Jump to content



Online: Андреа - Най-добрата


Препоръчани коментари

  • Отговори 180
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И във vbox7 е пълно с коментари от сорта на "НЕ ХАРЕСВАМ АНДРЕА, но тази песен е страхотна", това е радващо! :phpgrin2:

Не знам дали си забелязал но хората не са сигурни кво да пишат щото в тоя сайт дори и да напишеш нещо положително пак ще те залеят с минуси от стотиците тъпаци имайки COOL значката така че играят на "Риск печели Риск губи" и пишат по главата си :1000 (29): . Нямаш представа колко лесно се зима. Значи правиш си профил, качваш 10 случайни кила и до 24 часа я имаш и можеш да гласуваш по коментарите на ляво и на дясно. Трябва да направят нещо по въпроса..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно ще прозвучи супер смешно и глупаво, но аз си мисля, че точно зад Андреа има стъкло и тоя като удря камшика отива в стъклото... :roll1:

Не, наистина, как са го направили камшика да не достига Андреа? Освен да е компютърен ефект и в ръцете на тоя да няма нищо реално? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно ще прозвучи супер смешно и глупаво, но аз си мисля, че точно зад Андреа има стъкло и тоя като удря камшика отива в стъклото... :roll1:

Не, наистина, как са го направили камшика да не достига Андреа? Освен да е компютърен ефект и в ръцете на тоя да няма нищо реално? :1000 (29):

 

Той удря настрани, просто е заснето под такъв ъгъл, че все едно удря нея. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ме дразнеше и мислех песента за боклук, ама ме зариби. Много е ритмична и всичко е пипнато. Браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента. Може би имам забележки към текста и тази част с боклуците.

Анелия придава цвят на песента.

А колкото до видеото. В стил Андреа, но не съм впечатлена толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ме дразнеше и мислех песента за боклук, ама ме зариби. Много е ритмична и всичко е пипнато. Браво.

+1

В началото я изхейтих заради кифленския текст, но след няколко купона и дискотеки адски ме зариби. Музиката, както казах още като излезе песента, е адски зарибена!

 

Официално е - харесва ми! :3fdb8960598fa63e:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Убеден съм, че поне 3 певици ще изкарат по-силни песни от на Адроника .

 

Е, много ясно, че Галена ще изкара. За другите не съм убеден.. :whistling: А и това е ясно, но сега това хита!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много любим проект,видеото е на ниво,нищо,че яко е крала.Самият текст много радва,музиката също е много хубава,имам малки забележки към аранжимента.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прецакали са пропорцията на видеото

Би трябвало да е 16:9 :gun_bandana:

Изобщо не е прецакана пропорцията. Даже черните ленти трябва да са още по-големи, защото Андрешка е разпъната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз честно казано не мога да повярвам, че все още се правят подобни глупави и скучни песнички?! Как се надява да се открои с това нещо след ударните песни на Емануела, Галена и Анелия?! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз честно казано не мога да повярвам, че все още се правят подобни глупави и скучни песнички?! Как се надява да се открои с това нещо след ударните песни на Емануела, Галена и Анелия?! :mf_surrender:

Вече се открои като един от най-големите хитове на това лято! Спечели доста класации още от излизането си,има стабилни гледания,МНОГО споделяна е,пуска се поне 2 пъти на вечер. Какво още? ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече се открои като един от най-големите хитове на това лято! Спечели доста класации още от излизането си,има стабилни гледания,МНОГО споделяна е,пуска се поне 2 пъти на вечер. Какво още? ;)

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Откроила се като един от най-големите хитове на лятото....

Има месец до лятото, а и Галена, Преслава, Анелия и куп други изпълнители не са си пуснали летните предложения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Откроила се като един от най-големите хитове на лятото....

Има месец до лятото, а и Галена, Преслава, Анелия и куп други изпълнители не са си пуснали летните предложения.

 

И Андреа не го е пуснала. :3fdb8960598fa63e:

А "Най-добрата" наистина е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Това нещо просто няма писване. Дали щото е само 3 минути, но не мога да й се наслушам...

 

СТОМ СИ ПАД'АССССС ПО БОКЛУЦИТЕ....БУУУУУУМ....РАДВАЙ ИМ СЕ....... БУМ, БУМ.... ПУСКАМ ТЕ

 

:yoji:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...