

Изглежда Деми е размислила за музиката и е продължила с концертите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Аз го имам албума оригинален купен и с автограф от Рики още като излезе. :P

Албумът, който спечели Грами тази година и още 3 награди взе албума. :P

Тази ера приключва, тъй като 2 години вече турне, то започва последната си фаза днес от Чили и завършва турнето в Мексико през декември.

Eдно от най-добрите турнета за годината и взе и награда турнето. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лудница ще е. Само чуйте как пее Bad Romance в сравнение с 2009 примерно.

Ако не друго, джаз ерата сериозно ѝ разви гласа. Маниерът е ясно, че и сама може да си промени, но се чува колко по-добър контрол има над гласа :Vishenka_05:

Пресен пример:

 

Да пускат Joanne делукса тука вече, че ще си откажа приордъра :feminist_en:

Пуснал съм го още на 23ти.

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=102047

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснал съм го още на 23ти.

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=102047

Имам предвид физическия носител диск :)

Албума го придърпах още като изтече.

 

 

Баси гласа. :helpsmilie:

На последната песен най-добре го показва.

А коментарите под клипа са нереално добри - някъде на 15тия поред съм и нито 1 лош :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 1 ноември излиза истината за раздялата на Зейн и Пери- неговата гледна точка в първата му автобиографична книга. Да видим кой лъже- Пери или Зейн:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/artic...s-new-book.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бума в продажби на Гага от Караокето ли е?

 

П.С. МИГОМ да снима клип на Милион причини – ИЗУМИТЕЛНА песен!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Britney-Spears-Slumber-Party-2016-Promo.jpg

 

Britney Spears, next official single is “Slumber Party” featuring Tinashe!

 

Ей това вече е новина! Надявам се за клипа да се постарае на макс и има сигурен хит №1 :Vishenka_05:

 

Toва е супер избор, но мисля че Брит трудно вече да види хит №1 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една истинска ЛЕГЕНДА

 

US forecast: The Weeknd's new album 'Starboy' is expected to sell 400k+ units in its first week according to early predictions.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изборът за втори сингъл е чудесен, но не беше ли обявен A-YO за такъв? Струва ми се, че Гага и екипа й пак са повлияни от настоящата ситуация с песента, както в предишната ера бяха повлияни при Do What You Want. Парчето е номер 1 в iTunes и се забелязва потенциал за хит, но нищо не е сигурно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изборът за втори сингъл е чудесен, но не беше ли обявен A-YO за такъв? Струва ми се, че Гага и екипа й пак са повлияни от настоящата ситуация с песента, както в предишната ера бяха повлияни при Do What You Want. Парчето е номер 1 в iTunes и се забелязва потенциал за хит, но нищо не е сигурно...

Според мен това е много правилно решение.

По груби сметки още преди да бъде пусната като официален сингъл беше минала по продажби ''PI''.

В ''А-YO'' не виждам хитов потенциал и съответно щеше да е поредния флоп.

След ''Million reasons'' трябва да си заложи на ''Dancin in circles''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнаха много да очерняват Сyифтчето :1000 (27):

Тя донякъде сама си е виновна. Разбирам човек да е лесно влюбчив, но тя всяка седмица е с ново много известно гадже, с което бързо-бързо се разделя и на мига написва песен за него... :D Но този път нещо се забави със следващия албум- все още чакаме песните за Калвин и Том, а скоро ще трябва и за Дрейк да се подготвяме... :1000 (29):

Встрани от това нещо взе да участва в прекалено много странични скандали- с Кейти, с Ким и Кание, със сигурност имаше и някакви други... С първата поне се е сдобрила, доколкото чух, но и това не е сигурно... :D

И все пак повечето песни, които прави, макар и някои на база на личните сапунености, са много яки и с нетърпение очаквам следващия й албум. За жалост вече не знам дали да очаквам с такова нетърпение албума на Кейти, който горе-долу ще се застъпи с този на Тейлър и навярно ще доведе до краха на едната от двете, знаем коя. И тя също ще си е виновна сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...